Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2017. november 8. 10:3677976.

    Nagyon szépen megfogalmazta az érzelmeit a lányod.Még én is elpityeredtem.

    előzmény:
    totyogoka (77965)
    2017-11-07  10:50
  2. 2017. november 8. 10:3477975.

    Rózsa anno sokan és sokszor próbáltunk tanácsot adni semmit nem fogadtál meg.Van ere egy közmondás......


    Most már tényleg nem lehet mit mondani ,próbálj kicsit te is toleráns lenni még akkor is ha nehéz.Ne húzd fel magad minden apróságon,és neked is könnyebb lesz.Az ember az évek alatt megrögzött szokások rabja de lehet változtatni ha a helyzet megkívánja.Te is változtass a szemléleteden neked lesz könnyebb.

    előzmény:
    rozsaanyu (77968)
    2017-11-07  16:51
  3. 2017. november 8. 10:2777974.

    Gittám én biztos hogy nem díjaztam volna a doki humorátAz ember ilyen helyzetbe nincs a humoránálEz az összeg általános mi is ennyit fizettünk egy ragasztásért.Jól bírta a fogad ennyi éven keresztülLacinak egy év után tört el.

    előzmény:
    dundori (77970)
    2017-11-07  21:50
  4. 2017. november 8. 10:2477973.

    Erzsike az a jó ha nincs probléma,én is szeretek inkább olvasni

    előzmény:
    er54 (77971)
    2017-11-07  23:57
  5. 2017. november 8. 10:2377972.

    Sziasztok vidám napot.


    Piszok nyűgös vagyok mindenem fáj nem javul a térdem,ráz a hideg fáj a fejem is .Annyi mindent kellene csinálnikint hidegen fúj a szél szóval vacak az idő és a kedvem is.

  6. 2017. november 7. 23:5777971.

    szép  álmokat 



    Vagyok  , probléma  nincs  szeretek  olvasni de irni  nem ......


    szeretettel  gondoltam  mindannyiotokra


  7. 2017. november 7. 21:5077970.

    Nem akarom bő lére ereszteni, de muszáj leírnom, hogy az én fogorvosom a belvárosban van. Az udvarán van pár parkolóhely, de mindig aggaszt, hogy nekem biztos nem jut majd, ezért egy jó km-el odébb, fizetős parkolóban állok meg. Majd amikor odaérek gyalog, legtöbbször kiderül, én is befértem volna. Aki kocsival jár, tudja, hogy ha a 4-5 parkolóhely foglalt, ki kell járni, a fél várost körbejárni, majd lekésed az időpontod, szóval macerás. Ezért szoktam biztosra menni, inkább beállok a legközelebbi fizetősbe, de van, hogy bizony az is egy kilométer. Nem is gond, mert ennyit én is bírok gyalogolni. Ma a fogorvos udvarában egyetlen kocsi sem állt, minden parkolóhely szabad volt. Szidtam is magam, miért nem próbálkoztam. Tudni kell, hogy egyirányú utca a belváros közepén, ha nem találsz helyet, akkor tényleg keringeni kell a belvárosban..... nem kockáztattam. A lényeg: bemegyek a rendelőbe, előttem egy fiatal srác páciens, jó nagy nevetések hallatszanak. Majd kijön a srác, fizet, elköszön. Kijön az asszisztens, beinvitál, a doktor vár. Székbe beülök (ultramodern minden), majd mondja: régen látott. Mire én: de most itt vagyok! Kérdi: de mi járatban? Mondom, inkább mutatom a csupasz inplantátumokat. Mire kérdi, hol a fogsor róla? Én: én is ezt kérdezem? Na hol van? Megrántja a vállát, én leizzadok, sőt ráizzadok a sétámra, mert nagyon igyekeztem, hogy időre ott legyek.


    Ekkor látta már, hogy kicsit jobban aggódok, mint várta, mint kiderült - el is mesélte, hogy szokták megviccelni azokat a pácienseket, akik alig várják már, hogy megszabaduljanak - semmi gond, a fogsorom is megvan, minden OK. Megnyugodtam. Belenézett a számba, mire annyit mondott, na! Ezt nem hagyhatom így! Jaj, kérdezem, mi a baj? Ja semmi, csak fogkövek vannak az implantátumokon, amit én nem hagyhatok annyiban. Szépen leszedte, átvizsgálta a számat, alsó-felső, jobb és bal, kiderült, hála az égnek semmi elváltozást nem talált (2015-ben voltam ott utoljára), félévente illene! Lényeg a lényeg: mindezt 10 ezer forintért csinálták, ragasztás, ellenőrzés, fogkőtlenítés (4 db kb. 1 cm-es implantátumon). Hogy ez sok vagy sem, engem már nem is érdekel. 


    Hazajöttem, rántott csirkemellet csináltam, röszti burgonyával, majonézes jégsalátával, végre jót ettem a napok óta tartó éhezés után.


    Itt volt nálam Vera barátnőm is, nagyon örültem, jó volt, hogy itt volt, kár, hogy ritkán jövünk össze. Majd erről is írok később. Ha van rá kereslet. Jó lenne, ha ismernétek, nagyon tanulságos az élete, de nem túl rózsás. 

  8. 2017. november 7. 21:2677969.

    Kedves Rózsa!


    Igy már minden együttérzésem Veled van. Nagyon sajnálom ezt a lehetetlen állapotot, megértem a gondod-bajod. Mint ahogy magad is írod, eső után.... - sajnos. A szenvedéseddel mindannyian együtt érzünk, segíteni egyikünk sem tud. Én még emlékszem olyan esetekre, amikor személyesen igyekeztünk segíteni tanácsokkal, nem tudom mit lehetett hasznosítani, hisz ezek a gondok olyan mértékben intimek, amikhez kivülállóknak vajmi kevés köze van. Nem is lehet. Amit most mondani tudok és hasznos lehet akár, a gyermekeiddel kell megbeszélned, hogy hassanak oda, hogy az apjuk kicsit húzza össze magát. De mit mondjak? Ez is csak egy kósza ötlet. Ha azt látod, hogy ebben van lehetőség, szerencsés vagy. Ha meg azt látod, hogy a gyerekek nem partnerek, akkor én azonnal tudnám, mit kell tenni, de nem vagyunk egyformák.


    Ezzel nem akarok szítani semmi viszályt a családodban, vedd úgy, olyan tanácsot adtam - kérés nélkül persze - amit én tennék, ha ilyen helyzetbe kerülnék. Hidd el, mindenütt vannak gondok, kicsik-nagyok. Mindenkinek a sajátjában a kicsi is nagy, ez természetes. De amit Neked kell kiállnod, arra nem tudok mit mondani.


    Totyikám! Sokszor írtam már: le a kalappal előttetek, mint szülők előtt. Sajnos sok olyan család van, ahol a teljesen egészséges gyermek sem ismeri fel mindazt, amit a Ti kislányotok felismer. Én nem vagyok hívő, de semmi más nem jut eszembe: áldjon meg az Isten benneteket, szülőket. Öröm olvasni a soraidat, az övéit, és emlékszem, amikor kórházban voltál és aggódva közvetített felőled, már akkor a szivem szakadt meg, olyan szeretet áradt minden írásából.


    Valikám drága! Ma én mentem a fogorvoshoz, mivel a fiam nem igen tudta volna "felpróbálni". Engem már az is meghatott, hogy rámcsörgött: "anya tudsz menni a fogadért, vagy menjek én?". Drága kisfiam! Már ezen is jól meghatódtam. Mondtam neki, hogy már túl vagyok, nálam van, a számban van, nehogy beállíts anyád fogáért. Mire mondja, OK, majd megyek, mert a pénz, amit adtál még nálam van. Mire mondtam, nem sürgős emiatt jönnöd, intézd a dolgod. Még dolgozott ebben az időben, nem akartam fenntartani, csak annyit mondtam még, szerintem te nem is tudtad volna felpróbálni. Folyt.köv.


     

    előzmény:
    rozsaanyu (77968)
    2017-11-07  16:51
  9. 2017. november 7. 16:5177968.

    Gitta!


    Tömören: Marci mellett sz@r az életem. Megbokrosodott, hogy szépen fejezzem ki magam. Rettegés az életem.


    Nagyon nem várom a Márton napot!!!!! Nem ünneplem, az tuti.


    6 éve szokott le a cigiről. Most ismét szívja. Saját maga tölti. Gondolom a legolcsóbb dohánnyal. Olyan büdös, hogy nem lehet leírni. Könyörgök neki, hogy ne szívja a lakásban, de csak gorombaságot kapok. Csúnyán káromkodik.


    Ma reggel is a bűzre ébredtem. Majd éreztem, hogy nagyon fázom. Tárva, nyitva a 2 kisszobában és a konyhában az ablak. Ő meg sehol.


    A szobájában van egy kis kézi tükör. Azon a cigi hamu. Az étkezőasztalon a cigi hamu. A konyhában, a mosogató mellett, a cigi hamu. Félek, hogy egyszer felgyújtja a lakást. Nem túlzok, ha azt írom, hogy min. 10 hamutartó van a lakás minden pontján.


     


    Szörnyű lehet a szájfájásod. Gyorsan javítsák meg a fogad! Jó egészséget a szemüveg viseléséhez.


     


    Marcsi!


    Nagyon szépen, tömören megfogalmazta az Ágó. Megérdemli a nyereményt. Majd írj, hogy mit kapott. Szerintem egy hosszú hétvégét Hévízen?!?


    A Keresztanyám sírjánál nagyon rám tört a zokogás. Mind ez eszembe jutott, amit írtál. Ha most kezdeném, másként tennék. Eső után köpönyeg...................


    Julika! Nagyon, nagyon vigyázz magadra!!!!! Ennyi bakit, ami veled történik! Milyen jó, hogy nagy a fű. A sámlit gondolom sajnálod, mivel Apukád készítette. De a sámli nem sajnált téged, hogy összerogyott alattad.


    Holnap - elvileg - Csákvárra megyek, ha a bal oldali csípőm engedi. Az apai nagypapám sírjához, az Éva unokanővéremmel, busszal.


    Sokat gondolok a régi nyüzsgő topic-életre. A tagokra, akik voltak, vannak és lesznek.


    További kellemes napot kívánok, szeretettel.


    Nem tudom a telefonomról a képeket feltölteni ide, a nagy gépre.


     


     


     

  10. 2017. november 7. 16:2377967.

    Itt vagyok! Visszaolvasok!


     


     Egy remek történetet:


     


    Volt egy gazdag és egy szegény ember.


    A gazdagnak méhészete volt, azaz mézet termelt.


    A szegénynek tehenei voltak, és ő túrót gyártott.


    Megegyeztek abban, hogy bartell alapon árut


    cserélnek, a gazdag ad 1 kg mézet 1 kg túróért.


    Így ment ez egy darabig, amikor is a gazdag


    úgy gondolta leméri a túrót, hátha becsapják.


    A méréskor megállapította , hogy a túró csak 70 dkg.


    Rögtön észrevételezte a szegénynek ezt.


    Erre a szegény a következőképpen reagált.


    Tudod, én szegény vagyok. Van ugyan mérlegem, de


    súlyokra már nem futotta, ezért a te mézed volt az


    ellensúly!


     

  11. 2017. november 7. 13:0577966.

    Gyönyörűen megfogalmazta Ágó, miért is hálás. Olyan megható, gyönyörű írás!!!!!Büszke lehetsz a kislányodraAz életetek példa értékű!!!!!

    előzmény:
    totyogoka (77965)
    2017-11-07  10:50
  12. 2017. november 7. 10:5077965.

    Szép napot!


     


    Süt is szép is én meg olyan vagyok mint a lekvár! Kenhető de nem elég édes :( tegnap megkaptam a védőoltást és nagyon fáj a helye. Az éjszaka alig aludtam, most égnek a szemeim és fáj minden porcikám mint aki egész éjjel mulatott.Voltam a boltba de citromon és kenyéren kívül nem is vettem semmit. Még van ebédünk, de most még azt se kívánom . ( Jaj csak le ne fogyjak )


    Julika! Valika! Köszönöm, hogy Ti is örültök. Még nem tudjuk mi lesz az ajándékcsomagban , de az ember nyilván így van kitalálva , hogy minden kis apróságnak tud örülni , főleg ha az nyeremény!A játékra én találtam rá a facebookon és szóltam Ágónak írjon már pár sort. A téma : Hálás vagyok!  Ő meg ennyit írt:


    -Hálás vagyok! Szüleimnek, hogy odafigyeltek rám és halmozottan sérültként is teljes értékű embert neveltek belőlem. hálás vagyok a sorsnak, hogy szerető férjet és igazi társat találtam aki naponta biztosít szerelméről gondoskodásáról. 10 éve tartó boldog házasságban élünk. Hálás vagyok a környezetemnek, hogy elfogadtak olyannak amilyen vagyok. Az élet szép !


    Én egy kicsit el is pityeredtem mert olyan tömören oda írta a tutit!


    Gitta! jaj de sajnállak! Ez van amikor már mindenhez kell egy segédeszköz! Látáshoz rágáshoz  stb. Arról nem is beszélve , hogy egy kisebb vagyonba kerülnek ezek a nélkülözhetetlen dolgok. 


    Valika! Tényleg jó a memóriád! Nekem is csak most kezd derengeni , hogy járt szegény Julika akkor és ott!


    Rózsa! Sajnállak ha megint nem  felhőtlen az életed. Már csak azon csodálkozom, hogy a temetőben a Kereszt anyud nem rúgott jól valagba , amiért a rád hagyott telket lakást nem magadra hanem a gyerekeidre fordítottad. Ha még élne szegény biztosan mindenkit jól kiosztana , mert Ő mindig is őszinte ember volt.


    Kincsike! Szerencsére még jó az idő , a kicsikkel így lehet még játszóterezni ovi és bölcsi után.


    Mollyka! maradtak kint cicák? Most még jó idő van de télen kell-e menni etetni Őket?


    Mindenkinek szép napot kívánok!

  13. 2017. november 7. 10:0577964.

    Marcsi!


    Veletek örülök Ágóék nyereményének. Csak tud ez a Fortuna valamit, tudja, hová kell adni ilyesmit, ami testnek, léleknek egyaránt hasznos

    előzmény:
    totyogoka (77957)
    2017-11-06  19:37
  14. 2017. november 7. 10:0277963.

    Valika!


     


    Hogy mikre nem emlékszel??? Azt hittem az csak nekem akkora "élmény"....de nagyon rosszul esettgyakran szoktam is emlegetni. nem csak az evés..de a látvány, olyan banyika lettem tőle


    Már az 5. hetet kezdtük meg Békésen...még két alkalom és vége a fürdőzésnek. nagyon jó volt csak elfáradtam a tornától, utána jókat aludtam délután...a kert meg maradt. ma "szabad napom"  van, hétfőn, szerdán és pénteken jártunk. Annyi dolgom lenne kint de egyenlőre nincs nagy kedvem a kerti munkához...valahogy beleuntam, belefáradtam...de ha hozzá kezdek mindig vissza jön a kedv,..csak egyre nehezebben fogok hozzá. ha ilyen szép idő lesz továbbra is utol fogom magam érni a magam lassú tempójában. Vigyáznom kell magamra, gyakran szédelgek, megbotlom, , még jó, hogy nagy a füvem, nem ütöttem meg magam...szinte szivacsnak éreztem amikor elestem. Ma meg a sámli roskadt össze alattam, olyan apukám barkácsolta, toldotta sámli. meghosszabbította a lábát, hogy kényelmesen tudjuk a cipőt felhúzni, itt meg a begyújtásnál használtam. Már korhadozott...nem a súlyom miatt..nem nemde ha láttátok volna, hogyan tápászkodtam fel a csúszós kövön, jót nevettetek volna...mint én magamonmondtam a cicáknak, ne próbáljanak kinevetni mert elég furcsán néztek, mi a csudát fetrengek a földön? Semmi komolyan bajom nem lett, örültem, hogy senki sem láttaAzt hiszem csak kimegyek a kertbe ki kell használni ezt a szép időt, holnap a fürdő után használhatatlan vagyok. 

    előzmény:
    precon (77959)
    2017-11-07  08:57
  15. 2017. november 7. 09:0877962.

    Na most dühös vagyok írtam neked egy jó kis hozzászólást és hirtelen áram szünet lett.naná hogy elszállt most nem írok újra majd legközelebb

    előzmény:
    totyogoka (77954)
    2017-11-05  08:21
  16. 2017. november 7. 09:0077961.

    Rózsa még igazán éjjel sincs fagy így még sokáig szépek a virágok.Nekem meg a térdeim nagyon nehezen gyógyulnak igaz a doktornő azt mondta hogy 15 nap után várjam a javulást aztán menjek vissza hozzá ,a további kezelésekért.

    előzmény:
    rozsaanyu (77956)
    2017-11-06  19:22
  17. 2017. november 7. 08:5877960.

    Marcsi gratulálok a lányodéknak szupi hogy nyertek

    előzmény:
    totyogoka (77957)
    2017-11-06  19:37
  18. 2017. november 7. 08:5777959.

    Sziasztok szép napsugaras napot.Még talán kicsit élvezhetjük a szép időt.Éjszaka hideg van de már erőlködik a napocska.


    Gittám nem semmi ami veled történt,még szerencse hogy otthon voltál.Lacinak Debrecenben tört el a foga na ne tud meg mit kellett könyörögni hétvégén hogy csinálják meg.Mire találtunk valakit aki hajlandó volt szombaton bemenni a műhelyébe és megcsinálni Emlékszem szegény Julikának meg Zalakaroson tört el


    Ilyenkor duplán éhes az ember máskor lehet hogy nem is jutna eszedbe hogy ennél

    előzmény:
    dundori (77958)
    2017-11-06  20:15
  19. 2017. november 6. 20:1577958.

     


    Kedves Rózsa!


    Szólok én Hozzád is, csak az a baj, hogy leginkább rébuszokban beszélsz, amit meg nem igen értek. Igaz, rendszeres rejtvényfejtő vagyok, de vannak dolgok az írásod körül, amiket nem tudok megfejteni. Igy meg nehéz mondani, írni bármit is a hozzászólásodra.


    Valikám! Engem naponta érnek meglepetések, ma pl. a nagyKERO körüli hírek, elhinni sem akarom, akkora csalódás. De persze tudjuk, minden lehetséges, sőt annak ellenkezője is.


    Totyika! Hogy ráéreztem! Ezért is kapcsoltam be akkor ismét a sz.gépet, nem bírtam volna magamban tartani, a kerekes szék, benne a gazdi a kutyussal...., nagyon megható volt, még úgy is, hogy csak egy pillanat volt az egész.


    Kicsit magam alatt vagyok, holnap lesz egy hete, hogy elmentem új szemüveget csináltatni. Már muszáj volt. 187 ezer lesz a végső ár. Péntek este pedig az implantátumos fogsoromat vettem ki két darabban fogmosás kapcsán. Ma elküldtem a fiammal, még szerencse, hogy holnap délutánra elkészül - nélkülem, még nem tudom mennyiért. De ez a kisebb baj, a nyelvem és az egész szám nyálkahártyája csupa seb, időnként vérzik, mert sértik az implantátumok, amik szabadon vannak. Hogy szombat-vasárnap-hétfő, és még holnap is csak pempőt eszem, ez már nem számít szinte semmit, pedig majd meghalok éhen.


    Tegnapra készültünk a gyerekekkel egy Márton-napi libavacsorára, most megennék már mindent, akár liba, akár egy hétköznapi rendes étel - ha tudnék. Ilyen szerencsétlen öregasszony, mint én, nincs még egy a földön.

    előzmény:
    rozsaanyu (77947)
    2017-11-05  00:19
  20. 2017. november 6. 19:3777957.

     Szép jó estét!


    mai napi örömünk!!!!!!!!!!!


     


    Kedves Ágota! Örömmel értesítem, hogy mai nyereménysorsolásunk alkalmával Ön lett nyertesünk! Gratulálok a Hotel Európa fit****superior ajándékcsomagjához! Kérem, hogy nyereménye postázása érdekében legyen kedves felvenni velünk a kapcsolatot az office@hevizmarketing.hu e-mail címen. További szép napot kívánok! Berta-Tóth Manuéla, Hévízi Turisztikai Nonprofit Kft.

  21. 2017. november 6. 19:2277956.

    Megjártam a temetőt. Nagyon "szép" a temető. Nem fagytak el a sírokon a virágok.


    Nagyon fáj a bal csípőm. Nehezen jártam a metró lépcsőket. Alig tudtam hazajönni.


    Szép estét az utánam érkezőknek és a Hiányzóknak is.

    előzmény:
    rozsaanyu (77955)
    2017-11-06  10:26
  22. 2017. november 6. 10:2677955.

    Kellemes idő van! Szervusztok, Barátosnék!


    Megjöttem a vérvételről. Kimegyek a temetőbe, hogy ne legyek itthon. Nem sietek haza!!!!


    Este felhívom a NANE Egyesületet. Hátha tudnak valami tanácsot adni.


    Marcsi! Már talán megfürdött a Buksi. Ebben az évben egyáltalán nem várom a karácsonyt.


    Valcsi! Bajban vagyok a menéssel. A M3 mizéria miatt, nem tudom, hogy menjek-e a Leheltől metróval és utána busszal, vagy elinduljak az autóval. Még gondolkodom egy kicsit.


    Kertészkedők! Használjátok ki ezt a szép időt. Azért sokat ne dolgozzatok!

  23. 2017. november 5. 08:2177954.

    Jó reggelt! ( Ma már kevésbé szép)


    Ködös szürke nap előtt állunk. A tegnapi baráti találkozó nagyon jól sikerült. olyan jó így össze jönni, pedig mindenkivel szinte naponta beszélünk telefonon de azért élőben együtt lenni nagyon jó.Nagy a lelkesedés a Szoboszlói üdülés iránt , begyüjtöttem a foglalókat is. Addig azért még találkozunk párszor mert lesznek alkalmak. ( Kerek születésnap, névnap, évadnyitó hurka kolbász evés , hogy csak párat említsek. )


    Sok étel kimaradt tegnapról így ma nem főzök. a gyerekek jönnek majd és akkor el fog fogyni. Buksit szeretném megfürdetni mert igen szagos is már a drágám!


    Gitta! Jól láttad! Ők voltak azok hárman: Józsi Ágó Buksi! Az északi metrószakasz felújításánál pont ez az itteni Dózsa Gy úti metró feljáró nem lesz akadálymentes. Lesz ugyan fájós lábú öregeknek - fiataloknak mozgó lépcső de azt elméletileg babakocsival kerekesszékkel nem szabad használni. na ezért volt a demonstráció. Kicsit az Unió is szorongatja a kivitelezőket mert ma már közintézmények , tömegközlekedési eszközök kialakításnál pénzbírságot szabhatnak ki ha nem törekednek az akadálymentesítésre.


    Valika! Tervezünk tervezünk aztán vagy össze jön vagy nem . De tervek nélkül nincs jövő. Már egy májusi Görögországi út is kikörvonalazódni látszik.  Sokan még a közvetlen barátok közül is hülyének néznek, hogy miért mindig Görögország? nem tudjuk megmagyarázni , de ez olyan mint a szerelem. nem vágyok Las Vegasba vagy Ausztráliába de egy csendes kis görög halászfalu minden évszakba jöhet. Sokat nézegetem a web kamerákat , de ilyenkor télen már nem nagyon van élet arra se.


    https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/ellada/epirus/pr eveza/parga.html


    Rózsa! A karácsony közeledte engem is nyomaszt. Nem szeretem a körülötte lévő felhajtásokat. Legszívesebben elmennék valahova arra a pár napra. Már régen nem arról szól a karácsony amiről szólnia kellene. 


     


    Megyek előkeresem a kutyafürdetéshez az eszközöket mert egyszer csak betoppannak.


    Legyen szép a napotok!


     

  24. 2017. november 5. 06:4677953.

    Sorbet Erzsike,még mindig sokat utaztok,?a fiadék még kint vannak,?most ők vannak távol tőletek?

  25. 2017. november 5. 06:4477952.

    Kincsike remélem mindnyájan jól vagytok és a gyerekek is egészségesek.Még sokat tudtok a levegőn lenni,élvezzék ki még a játszóteret.

Címlap

top