Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"szűz"-még fáj a szex

hambria
Létrehozva: 2009. március 4. 20:34

Sziasztok!

Vannak barátnőim, akiknek soha nem is fájt a szex, de a legtöbben azért mégis azt mondják, hogy kellett egy kis idő, amíg elmúlt a fájdalom. Én nem voltam még sokszor pasival (3 alkalom össz), a legutóbbi srác azt mondta, hogy "szűk" vagyok, és teljesen nem is tudott behatolni, mert fájt nekem. Fent fáj, amikor mélyre hatol :S Mire számítsak, meddig fog még fájni? Persze egyénfüggő, de kinek mi a tapasztalata?

  1. 2010. Április 11. 14:43142.

    Csak bólogatni tudok...... majd leesik a fejem......

     

    Nem hinném, hogy sorba kellene "felpróbálni" a férfiakat, amíg "jó nem lesz" a szex! Úgy gondolom, meg kellene találni a figyelmes, odaadó, szerelmes partnert, aki nem kapni akar, hanem adni! Szerelem- türelem-szeretet-figyelem-elfogadás..... ezek a kulcsszavak!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837925 (139)
    2010-04-10  15:14
  2. Torolt_felhasznalo_254605
    Torolt_felhasznalo_254605
    2010. Április 11. 14:10141.

    Szia!

     

    A szex egy nagyon jó dolog. Ám, egy kicsit többről szól, főleg a kezdetekben, mint szimpla aktusról.

     

    Ha jól olvastam, 3 különböző sráccal próbálkoztál. 

    Ha egy tippet elfogadsz (régebben volt több szűz barátnőm, akik megtiszteltek azzal, hogy én lehettem nekik az első), akkor ne úgy próbálkozzál az első pár tucat szeretkezéssel, hogy durr bele, hajrá, teljesen mindegy ki, szimpatikus, had jöjjön a maximum. Legyen egy kis érzelem, egy kis kötődés az felé, kit magadhoz engedsz.

    A szexet, a szeretkezést meg kell tanulni, főleg akkor, ha olyan testi adottságok vannak (amik később alakul, változik), melyek a nagyobb mértékű ellazulást igénylik a sikeres „játszadozás” végrehatásához.

    Vannak fokozatok. Egy gyakorlatlan „szűzleánynak” érdemes fokozatosan előre lépegetni a szerelem művészetének megismerése felé. Csókolózások, simogatózások hosszasan, petting franciázás akár heteken keresztül, és amikor már ismeri nem csak a saját, hanem a partnere testét, akkor érdemes nekilátni a szeretkezéseknek.

    Szerencsések azok, akiknek egyből minden simán megy, elsőre nem csak kellemes, hanem valóban jó is a szex. De ez a „siker”nagyban múlik a normális férfipartneren is.

     

     Hidd el, a jól elkezdett szexuális élet, a testedben-lelkedben jól kapcsolódó szexuális reflexek egész életedre meghatározzák életedet, testiségedet, szexuális beállítottságodat, örömre, élvezetre való fogékonyságodat.

     

    előzmény:
    hambria (1)
    2009-03-04  20:34
  3. 2010. Április 10. 15:50140.
    Ezeket a sorokat mintha csak én irtam volna,én is ugyan ilyen vagyok és sajnos igy nehezebb boldognak lenni mert kevés olyan ember van aki ezt a fajta természetet és belső értéket felismeri és értékelni tudja,egyre ritkább,de már a létezésében is kételkedem hogy egyáltalán létezik ilyen pasi...
    előzmény:
    vörösbegy (128)
    2009-03-07  11:15
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. Április 10. 15:14139.
    3-szor voltál 3 különböző pasival? Nem semmi....de persze nincs jogom ítélkezni. Bizonyára ennek is meg van a jó oldala, pl. nem kell amiatt aggódnod, hogy esetleg eléggé megismerd a párodat, a testét, ill. ő a tiédet, így nem áll fenn a veszélye, hogy kellően el tudj lazulni és átadni magad a szeretkezés szépségeinek... (Pedig akkor talán nem fájna.)
    előzmény:
    hambria (1)
    2009-03-04  20:34
  5. Torolt_felhasznalo_826139
    Torolt_felhasznalo_826139
    2009. augusztus 17. 09:42138.
    és nem terhesszívesebben gyakorlom akárminél
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_220870 (137)
    2009-08-17  09:37
  6. Torolt_felhasznalo_220870
    Torolt_felhasznalo_220870
    2009. augusztus 17. 09:37137.
    JA JA
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_826139 (136)
    2009-08-17  09:03
  7. Torolt_felhasznalo_826139
    Torolt_felhasznalo_826139
    2009. augusztus 17. 09:03136.
    gyakorlat teszi a mestert
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_220870 (134)
    2009-08-17  08:42
  8. Torolt_felhasznalo_145006
    Torolt_felhasznalo_145006
    2009. augusztus 17. 08:59135.
    Sok pasival fogsz találkozni aki így gondolkozik
    előzmény:
    hambria (6)
    2009-03-04  20:50
  9. Torolt_felhasznalo_220870
    Torolt_felhasznalo_220870
    2009. augusztus 17. 08:42134.
    most olvasom h 3x szexeltél és a 3. nem tudott méjre mennitalán az első 3 szex az 3pasitol volt nem semmi vagy és a 3. nak mekkora volt hogy nem tudott teljesen behatolni de sztem majd legközelebb lazulj el jobban v igyál elötte
    előzmény:
    hambria (1)
    2009-03-04  20:34
  10. Torolt_felhasznalo_220870
    Torolt_felhasznalo_220870
    2009. augusztus 17. 08:34133.
    ne félj késöbb 1re jobb leszne görcsölj lazulj el
    előzmény:
    hambria (1)
    2009-03-04  20:34
  11. Torolt_felhasznalo_220870
    Torolt_felhasznalo_220870
    2009. augusztus 17. 08:06132.
    szia én tudnék neked egy jo pasit aki elvenné a szüzességedet nagyon jol csinálja csak kárhogy messze lax de ha arra jár mondjam meg hogy keressen+ nem bánod+ tuti jo lesz ;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333816 (117)
    2009-03-07  00:37
  12. 2009. március 7. 20:52131.
    igen, nincs recept, mert akárhogyis csináljuk, ha valaki meg van írva a sorsunkban, így is úgyis ott terem mellettünk. Nagy szerencse kell hozzá leginkább és hit, és akkor bárhogy élünk, éltünk előtte, a két ember így is úgyis összetalálkozik.
    előzmény:
    Vitosa (130)
    2009-03-07  18:56
  13. 2009. március 7. 18:56130.

    Egyszerűen más természetűek vagyunk. De az alapján amit eddig írtál, téged nem tenne boldoggá ez az életmód. Tehát neked a saját "szabályaid" szerint kell megtalálnod azt, akiben mindaz megvan, amit te szeretnél. Sokaknak így is sikerült, mert ahogy panniannika is írta, nincs recept semmire, erre sem.

     

    Én sem voltam mindig ilyen, de életem egy hatalmas és fájdalmas vesztesége megváltoztatott. Azt én is nagyon nehezen hevertem ki, hónapokig tartott míg magamhoz tértem, kishíján depressziós lettem. Még nagyon fiatal voltam, viszont akkor elhatároztam, hogy egyetlen férfi sem fog többé taccsra tenni. Onnantól olyan lazán kezeltem a dolgokat, mint a férfiak, és nem esett nehezemre. Élveztem amit az élet adott, és nem gondolkoztam azon, mi lesz utána. Miután ezidő alatt igazából nem találkoztam olyannal, akivel el tudtam volna képzelni a jövőt, nem esett nehezemre.

     

    Aztán 4 évre rá találkoztam a férjemmel, pár napig ismerkedtünk, majd az ágyban kötöttünk ki, és minden tökéletes volt, felkerült a korona arra, ami addig történt. Belezúgtam, de nem mutattam neki mennyire. Hogy miért? Mert nem akartam, hogy egy reménytelennek tűnő kapcsolat felemésszen. Tudomásul vettem, hogy nagy valószínűséggel ennyi volt, mert ő hazautazik, tőlem 180 km-re, ahol várja a barátnője. Nem gondoltam (legfeljebb reméltem), hogy egy 2 hetes kapcsolat elég neki, hogy feladja az addigi életét. Annak ellenére így gondoltam, hogy ő azt mondta csak engem akar, velem akarja leélni az életét, és visszajön hozzám. Gondoltam: hiszem, ha látom! És visszajött! 2 hét múlva itt volt, és 11 éve itt van velem. Hidd el, nem volt nálam akkor boldogabb ember, és ma is boldog vagyok, hogy ő van mellettem. Nem tökéletes, de az összes hibájával együtt ő az Igazi. És még ma is úgy szeret (ha nem jobban), mint az elején.

     

    Talán ez az életfelfogás segítette a túlélésemet?! Talán ez volt a mód arra, hogy ne kapjak több sebet?! Nem tudom, lehet. Mindenesetre nekem bevált, és végül elhozta azt az ember, aki mellet le akarom élni az életem. Kívánom, hogy a magad módján, te is találd meg, mert nincs egyedül üdvözítő módszer, nincs szabály erre. Szerintem aki nyitott, vidám, optimista ember, az előbb-utóbb rátalál a társára, úgyhogy sok sikert hozzá!

    előzmény:
    vörösbegy (128)
    2009-03-07  11:15
  14. 2009. március 7. 13:08129.
    nem baj hogy más vagy, egyáltalán nincs recept semmire sem............
    előzmény:
    vörösbegy (128)
    2009-03-07  11:15
  15. 2009. március 7. 11:15128.
    Ti szerencsés természetűek vagytok, ezért is vagytok boldogok. Sajnos én több ponton másképp működöm, és ezen nem lehet változtatni, erőltetni, hogy más legyek, így az van, ami van. Pl. általában túl hamar érzelmileg kötődöm, jóval azelőtt, hogy komoly alapja lenne. Sokkal tovább tart a 'gyász' mint pár hét, hónap, így új férfi felé nyitni sem megy addig, míg más tölti ki a gondolataim. És sajnos nem tudok csak szexelni valakivel, idegennel, és szerintem lelkileg is megviselne. Persze lehet, hogy egyszer eljön ez az idő és még tetszeni is fog.. Bár ahhoz, hogy tudjam, hogy valaki emberileg tökéletes, nem kell feltétlen szexelni, de ha találok olyat, akkor természetes, hogy az ágyban kötünk ki, és akkor jöhet a második teszt, hogy vajon úgy is tökéletes e.
    előzmény:
    Vitosa (122)
    2009-03-07  07:54
  16. 2009. március 7. 09:34127.
    előzmény:
    Fahéjasnarancs (126)
    2009-03-07  09:28
  17. 2009. március 7. 09:28126.

    Hűha, ezt akár én is írhattam volna, úgy látom, nagyon hasonlóan alakult az életünk.

    "Én nem bánom egyetlen percig sem, hogy ennyi kapcsolatom volt. Mindegyikből tanultam valamit, mindegyiktől több lettem valamivel. És ha nem lett volna ilyen az életfelfogásom, a hozzáállásom, akkor nem kezdtem volna a jelenlegi férjemmel"

     

    Pont ezért írtam, hogy nálunk sem lehetett véletlen, hogy hat évig egymás szomszédságában éltünk és mégse ismertük egymást. Annak a hat évnek el kellett telnie ahhoz, hogy "kezdeni" tudjak azzal a férfival, akivel már két éve kelek és fekszem minden nap. Ha korábban találkoztunk volna, minden másképp /sejtéseim szerint esélytelenebbül/ alakul.

     

    " Szerencsére bennem a görcsnek egy halvány jele sem volt onnantól, hogy az a bizonyos férfi 19 évesen ráébresztett a nőiességemre."

    A fizikai részén kívül nekem sem. Ez talán adottság.

     

     "És attól mert a tapasztalat nem pozitív, attól még tapasztalat, így tanulni lehet (sőt kell!) belőle."

    Volt nekem is negatív tapasztalatom, összetört szívem, nem is egyszer. Bevallom, többször szakítottak velem, mint fordítva. Ennek ellenére sem bánom mindezt. Első csalódásom után /15 éves voltam/ még szinte depresszióba zuhantam. Pedig csupán egy plátói szerelemről volt szó. Másfél! év kellett ahhoz, hogy kilábaljak belőle, később a szakítás utáni gyászidők fokozatosan csökkentek. Most úgy vagyok vele, hogy egy szakítás nem vágna teljesen földhöz, legalábbis évekig nem tudnék sírni egy pasi után.

     

    "megtanultam, hogy mindaddig nem élem bele magamat az érzésbe, amíg annak valóban komoly alapja nincs."

     Ezzel hasonlóan vagyok, de könnyebb is a dolgom, mert nekem idő kell a szerelemhez.

     

    "Szóval én csak fejlődtem mindezektől, és nem bánom hogy így történt. Ennek is köszönhető, hogy ma az vagyok aki vagyok. És én ma nagyon jól érzem magam a bőrömben. "

    Ámen.  

    előzmény:
    Vitosa (122)
    2009-03-07  07:54
  18. 2009. március 7. 08:51125.
    Így igaz! Mindenkinek más a tökéletes. Ehhez természetessen fontos, hogy tisztában legyünk azzal, hogy mire is vágyunk. Bár ez is érdekes dolog, mert én még most ennyi idősen is tapasztalom, hogy van olyan amire most értem meg, most kezdett el izgatni, eddig eszembe sem jutott, hogy nekem az tetszhetne ... Szóval csak bátran tessék kísérletezni, mert ebben nem lehet veszteni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354806 (124)
    2009-03-07  08:25
  19. 2009. március 7. 08:25124.

    bingóóóóóóóóóóóóóóó

     

    maximálisan egyetértek, akivel jó a szex azzal már az első is tökéletes és onnantól kezdve egyre jobb!!!!!!!

    akivel meg átlagos a szex azzal vagy lehet jobb az idők folyamán / de sosem lesz tökéletes / vagy lehet sokkal rosszabb.............

     

    nyilván nem a mennyiség a fontos, de a mennyiségen keresztül vezet az út a minőséghez általában.........abban nem hiszek hogy valaki 20 évesen kikapja az első szembejövő pasasban a számára tökéletes társat.......abban ikább hiszek hogy 30-35 éves koráig ha "kipróbál" 10-20-30 pasit abból jobb esetben van 1-2 aki a "tökéletes " lehet........ persze semmire nincs szabály vagy recept..............

     

    én pl 34 évesen futottam bele abba a pasiba akivel a legcsodálatosabb volt a szex...............pedig 34 éves korom előtt sem voltam apáca, sőt.......... az már másik történet hogy miért nem maradtunk együtt, és persze az is lehet hogy a szexen kívül nem működött volna a dolog...........

     

    ja és a tökélteset nem szó szerint kell érteni, hanem mindenkinek a saját személyiségére saját vágyaira és céljaira vonatkoztatva.............

    előzmény:
    Vitosa (123)
    2009-03-07  08:12
  20. 2009. március 7. 08:12123.

    Pontos számot nem tudok neked mondani, de kb. a felével volt átlagos a szex, azzal a bizonyos 2 + 1 emberrel jóval átlagon felüli (egyszóval tökéletes) , és a többivel átlagon aluli (ők mehetnek a levesbe ). Akivel olyan tökéletes volt a szex, azzal már első alkalommal is olyan volt. Ez később csak fokozódott, ahogy jobban megismertük egymást. Tehát én hiszek abban, hogy ha 2 ember igazán jó együtt, az elég hamar kiderül.

     

    Különbözőek vagyunk. Van akinek a szexhez elengedhetetlen az érzelem. Így nehezebben találja meg azt, akivel tökéletesen működik minden, mert ahhoz hogy eljusson az ágyhoz, előbb a szeretnie kell.  Így viszont kevesebb férfival van alkalma megismerkedni, és itt jön be a nagy számok törvénye...

     

    Nekem elég volt, hogy tetszett, hogy kívánt és én kívántam, hogy erősen vonzódtunk egymáshoz, és nem gondolkoztam azon, hogy ebből most vajon milyen kapcsolat fog kialakulni. Aztán volt hogy egy éjszakás kaland lett, volt hogy egy rövidebb vagy hosszabb kapcsolat. Szóval hagytam, hogy alakuljanak maguktól a dolgok, és nem voltak előre elvárásaim sem magammal, sem a partneremmel kapcsolatban. 

     

    Igen, ha megtalálod az igazán tökéletes partnert, akkor tőle mindent meg tudsz kapni, amire vágysz. Egyrészt, mert ha mindenben jók vagytok együtt, akkor nagy valószínűséggel a szexben is hasonlóan gondolkoztok. Másrészt, mert amire vágysz, azt el mered mondani neki, ami (nagy valószínűséggel) neki sem lesz ellenére.

     

     

    előzmény:
    vörösbegy (118)
    2009-03-07  00:38
  21. 2009. március 7. 07:54122.

    Nem kell mindenkinek követnie a példámat, szó sincs róla. Én csak a saját tapasztalataimat írom le.

     

    Én nem bánom egyetlen percig sem, hogy ennyi kapcsolatom volt. Mindegyikből tanultam valamit, mindegyiktől több lettem valamivel. És ha nem lett volna ilyen az életfelfogásom, a hozzáállásom, akkor nem kezdtem volna a jelenlegi férjemmel (hiszen annyi minden szólt észérvekkel a kapcsolat ellen), így esélyem sem lett volna megtalálni az igazit. De szerencsére nem így tettem.

     

    Szerencsére bennem a görcsnek egy halvány jele sem volt onnantól, hogy az a bizonyos férfi 19 évesen ráébresztett a nőiességemre. És attól mert a tapasztalat nem pozitív, attól még tapasztalat, így tanulni lehet (sőt kell!) belőle.

     

    Megtanultam a helyén kezelni a dolgokat. Megtanultam, hogy azért mert egy kalandból nem lesz életreszóló kapcsolat, még jól érezhetjük magunkat együtt. És nem haltam bele minden egyes kapcsolat végébe (amiknek egyébként szinte 100 %-ban én vetettem véget), mert megtanultam, hogy mindaddig nem élem bele magamat az érzésbe, amíg annak valóban komoly alapja nincs. Szóval én csak fejlődtem mindezektől, és nem bánom hogy így történt. Ennek is köszönhető, hogy ma az vagyok aki vagyok. És én ma nagyon jól érzem magam a bőrömben.

    előzmény:
    vörösbegy (116)
    2009-03-07  00:28
  22. 2009. március 7. 01:29121.
    "Amit  Dorian irt azzal nagyon nem tudok egyeterteni, es tapasztal a taim szerint

    vannak nagysagrendekkel megertobb ferfiak. E gy atalan nem ugy mukodik,

    hogy szexualis tapasztalatlansag  ne lkul nincs szerelem. Azt vallom, hogy

    akkor nevezheto ko mol ynak az erzelem, ha nem fellangolas, tudod milyen a masik,

    es ebbe nagyjabol a szex is beletartozik, de az nemigaz, ho g y a jo szex

    es a szerelem kozott korrelacio lenne. Mindg csak lestem, amikor arrol olvastam, hogy az elso rossz egyuttlet utan kivagnak valakit."

     

     Ha valóban elolvasod, amit írta, én is pont úgy gondolom, ahogy te.

    előzmény:
    Frigyesur (113)
    2009-03-06  10:49
  23. Torolt_felhasznalo_333816
    Torolt_felhasznalo_333816
    2009. március 7. 01:00120.

    Lehet, a nagy szerelmek fénye is elhalványulna, ha beteljesülne; legelső szerelmemre két évig csak futólag mertem gondolni, mert a 10 évvel idősebb (külön)matektanárom volt; aztán harmadik évben az "ágyába emelt" - ezen időszakban barátnője is volt - de csak baráti érzelmeket táplált irányomban.

     

     Az szerelmem és a szenvedélyem egy év alatt kihűlt, a haverság megmaradt; azóta is "összejárunk" pár havonta - de már nincs bennem keserűség, nem érzem magam megalázottnak.

     

    Egyszer megkért, legyek a barátnője, de én már nem akartam, túlhaladtam érzelmileg. 

    Így múlik el a világ dicsősége...

    előzmény:
    vörösbegy (119)
    2009-03-07  00:41
  24. 2009. március 7. 00:41119.
    Ez nálam is így volt, akit igazán akartam, sosem kaptam meg, mindig más okok miatt. Aki meg odavan értem, hozzá meg ha nem is viszolygok, de nem vagyok oylan szenvedélyes és szerelmes sem, amilyen szeretnék. Nem tudom lesz e olyan, hogy egyszer viszonzásra talál az érzésem, pedig jó csaj vagyok, kedves, megértő...:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333816 (117)
    2009-03-07  00:37

Címlap

top