Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vérpénisz

Marabel
Létrehozva: 2018. augusztus 13. 19:01

Azt mondják két féle pénisz típus van: a hús és a vér. Előbbi pegyhüdten is jó nagy, de amikor feláll, nem nő nagyobbra. Utóbbi állítólag alapból csak pár centi, de ha feláll megnőhet akár akkorára is, mint egy húspénisz. Nem sok partnerem volt még, de eddig csak húsfütyikkel hozott össze a sors. Nemrég ilyesmikről beszélgettem egy nagyon jó és nagyon régi fiú barátommal (csak barát), és mondta, hogy neki vérkukija van. Megkértem, hogy mutassa meg, mert olyat még sosem láttam. Elejinte nem akarta, aztán végül belement. Letolta a nadrágját, és tényleg nagyon picike volt neki. Kb mint egy kisfiúnak, csak valamivel vastagabb. Zavaromban kicsit el is mosolyodtam, erre ő is zavarba jött, úgyhogy nem tudta megmutatni, hogy állva mekkorára nő, pedig főként arra lettem volna kíváncsi. Nektek van tapasztalatok vérpénisszel? Tényleg nagyot nő, vagy ezt csak azért mondják, hogy akinek kicsi a kukija, annak se legyenek gátlásai? Mert ha igaz, akkor nekem azt hiszem bejön, hogy alapból mini. Más is van így ezzel? Nektek melyik típus jön be jöbban? És tapasztalataitok alapján melyik jobb az ágyban?

  1. 2018. augusztus 14. 00:093.

    melyik jobb az ágyban


    Az , amelyiknek kellesz majd , Picim.

  2. 2018. augusztus 14. 00:062.

    Te  egyetemista vagy . Ugye ?


    Olyan ertelmes , erdemben gazdag  dolgokat firtatsz .


    Es micsoda haverjaid vannak.
    Nekem se baratnom , se baratom nem tolta le a gatyajat , meg oviban sem , csak azert , hogy az anatomiajat szemugyrevegyem kivancsisagbol.



    Ledienn!
    Told le a csipkebugyidat , latni szeretnem a puncidat ! Csak ugy haveri alapon ....

Címlap

top