Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Randigo randi

sveata
Létrehozva: 2011. január 19. 12:25

Sziasztok!

 

Egyik ismerősömnek szeretném ajánlani ezt a társkeresőt. A honlapjukat (www.randigo.hu) nézve szimpatikusnak találom, meg valamikor ősszel volt róluk riport a tv2-n, de előtte azért szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat velük kapcsolatban.

 

Volt már valaki ilyen rendezvényen, vagy hasonlón? Mi a véleményetek erről az ismerkedésről?
  1. 2011. január 19. 18:545.
    Még egy hozzászólást írok, hátha este többen vannak, akik jártasak a témában.
    előzmény:
    sveata (1)
    2011-01-19  12:25
  2. 2011. január 19. 14:164.

    Ott összeismerkedett valakivel, még együtt vannak....

    Vagyis utána találkozott mindkét pasival, akiről már írtam, aztán a második lett a végleges befutó.

    Ja erről jutott még eszembe, hogy azt mondta, hogy amikor mentek már külön találkozni, jó volt, hogy már olyan érzéssel ment, hogy ismeri a másikat, meg eleve volt közös téma, meg tudták beszélni, hogy mi volt a playful randin (közben én is megnéztem, hogy pontosan mi is a neve, amin volt)

     

    előzmény:
    sveata (3)
    2011-01-19  13:46
  3. 2011. január 19. 13:463.

    Szuper, köszi!

     

    Magam sem tudom, hogy, de igen, rá akarom beszélni, hogy próbálja meg, ahogy Te is írtad nincs nagyon mit veszteni.

     Csak előtte akartam szerettem volna többet tudni róla, mert azért hülyeségre mégsem venném rá.

     

    És a barátnőd végül talált párt, mert ezt nem írtad? 

  4. 2011. január 19. 13:212.

    Ezek szerint nincs senki, akitől többet tudhatnék meg.

     

    Akkor, másképp is kérdezem:

     

    Tegyük fel, hogy 30-as szingli vagy, életed megy, ahogy megy, viszonylag normálisan, csak már nagyon hiányzik egy társ. Te mit tennél, elmennél ilyen helyre ismerkedni? 

    előzmény:
    sveata (1)
    2011-01-19  12:25

Címlap

top