Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tánc Olaszban?

Torolt_felhasznalo_966077
Torolt_felhasznalo_966077
Létrehozva: 2004. október 5. 14:04
Egy ismerösöm lánya Olaszországban dolgozik, ahol sok pénzt keres.
Azt mondja egy bárban táncol.

Szerintetek valóban csak táncról lehet szó, vagy ilyen esetben más "szolgáltatás" is beletartozik?

Lehet ilyen helyeken valóban csak táncolni?

Az anyja aggódik de már felnött a lány, nem tilthatja meg neki.

Valaki volt már?

  1. 2018. június 21. 19:0340.

    Azóta már nagymama a táncosnő....


    Szerintem is - van olyan aki szenvedélyből táncol  ,és nem prosti...,tisztes családanya...   És van prosti-  aki táncol is...

  2. 2018. június 21. 17:3039.

    Régi topic, de ha valaki még táncos munka iránt érdeklődik, nézzen körül a www.red-life.net oldalon is... Sok ezer regisztrált taguk van, szerintem rengetegen táncos lányok ott is, bár manapság már összefolyt rendesen a szexmunkával. 


    Láttam egy beszámolót vagy cikket, most nem tudom, ahol sok hasznos infó volt a táncos munkákról

  3. 2017. augusztus 29. 13:5438.

    Szia!


     


    Néhány hónapja vagyok kint olaszban, eddig jó tapasztalatom van vele. Sokat kell melózni, de megéri, szerencsére a lakótársaim is jófejek.


    Mielőtt nekiindultam több helyen is körülnéztem, ezeket az oldalakat böngésztem át:


    Egy csaj naplója, aki táncos munkáról ír


    Rajtuk keresztül kaptam a táncos melót, a közvetítő srác nagyon segítőkész


    Ez pedig egy tök jó fórum, ahonnan kaptam a tippet a táncos munkás oldalra

  4. 2004. november 22. 21:0937.
    Te aztán tudod ugye andi?? Még mielőtt itt tévhitekbe ringatnátok magatokat, a táncosbárokban bármilyen szexuális mozdulatért a lány és a vendég részéről is feljelentéssel számolhat mindkettő, amiért azonnal várhatja is a rendőröket, kivágják a lányt a munkahelyéről, és a vendég is elmerenghet azon, hogy a családja és a munkahelye is megtudja a dolgait. A kurvák nem táncosbárokban dolgoznak, ha egy lányról kiderül, akkor aztán az életbe nem kap munkát egyik helyen sem. A privát kabinban is TÁNC van, csupán annyi a különbség, hogy a lány leveti a melltartóját, amit ugye otthon minden strandon megtesz a legtöbb nő. A kabin is annyira privát, hogy csak az nem látja, aki nem akarja. A legtöbb helyen a privát kabin, nem is külön kabin, hanem egy egybefüggő terem, amiben több szék van, és ott van a VIP szalon, ahol a lányok a vendégnek táncolnak. A bárokban mindenhol kamera van, és rögzítik a kabinban, VIP szalonban történteket. Minden helyen rendőri ellenőrzések vannak, és a rendőrök egy este többször is benéznek a kabinokba.
    Azokban az országokban, ahol ez már tradicionális, ott senki sem akad ki azon, ha valaki táncol. Ugyanolyan, mint bármelyik drinkbár, csak nem a szomszéd asztalnál ülő részeg pofáját látja a vendég, hanem csinos nőket maga körül, akiknek igenis beszélgetniük kell a vendéggel, ugyanis nem kimondottan a tánc miatt jönnek, hanem a stagen történő show miatt és azért, hogy legyen egy kellmes estéjük akár feleségégestől együtt. Sokszor a feleség fizet a férjnek egy táncot, sőt ő maga néz meg egyet. Sok helyen magáért a beszélgetésért is ugyanannyit kell fizetni a vendégnek, mint egy táncért. Ha a vendégek többet akarnak, kint a báron kívűl bárhol találnak olyat akik olcsón hajlandóak velük akármire, nos ők a kurvák.
    A lányok nem a drága piákért ülnek az asztalokhoz, azért kapják a fizetést, hogy a vendég jól érezze magát és fogyasszon. Ha a lány esetleg berúgna, akkor a kutya nem állna vele szóba, ugyanis egy részeg nő minden csak nem kellemes látvány.
    A stagen a tánc nem csupán tekergés, nagyon kemény valódi tánc, ugyanis ott tudja magára hívni a figyelmet egyedül. ha rosszul táncol, akkor egy centet sem kap a szinpadon, és nem is keres, esetleg ha nagyon-nagyon szép. Ha bárki azt hiszi, hogy annyira könnyű azon a rúdon pörögni, akkor menjen el egy fittnes szalonba, és próbálja ki. Képzelje mellé az szandált a lábán, amibe első alkalommal még menni is nehéz nemhogy ugrálni.
    Még egy: egy olyan férfi, akit gondos, szerető feleség vár otthon, az nem vágyakozik a táncosbárba. Ha egy lány hülye, az keres egy hétig, utána a kutya nem áll szóba vele. Ha egy nőt megkap valaki egy ilyen helyen történő ismerettség után, az a vendég már soha többé nem megy vissza a lányhoz, sőt még a bárba sem.
    Csak az értelmes, szép, ápolt nők tudnak ezzel nagyon sokat keresni. És csak a hülye libák kurváznak le olyanokat, akiknek a munkájáról halvány dunsztjuk sincs. ű
    előzmény:
    hu-jenoke (19)
     
  5. 2004. november 22. 13:1036.
    Szerintem is túl sok az előítélet. . . :(
    előzmény:
    kristina19 (35)
     
  6. 2004. november 20. 11:4735.
    Ezek mind csak előítéletek, szerintem csak az beszéljen aki maga is dolgozott kinn. Én pl egy diszkóban dolgoztam mint táncosnő de soha senki nem tett ajánlatot, néha előfordult ogyh beszóltak de 1átalán nem igaz hogy aki ilyen helyen dolgozik már K. . . Szerintem ez is egy tisztességes munka mint bármilyen más, ki mondja + hogy én mint táncosnő nagyobb "K" vagyok mint egy titkárnő aki pl. megcsinálja az egész vezetői kart, pedig elvileg neki "normális" munkája van. Azért írtam ebbe a topciba is mert a saját bőrömön tapasztalom az előítéleteket és nagyon zavarnak.
    Szerintem az anyukája jobban tenné ha elmenne ahol a lánya dolgozik és a saját szemével győződne meg a dolgokról.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. november 20. 10:4334.
    Éppen ezért legegyszerűbb felnyitni a megadott oldalt: magyarul és olaszul egyaránt olvasható a képekkel illusztrált argomentum.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_262789 (33)
     
  8. 2004. november 19. 11:3733.
    Az egyszerűség kedvéért elmondanád nekünk miről szól az cikk? Köszike
    előzmény:
    Aurstell (32)
     
  9. 2004. november 18. 10:0332.
    Látom, megint csak egy karakter tavolsággal arrébb írja a pontokat. Helyköz nélkül irandó a címben minden szó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. november 18. 09:5731.
    Lehet, hogy a rendszer automatikusa módosította a címet. A benne lévő pontok között nem szabad helyet kihagyni. A bemásolt címben nem volt helyköz. Még egyszer megpróbálom, s remélve, hogy nem kapok hibajelzeést, mint tegnap (s nagy meglepetésemre most meg "ezerszer" bent van az üzenete):
    http://xoomer. virgilio. it/bellelettere/balerinak. htm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. november 17. 20:4230.
    sajna ez az oldal nem működik. . :(((
    előzmény:
    Aurstell (29)
     
  12. 2004. november 17. 18:1629.
    Szeretettel üdvözlök Mindenkit! Véletlenül tévedtem ide. Szeretnék a témával kapcsolatban jelezni valamit, amit a neten találtam, s tanulságos lehet:
    LAPDANCE: MAGYAR BALERINÁK
    Webcím: http://xoomer. virgilio. it/bellelettere/balerinak. htm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. november 17. 18:0828.
    Szeretettel üdvözlök Mindenkit! Véletlenül tévedtem ide. Szeretnék a témával kapcsolatban jelezni valamit, amit a neten találtam, s tanulságos lehet:
    LAPDANCE: MAGYAR BALERINÁK
    Webcím: http://xoomer. virgilio. it/bellelettere/balerinak. htm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. november 17. 18:0427.
    Szeretettel üdvözlök Mindenkit! Véletlenül tévedtem ide. Szeretnék a témával kapcsolatban jelezni valamit, amit a neten találtam, s tanulságos lehet:
    LAPDANCE: MAGYAR BALERINÁK
    Webcím: http://xoomer. virgilio. it/bellelettere/balerinak. htm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. november 17. 18:0326.
    Szeretettel üdvözlök Mindenkit! Véletlenül tévedtem ide. Szeretnék a témával kapcsolatban jelezni valamit, amit a neten találtam, s tanulságos lehet:
    LAPDANCE: MAGYAR BALERINÁK
    Webcím: http://xoomer. virgilio. it/bellelettere/balerinak. htm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. november 17. 18:0125.
    Szeretettel üdvözlök Mindenkit! Véletlenül tévedtem ide. Szeretnék a témával kapcsolatban jelezni valamit, amit a neten találtam, s tanulságos lehet:
    LAPDANCE: MAGYAR BALERINÁK
    Webcím: http://xoomer. virgilio. it/bellelettere/balerinak. htm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. november 17. 18:0024.
    Szeretettel üdvözlök Mindenkit! Véletlenül tévedtem ide. Szeretnék a témával kapcsolatban jelezni valamit, amit a neten találtam, s tanulságos lehet:
    LAPDANCE: MAGYAR BALERINÁK
    Webcím: http://xoomer. virgilio. it/bellelettere/balerinak. htm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. november 17. 17:5523.
    Szeretettel üdvözlök Mindenkit! Véletlenül bukkantam erre az oldalra. Ezzel kapcsolatban az alábbiakat szeretném jelezni, a neten találtam, talán tanulságos lehet:
    LAPDANCE: MAGYAR BALERINÁK
    Webcím: http://xoomer. virgilio. it/bellelettere/balerinak. htm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. november 17. 11:3922.
    oops a r kimaRadt bocsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_262789 (21)
     
  20. 2004. november 17. 11:1421.
    Szia!
    Te Veonában táncolsz?
    Mesélnél valamit róla?
    előzmény:
    kifli23 (20)
     
  21. 2004. november 10. 16:3220.
    sziasztok!en Veronaban vagyok. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_159350
    Torolt_felhasznalo_159350
    2004. november 10. 03:4619.

    :-))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_258658
    Torolt_felhasznalo_258658
    2004. október 6. 18:4418.
    :)) Én is, aszittem vannak itt olaszban táncoló magyar lányok . . . Na szép kis ismerőseid vannak mondhatom! :)) Én sajna nem sűrűn fordulok meg se bárban se diszkóban, csak a "papírokról" ismerem az ügyeket amiket hoznak hozzám. Pl. az 500 eurót onnan tudom, hogy volt itt egy lány aki otthon a balettintézetben végzett és egy csomó diszkóval (vagy bárral, nemtom pl. a híres Paradiso micsoda?) kötött szerződést, mindegyikkel csak 1-1 estére. Ki is számoltam hány perc rúdonpörgéssel lehet megkeresni a havi fizumat. . .
    előzmény:
    Andralin (17)
     
  24. 2004. október 6. 18:1717.
    Szia Tade! Csak felfigyeltem a topikcímben az "olasz" szóra. :)
    Lehet, hogy azért különböznek a tapasztalataink, mert Te diszkókról írtál, én meg bárokról, szerintem van különbség a két helyen táncoló lányok között. Egy diszkóban tényleg csak csúnya szóval "dekorációként" vannak táncoslányok, míg egy bárban, ahol fellépnek, műsort adnak elő, ott ők a főszereplők.
    De az is lehet, hogy az ismerősöm inkább csak az "romlottabb" helyeket preferálja jobban, azért ilyenek a tapasztalatai. :o)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258658 (8)
     

Címlap

top