Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Stevia mellékíz nélkül

Torolt_felhasznalo_222819
Torolt_felhasznalo_222819
Létrehozva: 2009. szeptember 2. 16:40

Sziasztok!

 

Stevia édesítőszert szeretnék rendelni valamelyik webshopból, ám látom, hogy rengeteg fajta van. Átolvastam az itteni topicokat és többen említik a szörnyű utó- ill. mellékízt. Páran még azt is írták, hogy hiába adták ki érte a sok pénzt, a kukában végezte...

Mások viszont semmi ilyesmit nem tapasztaltak, boldogan használják. :)  Viszont semmi konkrétumot nem találtam, hogy melyiket érdemes venni? Port vagy folyékonyat? A tablettát eleve elvetettem, mert főzéshez is használnám, meg ha jól látom a tabletták Stevia tartalma kevesebb, mint pl. a poré, amiből már 95%-osat is találtam.

 

Megköszönök minden segítséget! ;)

 

Erika   

  1. Torolt_felhasznalo_222819
    Torolt_felhasznalo_222819
    2009. szeptember 3. 14:504.

    Sziasztok!

     

    Köszi, hogy írtatok! :) Én is pont a zöld leveles port néztem ki, na akkor szerencse, hogy nem ugrottam bele.

     

    Olvastam a Chen féle steviakat is. A folyékonynak tényleg nincs mellékíze? Ez szuper!!!!!! :) Nagyon köszönöm a tippet, ezt fogom megvenni. És akkor nem a netről rendelem. ;-)

    Még egyszer köszönöm!!! :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 2. 17:403.

    Szia!

    Ne a netről rendelj, mert sokkal drágább, mintha boltban veszed. Járd végig a bioboltokat. A legtisztább stevia a CHen féle folyadék. Asszem, 95%-os.

    NINCS mellékíze.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_222819 (1)
    2009-09-02  16:40
  3. 2009. szeptember 2. 17:402.

    Szia!

    Én ezt a fajtát próbáltam, port és tablettát vettem, és volt mellékíze sajna.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_222819 (1)
    2009-09-02  16:40

Címlap

top