Vélemények jósnőkről

judson
Létrehozva: 2003. október 19. 17:45
Sziasztok! Szeretném, ha azok az emberek, akik jártak már jósnő(k)nél, leírnák a véleményüket! Remélem, nincs még ilyen topic.
275 hozzászólás
  1. 2018. november 2. 18:02275.

Sziasztok én az eddigi legjobb jós nővel találkoztam aki nem csak hitegethet és valótlan mind hanem ő valóban  azt mondja ami igaz először én is csak csodálkoztam de sajnos az igazság mindenkinek fáj és nehéz el hinni a ha egy hozzád közel álló személyről van szó. Nekem a párkapcsolati életemet hozta rendbe amit köszönök Hannak  Ha valaki akkor ő biztos jós és nem szelhamos nekem be vált és nekem mi dug segít bármibe kérem meg őt  hívjatok bátran szívesen segít a jó embereknek  06303384777  www.gabrielorakolum.hu  

2. 2018. március 20. 08:16274.

Valoszinuleg eszrevetted, hogy a moderacio kivette az emiledet tobb topikbol : sarlatanok, josok s egyeb tolvaj , forumozot atrazo mesterseg hirdetese nem a Noklapja kenyere...
    Legyszives bezarni az itt nyitott , hiszekenyek penzet leszivo butikodat.... fizess sajat zsebedbol hirdetesi feluletet es vallald "be" a kovetkezmenyeket mint egy nagy kislany

3. 2018. február 27. 21:39273.

Sziasztok. Előre is elnézést kérek tőletek ha egy kicsit hosszúra sikeredik levelem. 

Nekem először kb: 15 éve a buszon egy fiatal lány jósolt, akivel együtt jártunk suliba. Mondta add ide a tenyered jósolok neked. Én erre jót röhögtem és közöltem vele én ilyen baromságokba nem hiszek. Elmondta neki a nagyanyja, rokonság több női tagjai is jóslással foglalkozott. Mondott mindenfélét, közöltem én ezekben nem hiszek és el is felejtettem. Annyit azért érdemes tudni akkor azt mondta, 40. születésnapod után érni fog valami súlyos tragédia amiből nehezen fogsz felállni, az életed 40 és 50 év között meg fog változni. Addig is sokat fogsz szenvedni, nehezen fog megindulni ebben az időszakban az életed de egyik napról a másikra mindent vissza kapsz az élettől, blablabla... 

Éltem az életem, nem történtek nagy dolgok főleg nem negatív értelemben. 40. szülinap után tényleg ért egy hatalmas trauma és rá kb: 2-3 ével utána jutottak eszembe a szavai, de még akkor is semmi. 

Történtek dolgok az életemben amivel senkit nem akarok untatni. Először voltam angyalkommunikáción, akkor még 1,5 óra volt de az egész arról szólt, hogy a nő mesélte az életét én meg hallgattam. Ráadásul a végén úgy megsértett, hogy sírva jöttem el tőle, pedig a ritkán sírok. (Csakramantra a nő senkinek nem ajánlom).

Aztán volt egy okostojás akihez elmentem, de őt inkább hagyjuk.

Pár éve voltam Lyliánál, aranyos, kedves nem mondom, hogy nem tud, én meg voltam vele elégedve, fizettem eljöttem.

A legutolsó akinél voltam az a Dudás Hajnalka volt. Utána néztem és itt olvasgattam a véleményeket róla is, másról is de  mellette döntöttem. El mentem hozzás 1 óra 10 ezer forint nála. Elmondott mindent a múltamról, pedig egyáltalán nem érdekelt, de meg hallgattam. Itt félelmetesen tud olyan dolgokat mondott el amit rajtam kívül más nem tudhat. A jelenem nem jött be, amit a jövőről mondott semmi se jött be, ha bejött volna már rég külföldön kellene élnem, dolgoznom, tanulnom. Elment hozzá egy kedves ismerősöm is és az ő egyik ismerőse is. A múltat félelmetesen tudja de egyikünknek se jött össze semmi. Sőt...

Mind a hárman olyan szar helyzetbe kerültünk, hogy már ezen röhögünk nem jobb lett hanem rosszabb.

Engem meg műtöttek amit persze nem látott, egy rutin műtét volt de 3 hónappal ezelőtt és most kezdem azt mondani, valamilyen szinten jól vagyok. Az ismerősöm szintén sokat betegeskedik mert azóta a munkahelyén mindenki az ő vesztét akarja, pedig egy nagyszerű ember, a harmadik hölgy pedig karácsonykor egy csúnya autó balesetet szenvedett és még most kezdődik az 1 évig tart rehabilitációja.

Pedig mindhármunknak, csupa-csupa jót jósolt. Karrier, tanulás, egészség, férj, gyerekek, utazás és a hasonló maszlag. 

Lehet itt jönni azzal minek adsz ki erre pénzt, mert érdekelt kifizettem és ennyi.

Egyetlen egy ember érdekel még de róla sehol nem találok semmilyen hiteles infot. Ő pedig a Nadin. Esetleg ha valaki volt nála kérem pár szóban írja már le a tapasztalatait. Előre is köszönöm. Bocsi ha kicsit hosszú lett a levelem.

4. 2016. augusztus 10. 21:37272.

NINCS hát ilyen topik.

ÉN is készülök jósnőhöz, így hát roppant kíváncsian várom a hozzászólásokat, tapasztalatokat a témában!

előzmény:
    judson (1)
    2003-10-19  17:45
  5. 2016. augusztus 10. 01:40271.

A mai josnok  mar nem csak arckifejezesbol es jo  megfigyelesekbol[pl van rajtad jeggyuru stb...]josolnak,hanem mindegyik bejaratos az internetre,ahol nagyjabol mindenkirol mindent megtudni,aki tarskereson van fenn,az nyilvan csalodott szingli,itt a neten is sok topikbol kiderul ki kicsoda es mi a problemaja,a multja a baletesei,eszesek,hamar kombinalnak,amikor azt hiszed elmodja a multadat,azt mondja amit elolvasott rolad.A gepuk 100%-an a legjobb,sot van aki rendorsegit hasznal,ugyesek a feltoresben is.Mire te elmesz,mar mindent tud rolad......

Sok rendorsegito 'latnok' lobogtat egy papirt,hogy igy ugy meg sem lehetnenek a kopok nelkule,mar ott kirohogik amikor telefonal.

En 10 evvel ezelott kaptam egy levelet,komplett mint ajanlasokkal,hogy nemsokara penz all a hazhoz,es mashova koltozok,gyonyoru hazba,ahol a kertben grillezunk,a garazsban csodas kocsi all,de kuldjek egy huszast,es hordjam a kabala medalt amit kulddd.

Egyszerubb mint egy pofon:Keszult a hazunk,nem volt nehez megtalalni a nevemen a neten,mert mar ki volt fizetve,es akinek immobilies ismerose van,meg tudja nezni.

Az anyosom vegredeleteben voltam,es sajna mar akkor haldoklott,ezt sem nehez megtudni,csak meg kell nezni a nevem,es hogy ki halt meg,ami benne van az ujsagban.Miutan mas rokon mar nem volt,logikus volt,hogy en oroklok.Azert volt konnyu dolga ,mert a nevem egyedul allo,csak a csaladban van.

Na amit nem tudott,utalok grillezni,felfordul a gyomrom,nem vezetek,mert idegesit,csak annyit amennyit muszaly,es sose koltenek draga autora penzt,na ezt nem tudhatta a levegobol.

Meg 2-szer irt,aztan megunta.Na a modern jovobe lato igy dolgozik,nem is hinnenk el mi minden van rolunk fenn a neten.....

előzmény:
    jegenyefa01 (253)
    2010-03-28  10:17
  6. 2013. Április 25. 20:20270.
    Kerdezed  kerdezd 
  7. 2013. Április 23. 16:05269.

Ugye tudod hogy a sötét középkornak sőt, a fasizmusnak és a kommunizmusnak is vége?

Nincsenek üldöztetések. Nincsenek megkülönböztetések. Sem faji sem vallási sem más.

Vegyél vissza. 

előzmény:
    windycity978 (268)
    2013-04-23  15:20
  8. 2013. Április 23. 15:20268.
    Tobbit is !! A TVs mutoket ,meg a TVs penzmagneseseket , boszorkanyokat szerelmi kotoket utanuk .
    előzmény:
    Lanchester (266)
    2013-04-22  13:18
  9. 2013. Április 23. 15:13267.

A fiatalasszony részletekben 28 millió forint 130 ezer forint készpénzt adott át a vádlottnak, amelyet a vállalkozásából takarított meg.

Dollarban nem is olyan sok  

előzmény:
    antironia (265)
    2013-04-22  12:25
  10. 2013. Április 22. 13:18266.

Helyes!!!!!!!!

Az ilyenek többet ártanak az ezotériának mint száz szkeptikus hülye. 

előzmény:
    antironia (265)
    2013-04-22  12:25
  11. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. március 10. 08:54264.

En ebben nem hiszek , de , ha Te hiszel benne , akkor : ///nem linkelem be , mert 25-szor leirtam mar///

A magyar josok , azok ugye a taltosok voltak.

Az Ostaltosokbol jonnek , megkulonbozteto jelekkel - farkasfog , samanfolt stb - szuletesuktol taltossa vannak jelolve .

A jovobelatas a genjeikben van... ezeknek van egy  taltosszabalyzata , osi !!!! , hogy ok fehermagiaznak , es mivel a fehermagia az adottsag , azt nekik ingyen kell szolgaltatniuk , kulonben meglakolnak.... szoval ha ezen a szemuvegen nezem a mai fizetos magust/samant/taltos/jost , akkor bizony nem igazi taltosok ,satobbik , hanem hiszekenyeket kifoszto megelhetesi csalok.

Csak a mostani scifi filmekben latod a samant/jost/magust kacsalabon forgo joletben buveszkedni : regen , nem is olyan regen , a faluvegen volt egy putri es ott elt a magyar taltos/magus/jos . 
    Rongyos oltozetbe tekergetve , gyogyfuszedesbol , adomanybol elt es idonkent - elmondtak a jovot es sorsot vetettek.... a sorsvetestol feltek a falusiak , mert "bizarr/furcsa" emberek voltak a rongyosruhas taltosok , a mezon/reten / erdoben hajolgatva a gyogyfuveket keresve "kulonboztek" a tobbiektol.... 

előzmény:
    Nika85 (261)
    2013-03-09  18:19
  12. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. március 10. 08:37263.

Azt senki sem firtatja , hogy a megelheteshez penz kell-e vagy sem  .

A milyen uton szerzett penz es annak hogyan tortent megkeresese a topik temaja. kulonben regi es befejezett topik , csak kotekedes/fikazas  celjabol felesleges volt ujrainditani...

En annyit szeretnek hozzatenni , hogy aki ilyenben , mint a joslas , hisz , az valoszinuleg hisz a legnagyobb magyar josnak , Abafi Cesarnak , aki a Tv-ben is szerepel rendszeresen es a Rendorsegnek is adott mar tanacsot.

O mondja , utananezhetsz , a mar futott topikban be van linkelve dokument az elerhetosege :

Abafi Cesar *, igy beszel errol :

Riporter: - A boszorkányság úgy tűnik jól jövedelmező üzlet, ezért aztán hollywoodi mennyiségben árasztották el az országot a jósok és mindenféle mágikus tanítók. A Boszorkányszövetségben - amit egyébként egyházként tartanak nyilván - tizenegyezer tagot számlálnak.

Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.:- Hát maga most hazamegy és fölad egy, fölhívja telefonon, expressz fölad egy hirdetést, hogy mit tudom én, Mucika jósnő Kelet-Belgiumból, kész, már lehet, hogy holnap ott állnak sorba.

Riporter: - Ezzel mennyit lehet keresni, mondjuk havonta?

Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.: - Mivel?

Riporter: - Egy ügyes álboszorkánynak?

Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.: - Többszázezret.

Riporter: - És adómentesen.

Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.: - És adómentesen, és gyakorlatilag azt lehet mondani, hogy csont nélkül, mert ha nem pofátlan, akkor nem fogják följelenteni.

Bovebben : ez egy idezet az Ezoteriaval parasztvakitanak a magyar celebek topikbol , 550-es hsz . A milliokat bezsebelt 18 eves lany , Malvina , esete . A hozzaszolasban  idezett cikk az Mtv.hu cikke , Malvine es a benne hivok tortenete az oldal utolso cikke....

*aki ebbol el , jol 

előzmény:
    Nika85 (261)
  13. 2013. március 9. 19:24262.

Hai!

Egyetértek....  de tennék egy kis kiegészítést ha lehet..

-Aki pszichiáter vagy pszichológus az nem kér pénzt...

Miért? Azért mert egy ember lelkivilágát ne pénzért tegye rendbe, ha tudja......mondom ha tudja.

Aki nem érti a mondataimat ajánlom megnézni semiramis és tsa hozzászólásait ezó témában. 

Aki eztán sem érti annak elmondom.......semike és tsa szerint pénzért szolgáltatni ezoterikus dolgot hiteltelenség stb stb és ezek a finomabb kifejezéseik.

Akkor ezek szerint minden olyan tevékenység, amiben közvetlenül emberrel foglalkoznak s annak segítenek, ingyen kell lennie.......ha pedig nem, akkor miért vesszik ebből ki önkényesen az ezoteriát?

Azt a dumát pedig hogy valahol le van írva miszerint ezért nem lehet ellenszolgáltatást kérni kamu. Amióta ember az ember, mindenért lehet ellenszolgáltatást kérni....................PONT.

előzmény:
    Nika85 (261)
  14. 2013. március 9. 18:19261.

Sziasztok!

Ritkán szólok buta témákhoz hozzá, de most nem bírtam szó nélkül hagyni. 

Idézlek 

"

aki megbizhato, nem josol,

aki penzet josol, nem josnö,"

Akkor innen folytassuk..

Aki jó pék, nem kér pénzt,

aki jó fodrász, nem  kér pénzt,

aki megbízható ügyvéd nem kér pénzt.....

Nagy hír lesz!! Mindenki pénzből él, épp mint a pszichológusok, orvosok bárki...akikben szintén volt már és lesz aki már csalódott, még sem mondja azt senki nekik hogy ne vegyék már fel a pénzüket csak mert nem tudtak vkin segíteni....míly érdekes, nem?! Gondolkozni kell kicsit, nem beleszólni felelőtlenül abba amit nem ismersz. 

MInden jót. 

előzmény:
    semiramis (260)
    2011-05-11  19:19
  15. 2011. május 11. 19:19260.

olyan nincs.

aki megbizhato, nem josol,

aki penzet josol, nem josnö,

megbizni meg barkiben tudsz, ha az illetö szimpatikus neked. 

előzmény:
    SCHMI18 (257)
    2011-05-11  19:06
  16. 2011. május 11. 19:17259.
    magyaran: ne is menjen el. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_729126 (256)
    2010-04-07  23:14
  17. 2011. május 11. 19:16258.

egy turot bizonyitott. tudomanyosan meg... nyehehe...

de ha neked jot tesz a kislany kiejtese... 

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_754643 (254)
    2010-03-29  00:49
  18. 2011. május 11. 19:06257.

szia!

Megbizható jósnőt keresnék:-)

Meg tudnád adni prívátban az általad ismert jósnő elérhetőségét?

köszi

19. Torolt_felhasznalo_729126
    Torolt_felhasznalo_729126
    2010. Április 7. 23:14256.

Sziasztok!

Én nemrég jártam egy jósnál, aki kártyából jósolt. Nos, nem volt egy egetrengető élmény..Igazából olyan általánosságokat mondott, ami az emberek 90%-ára ráhúzható. Ráadásul nem is volt olcsó, ahhoz képest, hogy vannak, akik ingyen is jósolnak neked. Mindenesetre tapasztalatnak jó volt, de azt tanácsolnám annak, aki még nem volt jósnál, de tervezi, hogy ne vegyen minden szót komolyan. Hallgassa végig, vonjon le egy-két következtetést, de ne a szavai szerint élje tovább az életét, ne az vezesse a cselekedeteit. Így kisebb a csalódás esélye..további szép estét mindenkinek!

20. 2010. március 29. 14:39255.

Szerintem nem olvastad el rendesen amit írtam!Nem fikáztam,tényeket írtam és megadva azoknak a neveit akit az újságok és a TV-ben reklámoznak.Személyes tapasztalataim vannak,és amikor kint járt nállam az AtV-aki szintén bemutatta ezeket a jósnőnek titulált személyeket,elismerték hogy nem tudnak ezek semmit csupán a nézőket és az olvasókat megnyerik vele.

Egyébként a fősorban azt olvastam,hogy ha valakinek véleménye van a jósnőkről írja le,nem olvastam hogy hazudjunk akkor is jót ha nem az a tapasztaltunk.

Írásom ezenkívül normális hangvitelű volt.Tehát ezekután éljünk akkor a Te szavaddal és ha kell lefikázom!Most is az marad a véleményem:röhögnek a hátad mögött amikor kilépsz az ajtójukon és gazdagabbak lettek egy hiszékeny ember pénztárcájából!

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_754643 (254)
    2010-03-29  00:49
  21. Torolt_felhasznalo_754643
    Torolt_felhasznalo_754643
    2010. március 29. 00:49254.

Szia!

Nekem már jósoltak többen is, és igenis van/volt olyan jósnő, akinek több, mint 90%-ban bejött/bejön a jóslata. Igen, van sok sarlatán is, de vannak, akik tényleg jók.

És tudod, az a mechanizmus, ahogy a jóslás működik, egyre inkább tudományosan is bizonyítottá válik. Az ominózus kísérletben valaki húz kártyát, és megpróbálja telepatikus úton elküldeni azt az infót, hogy mi van  a kártyán (ötféle alakzat lehet) egy másik embernek. A másik ember szintén koncentrál, és statisztikalilag bizonyítható, hogy nagyobb arányban találja el, hogy mit húzott a másik, mint ha pusztán véletlenszerűen döntene. És ez akkor is működik, ha előbb van a tipp, utána a húzás.

Nem tudományos bizonyíték, de a legtöbbünknek voltak már megérzései, ha baj leselkedik egy szerettünkre, a legtöbben zsigereinkben érezzük előre.

Nos, egy jó jós az, aki tehetség és tanulás útján elérte, hogy mindezeket a hatásmechanizmusokat az átlagnál jóval jobban kihasználhassa.

És amúgy bocs, de ha Te nem hiszel benne, nem hazsnálod. De miért kell fikázni azt, aki igen?

Üdv,

Adri

előzmény:
    jegenyefa01 (253)
    2010-03-28  10:17
  22. 2010. március 28. 10:17253.

Na ismét megírom! mert amit írtam nem jelent meg!
    Nem hiszem el hogy ennyi hiszékeny ember van aki lehet ennivalóját nem tudja megvenni,vagy esetleg a számláját kifizetni,de hisz ezeknek a CSALÓK-nak!
    Az összes ilyen jósoknak titulált valaki csak szélhámos és nagyon jól megél,utazgat a hiszékeny emberek pénzéből.Vagy talán van olyan aki ezt ingyen teszi?
    Volt egy illető aki hosszú éveken át járt a kendrához,na az asztán hogy megerősítse ,hogy igazat mondott,adott neki egy másik jósnak titulált címét,(Rózsa a másik!)mondván menjen el ahhoz is.
    Persze a végén kisült,hogy ez a kedves pénznyelő az ő barátnője és így már ketten is tömték a pénztárcájukat.Ennek az assszonynak jósolta,szül egy fiút és elköltözik egy saját házba.
    Nos egész életét albérletben tengette,nem születhetett sem fia sem lánya,sőt a szép öregséget sem érte meg.A saját otthona a sírja lett és fiatalon gyilkosság áldozata lett!
    Ne pazaroljátok a pénzeteket arra amit hallani akartok,erősítsétek a tudatotokkal magatokat!Mostmár csak arra lennék kíváncsi ,hány százalék jár mindebből aki reklámozza őket?

Amikor a halál estekből is pénz csinálnak az meg egyenesen gusztustalan.Szégyeljék magukat,bár nem fogják ,mert minden részvétet kiűzi belőlle a harácsolás.Ez is saját tapasztalat.

Én nem szeretem  a Vágó istvánt,de teljesen egyet értek vele.

ha valaki jó ember ismerő szembe ül veled,a testbeszédből a szemedből ,a kezedből szinte teljes diagnózist fellehet állítani.

Lehetne vicc,de nem az:találkozok egy emberrel akinek az arcára van ülve hogy italozik.Elmondom neki,Uram magának nem sok van hátra.Na bejött két hónap mulva meghalt.

Hurrá,jós vagyok,hiszen én megmondtam!

UI:Akinek sok a pénze és nem tudja hova tenni az elküldheti nekem és én igérem jótékony célra fogom használni!

23. 2010. március 18. 21:52252.
    A mai világban, aki nincs a neten az nem is létezik. Ha érted miről beszélek? Keress magadnak mást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-03-18  20:59
  24. 2010. február 7. 08:13251.

Sziasztok.

Én is sok jósnőnél voltam már. Aztán egy pasi mellett kötöttem ki. Ő médium.Olyan lehetetlen dolgokat mondott, hogy azt hittem hazudik. Aztán csak néztem nagyokat amikor megvalósult minden. Látnok. Addig nem nagyon hittem benne de nagyon tetszett az hogy kuruzslónak tartja az olyanokat akik bemagyarázzák másoknak az átkokat meg hasonló dolgokat. Nevetségesnek tartotta Őket. Én nagyon tisztelem Őt, mert elég vele elbeszélgetni és szembesít önmagaddal. Egyáltalán nem kertel, csak elmagyarázta nekem azt hogy ne éljek álomvilágba és ne higgyek olyanoknak akik pélnzért odakötnek hozzám bárkit bármikor.  Kineveti az ilyet. nekem ettől annyirea hiteles. Ráadásul nagyon tud.

előzmény:
    judson (1)
    2003-10-19  17:45
1 2 3 4 5

Címlapról ajánljuk

Legnépszerűbb cikkek