Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért nem hív fel???

Torolt_felhasznalo_770665
Torolt_felhasznalo_770665
Létrehozva: 2004. október 29. 18:46
Sziasztok!

Nem értem, miért nem hív fel!
A Barátom, akivel 2 hete járok, és állítólag szeret, lassan 3 napja nem hívott fel. Tudom, ezen nem kéne parázni,d e ez van! UGyanis... eddig a mostani 7fő volt az 1etlen nap, amikor nem beszéltünk... és akkor is ki voltam 1 picit borulva, DE: kedd reggel 1 olyan SMS várt a telómban, amit még 7fő este küldött, csak én már kikapcsoltam a telómat. Azt írta, h ma még nem beszéltünk, de azt gonodolta, h ne múljon el úgy nap, h ne mindja, h imád és hiányzom. Ez volt ugye kedden. Aznap reggel még össze is futottunk a Bosin, és naon örültünk 1másnak, mert már pár napja nem láttuk 1mást. Aznap este még felhívtam, h átjöhetne, mert üres a lakás, és csak ketten lennénk. (tudni kell, h csak 17 leszek még:) : NEm csináltunk semmui rosszat, csak olyan tinis dolgokat. ;)
És nagyon érzem, h kedden jól érezte magát velem, és nem muszájból jött. De azóta semmi! NEm hív, nem ír se SMS-t, se semmit. Mi a baj? Pedig tudom, h él, mert 1 haverja mondta, h nem halt meg...HELP!!!
  1. 2011. június 29. 07:2748.

    "Olvastam egy noi magazinban, hogy a férfiaknál ´´divat´´ az, hogy 3 naponta keresik meg a noket - valamiféle csábitasi technika, vagy mi.... "

     

    A női magazinok egyéb marhaságokat is írnak. :-((( A "nem" hívás arról is szól, hogy nincs mondanivalójan em tud VALAMIről beszélni, egy témátlan csevegésért, meg nem emeli fel a telefont. Azt pedig valszeg nem tudja, hogy a nők által elvárt törődés egyik sarkallatos pontja, az időnkénti megszólítás, annak érzékeltetése, hogy gondolok rád. Társaságban ha szét is válnak, más csoporthoz csapódnak, akkor is úgy félóránként javasolt a nőhöz odalépni, egy-két szót, mondatot váltani.

    Ami meg a csábítási technikát illeti, ha a nőben fennmarad az igény, a vágy a csevegésre, akkor lassaban következik be az az állapot, hogy a pasi érdektelenné válik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200655 (47)
    2011-06-28  22:19
  2. 2011. június 28. 22:1947.

    Sziasztok! 

    En is hozzászolnék! 

    Kb. 7 honapja ismerkedtem meg egy pasival, kulfoldi, még nem talalkoztunk, szeptemberben tervezzuk. Valahogy nem akarjak az égiek, mindig kozbejon valami. :-(

    Nagyon odáig vagyok érte, és ha igaz, amit mond, akkor ez oda - vissza mukodik.  Szeretné, ha a baratnoje lennék, valahogy nagyon egymasra talaltunk, en pont olyant kerestem mindig,mint o....o meg olyant, mint én. :-) Viszont vagy egy kis ´´gond´´, ritkán hiv. Pontosabban 3 naponta... Igaz, hogy most korhazban van :( , nem varhatom el,hogy mindig rám uzengessen, hisz még nem is járunk, sot nem is láttuk egymást, csak webcam-on keresztul....De akkoris...7 honapja beszelunk, elég sok mindent tudunk a másikrol, hianyzik,hogy irjon. :-( Igaz, hogy ha raer, gyakraban ir, vanhogy 10x naponta, viszont altalaban tartja a 2 napos szunetet es csak a 3.napon uzen ram. Olvastam egy noi magazinban, hogy a férfiaknál ´´divat´´ az, hogy 3 naponta keresik meg a noket - valamiféle csábitasi technika, vagy mi.... lehet,hogy bebeszélem magamnak, de az utobbi 2 hetben, miota korhazban van a fiu, minden 3. nap ir. ...pedig mar tini, 29 éves, komoly férfi....  tiszta vicces, hogy elore tudom, melyik na fog jelentkezni - es 99%-ban ez be is jon. mit gondoltok errol?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_589479
    Torolt_felhasznalo_589479
    2004. november 1. 20:1546.
    Sziasztok!

    Az en emberem is jelentkezett, kulfoldon volt, azert nem hivott.
    Mondjuk fura, hogy nem is szolt elore, de most igyekszek rendbehozni a dolgokat inkabb, minthogy ezen ragodjak.
    ( mert kinomban irtam neki egy emilt, hogy mi van, el e meg, vagy csak egyszeruen nem akar velem beszelni tobbet- es ezt nem ertette, hogy miert irtam. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770665
    Torolt_felhasznalo_770665
    2004. október 30. 15:0545.
    igen. . . . ebben nagyon igazad van, h nem szabad abban a pillanatban ugrani. ez nekem is eszembe jutott! de mivel tudtam, h elutazik 3 napra, és h naon fog hiányozni képtelen voltam nemet mondani. . . . :( de majd ha hétfőn hazajön, akkor azért nehezebb lesz velem taliznia, mivel szünetem van, és már csináltam 1 csomó progit. erre figyelni kell, h ne legyél mindig kéznél, ha füttyent!!! :)
    de ha tegnap nem talizom vele este, akkor most nem elnnék ien kis happy!:-)
    előzmény:
    fishnet (44)
     
  5. 2004. október 30. 14:4944.
    szió!
    én is emlékszem, erről a srácról volt szó az "új érzés. . . "ben. szerintem nem gáz ha egy pasi egy pár napig nem hív, ha nem ígérte meg. DE ha megígéri h hívni fog, akkor hívjon, mert én is elkezdek aggódni, meg különben is: ÚTÁLOK várni!!! egy jó tanács, de persze nem kötelező érvényű: oké, ha kíváncsi vagy a szexre, játszadozzatok, de addig NE lépj tovább amíg nem vagy őbenne meg magadban IS biztos! mert ha mondjuk szakít veled, ne mesélhesse senkinek h "megvolt" neki a kiscsaj. (persze van aki akkor is meséli, de legalább te tudud h nem igaz)
    tanulságként mindenkinek meg elmesélem egy telefonos sztorim: "jártam" (értsd: szeretője voltam) egy pasasnak, és csak akkor találkoztunk vagy beszéltünk, ha ő hívott. presztízskérdés volt nekem, h én soha ne keressem. hónapokig minden randink (éjszakánk) másnapjától a következő hívásig (ami általában 1-2 hét múlva jött) arra vártam h hív -pedig nem is voltam belé szerelmes!!!. nem mertem programokat csinálni, mert mindig este hívott h randizzunk aznap. mire pedig eldöntöttem h ez így nem mehet tovább: szakított velem. ritka egy hülye p. csa voltam!
    előzmény:
    ArMeŁ@ (40)
     
  6. 2004. október 30. 14:3343.
    Nem ertek vele egyet. A felnott erett ferfi mar valoban nem taktikazik igy de itt egy fiatal sracrol van szo. . . . Szerintem konnyen lehet hogy gondolta varat egy kicsit, az is lehet hogy megijedt a sajat erzelmeitol. . .
    előzmény:
    HiúÁbránd (42)
     
  7. 2004. október 30. 10:1642.
    CSak egy nő gondolkozik így :) Egy férfi nem taktikázik. Legalábbis nem így :)
    előzmény:
    Mifirc (35)
     
  8. 2004. október 30. 10:1541.
    Pár nap eltűnés, szerintem nyugodtan nevezhető teljes érdektelenségnek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860076 (8)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770665
    Torolt_felhasznalo_770665
    2004. október 30. 09:0840.
    hát. . . nem igazán kérdeztem rá, h hová tűnt. nem akartam hülye p. csa lenni, aki ilyenekkel nyaggatja a barátját. . . szal. . . tudom, h sosincs pánz a kártyáján. . . tegnap is a haverjáéről hívott. szal nem feszegettem a dolgot. csak örültem, h itt van, átölel, stb. minek aggályoskodjak?? Nincs értelme. . .
    kovaryo!
    neked azt tudom mondani, h van igazság abban, amit mondasz. de én úgy érzem, és erős a megérzésem, h őis, h ez már vmi komoly dolog. és ha vmi nekem nem tetszik, vtúl gyors a tempó, akkor szólok neki. nem sietünk L semmit. :-) azért köszi, h aggódsz. :) hidd el, én se azt várom tőle, h ennyire az elején már örök szerelmet esküdjön nekem. . . mindennek eljön az ideje. én türelmes leszek. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_462955 (38)
     
  10. Torolt_felhasznalo_558135
    Torolt_felhasznalo_558135
    2004. október 29. 22:0439.
    Haliho, hozzászólnék.
    Egyrészt ugye lehetett dolga a fiúnak, ami miatt csak olyankor jutott telefonhoz, amikor már nem illik telefonálni. Lehet, hogy nem volt egység a kártyáján, azért nem tudott sms-ezni. Lehet, hogy csak komolyan gondolja ő, csak olyan szintre jutottatok, amire még nem számított, és tisztába kellett jönnie magával, az érzéseivel. Közben szerencsére jelentkezett, és ez jelentheti, hogy szívesen folytatja. Jelentheti az ellenkezőjét is, majd eldönti az idő.
    Azt gondolom, hogy a kezdődő kapcsolatokbam, ismeretségekben nem kell nagyon sokat várni eleinte, amíg ki nem alakul mindkét fél részéről a kötődés. Ezzel sok szívfájdalmat ki lehet küszöbölni. Nagyon fiatal vagy még, előtted az élet, sok-sok pasid lehet/lesz még. Remélem. Ez csak a kezdet. Szerintem nyugodtan barátkozz, ismerkedj másokkal is, csinálhattok programokat, kirándulás, mozi, fagyizás, de szigorúan laza keretek között egészen addig, amíg nyilvánvalóvá nem válik, hogy érdemes szorosabbra vonni a kapcsolatot. Addig szerintem nem jó ilyen mély érzelmi töltetű "tevékenységben" részt venni, mint a tipi-tapi-smaci. Senkinek semmi baja nem lesz, ha csak azzal kezd ilyesmibe, akivel igazán közel állnak egymáshoz. A többiekkel nem kéne. Szerintem.
    Örülök, hogy végül jelentkezett a fiú, azért írj néha, hogy alakulnak a dolgok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_462955
    Torolt_felhasznalo_462955
    2004. október 29. 20:4938.
    Meg lehet kérdezni, hogy mit mondott a pasid? Mivel magyarázta az eltűnést? Remélem most már minden OK!
    előzmény:
    ArMeŁ@ (36)
     
  12. Torolt_felhasznalo_220178
    Torolt_felhasznalo_220178
    2004. október 29. 20:4237.
    nah, mire írtam volna Neked, hogy nyugi, addigra már hívott a barátod:)
    előzmény:
    ArMeŁ@ (36)
     
  13. Torolt_felhasznalo_770665
    Torolt_felhasznalo_770665
    2004. október 29. 20:3736.
    MOST HÍVOTT! szal mki megnyugodhat. . . főleg én. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_132851
    Torolt_felhasznalo_132851
    2004. október 29. 20:3535.
    Megijedt. És most tesztel. Hogy rámászol-e, nyaggatod-e , számonkérős vagy-e. -erre gondolj, legyél optimista. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_462955
    Torolt_felhasznalo_462955
    2004. október 29. 20:2534.
    Félreértettél! Nem lépett le, csak nem hallatott magáról 3 napig! Én meg persze azt hittem, hogy csak arra kellettem neki! Közben meg szó nem volt erről! Azóta együtt vagyunk! Már 2 éve. . . :-)
    előzmény:
    ArMeŁ@ (32)
     
  16. 2004. október 29. 20:2233.
    "a fiú dolga "
    A fiú DOLGA? Nem épp témába vág, de kiváncsi volnék, szerinted mi még a fiú DOLGA és mi a lány DOLGA. Csak mert ha egyszer a pasid nem segít a házimunkában, mert azt mondja az a nő dolga, akkor jusson eszedbe, hogy Te is egyes dolgokat a fiú dolgának tartasz.
    Nah mindenkitől elnézést, hogy beleoffoltam.
    Sziasztok!
    előzmény:
    ArMeŁ@ (13)
     
  17. Torolt_felhasznalo_770665
    Torolt_felhasznalo_770665
    2004. október 29. 20:1232.
    juuuuuuuuuuuj. . 1. szeretkezés után lelépni.
    hu. . . tod mi a furi! h tulképp nálunk is kb ez van. mert kedden, amikor itt volt nálam, picit tovább jutottunk. . . tipi-tapi, póló alá nyúlkálás. stb. jaj. tiszta olyan, mint nálad, csak nem olyan szintű. nah. akkor lehet, h nincs is baj!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_462955 (31)
     
  18. Torolt_felhasznalo_462955
    Torolt_felhasznalo_462955
    2004. október 29. 19:5731.
    Nem kell pasiznod! Várd meg mit lép a barátod! Tutira hallatni fog magáról! Én akkor voltam a legjobban kibukva, mikor először szeretkeztünk és utána eltűnt 3 napra! Gondolhatod, hogy kész voltam! De Ő nem is sejtette, hogy én mennyire szenvedtem, mert nem volt neki természetes az, hogy naponta kell telcsizni! A volt pasim (mint már írtam) meg állandóan hívogatott és utána ez a váltás, hogy nem hív a mostani kicsit furcsa volt! Utána megbeszéltem vele, mennyire rossz nekem, hogy nem hív és azóta minden nap! :-)
    Nekem is jövő héten szünet!!! :-)
    előzmény:
    ArMeŁ@ (30)
     
  19. Torolt_felhasznalo_770665
    Torolt_felhasznalo_770665
    2004. október 29. 19:5130.
    psze, psze. hidd el verus én se lennék így kétségbeesve, ha nem lett volna az az SMS! amiből láttam, h tulképp neki is természetes a napi érintkezés bármilyen szinten.
    de most itten oan kis okosakat írtok, h egészen megkönnyebültem. jön másik. v ő hív fel, h látni akar mert hiányzom. bármi jöhet, csak enm szabad leragadni.
    most nem akarom itt a dolgozó felnőtteket idegesíteni, de nekem a jövő 7en őszi szünet, szal no suli. :) és hát már erre a 7végére meg a jövő 7re is van 1 csomó programom. . . :) szal nem kell félteni. de én most nem tehetem meg azt, h mással randizom, v bármi iesmi, mert tulképp még barátom van, ha minden igaz. és a hűség nekem nagyon fontos. szal azt most nem lehet, h randizom. . . legfeljebb megadom a számom, aztán később elszedem a pasat. :O)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_462955 (28)
     
  20. 2004. október 29. 19:4529.
    Zsuzsi barátnőm volt mester a hülyítésben. Ha a pasi nem hívta fel 2 napig, csöngetett. Hozzám.
    Hullasápadtan már a lépcsőházban közölte, hogy szerinte a fiú meghalt.
    Na, cipő-kalap szedés meg a tantuszok, és mentünk nyomozni :-)))
    Az volt csak jó benne, hogy az Auguszt cukrászda mellett volt az általában működő köz-telefon. Ott habzsoltunk egyet és indult a nyomozás. . . .
    Zsuzsi egy őrület volt. Olyat képes volt kitalálni, hogy a fiú biztosan ült a 6-os villamoson és az a Margit hídról beesett a Dunába, ott fuldoklik és ezért nem hív :-((((
    előzmény:
    stühmer (26)
     
  21. Torolt_felhasznalo_462955
    Torolt_felhasznalo_462955
    2004. október 29. 19:4128.
    Nyugi! Az elején én is beparáztam azon, hogy miért nem hív fel a pasi minden nap! Vannak srácok, akik egy nap 5x is felhívnak, de vannak olyanok is, akik csak 2-3 naponta! Az ex-em is állandóan hívogatott és már néha az agyamra ment! Mond meg neki, szeretnéd, hogy minden nap dumcsizzatok, mert ez fontos neked! Bizti nem fog elfelejteni!
    előzmény:
    ArMeŁ@ (22)
     
  22. Torolt_felhasznalo_589479
    Torolt_felhasznalo_589479
    2004. október 29. 19:4127.
    Az a baj, hogy azt hittem, hogy ennyi idos korban (34 eves) a pasik ki merik mondani, ha vege.
    Szerintem nem jellemzo ra az ilyen eltunogetes, nem ugy ismertem meg, hogy ilyen legyen. Nem ertem mi a problemaja.

    De mindegy, most rohannom kell, mert egy masikkal van randim.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. október 29. 19:4126.
    Okos :-((( de milyen áron ?
    Gyerekek, az én fénykoromban még tantuszos meg kétforintos fülkék voltak kb. 20 %-os hatásfokkal működtek. Én is , meg a barátnőim is ilyen telefon-lesősek voltunk a fene egye meg, olyat is megtettünk, hogy az illető nagymamáját hívtuk fel egy rókamesével, csak hogy megtudjuk, él-e még a FIJJÚ.
    Ma már kivénhedten fel sem állnék a telefonhoz :-))) le van némítva, aki fontos, azt kijelzi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860076 (17)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770665
    Torolt_felhasznalo_770665
    2004. október 29. 19:3825.
    nah, akko tuti nem hívom fel. nem nem nem és nem!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860076 (24)
     

Címlap

top