Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

30-asok hol vagytok?

bejuc
Létrehozva: 2003. március 19. 12:46
Itt minden tele van a fiatalok szerelmi ügyeivel és az idősebbek topicjaival, de ennek a korosztálynak nem indult semmi. Vagy csak én nem láttam?
Mindenesetre várok mindenkit, aki ennyi idős, vagy öregebb, vagy fiatalabb, beszélgessünk egy jót!
  1. 2003. március 19. 14:0426.
    2 gyerek, és most már 3 gyerek mellett folytatom. :)))
    Valamit muszáj, mert azért apuci nem keresi agyon magát. :(((
    előzmény:
    bejuc (23)
     
  2. 2003. március 19. 14:0225.
    Van egy ikon fehéralapon két kis zöld nyíl az állapotsorban. . legalább is szokott ott lenni. megnyomod és frissít:))
    előzmény:
    bejuc (20)
     
  3. 2003. március 19. 13:5924.
    Mucet, hogy akarsz egésznapos meló mellett babát vállalni? Az is egésznapi elfoglaltság :o)
    előzmény:
    Mucet (14)
     
  4. 2003. március 19. 13:5723.
    Bátor vagy! Én nem mernék két gyerek mellett vállalkozni.
    előzmény:
    gyerkőcök (21)
     
  5. 2003. március 19. 13:5622.
    F5-öt megnyomod, és akkor frissít.
    Illetve nekem olyan böngészőm van ahol be lehetett állítani, hogy hány percenként frissítsen.
    előzmény:
    bejuc (20)
     
  6. 2003. március 19. 13:5521.
    Most csúnyát fogok írni. 2 fiam után visszaakartam menni dolgozni. Lelkesen beírtam az életrajzomba, hogy 2 gyerekem van. Mindenhová behívtak, de nagyon szépen udvariasan elutasítottak. Nem mondták ki, de csak a hülye nem jön rá a dologra. Azóra megoldottam a dolgot. 1998-ban egyéni vállakozó lettem, és 2 hét múlva folytatom itthon a munkámat a gyerekek mellett. Szerkesztgetni fogok, meg megrendelésre kötni.
    előzmény:
    kgym (18)
     
  7. 2003. március 19. 13:5320.
    Nem tudjátok mit kell csinálnom, hogy frissítse magát az oldal? Mindig nyomkodnom kell különböző gombokat, hogy lássam jött-e új hozzászólás. . . :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. március 19. 13:5219.
    Juj, a hideg is kirázott ettől a történettől. Én akkor mentem férjhez, abban az évben, kis kerek 20 évemmel én is meg voltam ijedve, de nem féltem annyira, mint most 2001-ben, és manapság. Azt hiszem, hogy akkor azért nem féltem annyira, mert akkor még csak a férjem volt, és nem voltak gyerekeim. Most már a gyerekeim miatt nagyon rémisztenek ezek a politikai, háborús dolgok.
    előzmény:
    bejuc (15)
     
  9. 2003. március 19. 13:4918.
    Én pedig pont azt akartam Neked írni, hogy mennyire meg tudom érteni az elhelyezkedés gondjaidat. Én ugyan nem vagyok anya, de ne is legyek, mert a munkáltatók azt ugye nem szeretik. Nem mintha az, hogy férjezett vagyok az javítana a dolgon, mert hát "úgyis nemsokára akar gyereket" és ezért nem kellek. . .
    előzmény:
    gyerkőcök (12)
     
  10. 2003. március 19. 13:4917.
    Szia alma, látom kalandozol!
    előzmény:
    alma75 (13)
     
  11. 2003. március 19. 13:4816.
    Én már most úúútálom a kamaszkort, pedig még csak most lesznek a fiaim kiskamaszok. A 2. gyereknek akkora szája van, hogy néha már mondtam neki, hogy ráülök a szájára:))), de ez sem hatja meg, hogy ne az övé legyen az utolsó szó.
    És azt hiszem a kiskamasz korhoz tartozik az állandó vitatkozás, veszekedés a nagyok között, és az állandó igazság keresés. Mert a Miki szerint csak neki lehet igaza, másnak nem nagyon. A Miki fiam most lesz áprilisban 8 éves, a nagyfiam januárban volt 10 éves, és a kislányt már írtam, hogy másfél éves.
    előzmény:
    bejuc (10)
     
  12. 2003. március 19. 13:4815.
    Nekem a romániai forradalom maradt meg ennyire az emlékeimban. 90-ben volt, éjjel bőgött a gyerek, nem tudtam visszaaludni és próba-szerencse alapon bekapcsolat a tv-t. Döbbenetes volt, hogy élőben közvetítette a magyar1 a forradalmat, a harcokat, mindent. Az akkor megijesztett, biztos azéert, mert közelebb volt Magyarországhoz.
    előzmény:
    gyerkőcök (12)
     
  13. 2003. március 19. 13:4714.
    Sziasztok!
    Én 32 múltam. Most leginkább a következő dolgok foglalkoztatnak:
    - a frissen vásárolt házunk rekordgyorsaságú rendbetétele, hogy ne kelljen sokáig albérletet fizetni + hitelt törleszteni egyszerre
    - szeretnénk végre egy kisbabát
    - most induló vállalkozásunk bevezetése
    Ráadásul mindezek olyan munka mellett, ami reggel 8-tól este 6-ig leköt.
    előzmény:
    bejuc (1)
     
  14. 2003. március 19. 13:4513.
    na ez jó, ide be fogok sokszor nézni. én meg 2 év múlva leszek 30!!
    engem legföképp most amelókeresés foglalkoztat. van két mostohagyerekem akik néha az agyamra mennek, ez is foglalkoztat, hogy meddig bírom még.
    előzmény:
    gyerkőcök (8)
     
  15. 2003. március 19. 13:4412.
    Na jó a politika is érdekel valamennyire, de nem nagyon szeretek belemenni, mert sokszor más a véleményem, mint aminek kéne elvileg lennie. És ilyenkor teljesen mindengy, hogy milyen pártállású vagy.
    Igen az EU tagság, az iraki háború engem is izgat, de leginkább, azért, mert azt nézem, hogy mi lesz, mi lenne jó a jövőben a gyerekeimnek. Például az iraki háborútól kifejezetten rettegek.
    Amikor 2001-ben volt az az amerikát ért támadás, akkor én éppen terhes voltam a lányommal. Nem fogom elfelejteni, hogy pont 11-én voltunk orovosi vizsgálaton, mert minden napos voltam, és amikor hazajöttünk, akkor láttuk mi történt. Én nagyon elkeseredtem, és feltettem magamban azt a kérdést, högy Úristen, és én erre a világra szülöm meg a 3. gyerekem. A szülőszobából is két fájás között azt néztem, hogy mikor húznak el a fejem fölött a bombázó repülőgépek. Emlékszem, már a szülőágyon voltam, és hallotunk egy repülőt, én meg azt kérdeztem a szülésznőtől, hogy ezek már a harci repülőgépek? Hülye érzésem volt akkor nagyon.
    előzmény:
    kgym (7)
     
  16. 2003. március 19. 13:4311.
    OK, azért írtam, mert foglalkoztat, de én sem szeretnék most ezen "agyalogni".
    előzmény:
    bejuc (9)
     
  17. 2003. március 19. 13:4110.
    36 vagyok, kettő nagy gyerekem van. A lányom 16, a fiam 14. És borzasztóan utálom a kamaszkort!!!!
    előzmény:
    gyerkőcök (8)
     
  18. 2003. március 19. 13:399.
    Ez tökéletesen átfogó kép, köszi. Bár engem ebből a politika rész nem érdekel, de a többi igen.
    előzmény:
    kgym (7)
     
  19. 2003. március 19. 13:388.
    Én meg 3 évvel múltam 30 éves, akkor én aztán nagyon beleférek ebbe a korosztályba. :)))))
    Hogy mi foglalkoztat? A kamaszkorú gyerekem nagy szája, tanulás undora, miért "ölik" egymást állandóan az öccsével? Meg ami még éredekel, hogy a 1, 5 éves picilányom mellett el kéne kezdeni dolgozni, tanulni (per pillanat angolt kezdtem el nem tudom hanyadszorra), és gondolkodom egy felsőfokú iskolán is csak még nem tudom, hogy mit, és nem tudom, hogy lesz-e rá időm.
    Szerintem ez az a korosztály, akinek még kis gyerekei vannak, vagy még csak most szeretnének nagyon babát, babákat. Ha már van gyerekük, akkor az foglalkoztatja a korosztályunkat, hogy hogyan kezdjék újra az életüket immáron gyerekekkel. Valljuk meg őszintén, és most nem sajnáltatni akarom magunkat, de gyerekek mellett elhelyezkedni dolgozni, egyre nehezebb. :((((
    Ha még nincs gyerekekük, akkor meg az foglalkoztatja, hogy legyen már.

    Na, így bemutatkozásként hirtelen ennyi jutott eszembe. ÉS Te mennyire vagy benne a 30-ban?
    előzmény:
    bejuc (5)
     
  20. 2003. március 19. 13:357.
    Munka, lakásvásárlás, a Kedvesem(párkapcsolatom), az iraki háború, EUs népszavazás támogatottsága, haj/bőr mondjuk szépségápolás kategóriába belefér. sorolhatnám még:))
    előzmény:
    bejuc (5)
     
  21. 2003. március 19. 13:316.
    Hopp, akkor itt a helyem :)))
    előzmény:
    bejuc (1)
     
  22. 2003. március 19. 13:285.
    Sikerélményem van, elindult a topic! :o)
    Örülök mindenkinek, aki beszáll.
    Érdekelne, hogy mi foglalkoztatja a korosztályomat, mi az ami napi téma az életében?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_397657
    Torolt_felhasznalo_397657
    2003. március 19. 13:204.
    Itt vagyok! Lassan 32 leszek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. március 19. 13:183.
    Szia,
    az előbb elrontottam a választ. szóval, Manóó-hoz hasonlóan én is alatta vagyok, de szívesen csatlakozom:))
    előzmény:
    bejuc (1)
     
  25. Torolt_felhasznalo_841302
    Torolt_felhasznalo_841302
    2003. március 19. 13:052.
    Szió, nem sokkal vagyok 30 alatt, na jó. 3 évvel. Beleférek a kategóriába?
    előzmény:
    bejuc (1)
     

Címlap

top