Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_212453
    Torolt_felhasznalo_212453
    2010. június 23. 11:1922351.
    Sziasztok Lányok!

    Én is sok boldog szülinapot kívánok, Szti!
    És Szofinak boldog 2. hónapot!

    Nálam most már kicsit lazább a helyzet, ami az egyetemi dolgokat illeti. Pénteken megvolt a zárókonferencia, és nagyon jól sikerült az előadásom (mindenkinek a kutatási témájáról kellett tartani egy előadást angolul. Az enyém látványos show lett, hálás téma a látáskutatás... )

    Úgy fest, hogy jövő hónaptól ösztöndíjas leszek.... Végre valahára nem 0 lesz a havi bevételem. :-p Mondjuk ezt a döntést egy évvel hamarabb kellett volna meghozniuk, ha tényleg az objektív kritériumok számítanának... de ez nem így van...

    Most nem sok kedvem volt jönni, nekem is nyomott a hangulatom. Látom többeknek... szóval erőcske:

    Házimunkával is rendesen elmaradtam a nagy hajtásban, eluralkodott a káosz a lakásban.. azt is el kéne hárítani, de most egyelőre kicsit kiülök olvasni, aztán majdcsak elkap az ihlet a házimunkára. Persze már elkezdtem a takarítgatást.

    Ametisz jobban van a lábad?

    Cserép, tényleg hiányoznál a fórumról, tessék csak szépen írogatni és osztani a tanácsot
    Bár iagz, én is egyike vagyok azoknak, akik csak úgy csinálgatják az edzést, kajára figyelést... 2 kilót nem bánnék, ha lemenne, most 51 vagyok. Most már lesz időm futni, csak sz.r az idő... A kitörésekkel gondban vagyok, nem akarom, hogy púpos legyen a combom, tehát továbbra is az a koncepcióm, hogy a kitöréses részeket futással helyettesíteném. Nem tudom, ez jó-e. Majd kiderül.

    Citromailes dolgokat nem olvastam, még nem írtam jelszóért... Majd írok, mi a cím? wccsajok@citromail.hu? csak emlékezetből, most nem olvastam vissza.
    Mindenesetre úgy tűnik a lányok reakciójából, hogy Niveltagoval minden ok Ennek örülök, bármi is volt az aggodalom tárgya. Arról lemaradtam.

    Na megyek olvasgatok, aztán házimunka...
    Pénteken meg megyünk Balatonra, 1 hétre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 23. 11:0222350.
    Ilkó, tényleg nem voltál valami bőbeszédű!

    Hedone, mikor lesz a vizsga? Azon túl, ha jól emlékszem, a ami napot írtad!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22349)
     
  3. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 23. 11:0122349.
    Zadrika, a fűnyírás jó kis tréning, gondolom, nálatok is csak a fű nő, de az nagyon! Sikerült aludnod?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22347)
     
  4. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 23. 11:0022348.
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Most esett le, miért akar Szti együtt tartani bulit Szofi babával!!!!! Isten éltessen, Szti, sok-sok boldogságot, békés, örömteli, szeretetteljes hosszú éveket Neked! És persze a szép nap kapcsán nagy-nagy bulit!!!
    Annyira nem esik jól főzni, még mindig kómás a fejem a tegnaptól! De végre beágyaztam, lassan szedem össze magam!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22347)
     
  5. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 23. 10:5122347.

    Szti nagyon nagyon BOLDOG születésnapot neked!ünnepelj!!!!!!



    Ilko csak ennyi írsz?cserép jó hogy jelentkeztél.én nem fűzök hozzá semmit, megértem a dolgot és igazat is adok vhol..de emberek vagyunk hibákkal..



    Hedone sok sikert



    Tegnap elmaradt a szauna..de volt edzés, és már megint szarul aludtam sajna(kb 5 órát össze vissza(vmi gép is zugott éjjel kint.



    Ma mivel VÉGREE süt a nap, fűvet nyirok, ez is jó sport lesz és rmélem sülök is.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (22346)
     
  6. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2010. június 23. 10:4122346.

    Szti! Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!   


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22341)
     
  7. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 23. 10:3622345.
    Lányok, kicsit foglalkozom a főzéssel. A kisfió Christo meg a lányom egy nagy pléden ülnek egy vödörnyi összekevert lego felett, és mindketten nagyon élvezik! A kicsit Frankfurtig a húgom barátnője hozta, onnan ugye a lányom, de azért a húgom izgult rendesen!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22344)
     
  8. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 23. 10:3322344.
    Ametisz, sok boldog 2 hónapos szülinapot Szofinak! Akkor most lesz a szuri-nap!?! Hedone jól írja, hogy az alacsonyan tartott láz gyógyít, sajna elég nehéz megtalálni az egyensúlyt a dologban. Arra emlékszem, hogy az oltáshely sokszor fájt a gyerekeimnek, ha nem mozgatták a lábukat, karjukat "berozsdásodtak". Várunk a doki után!

    Szti, nem semmi ez a tűzeset! Alaposan leégett ezek szerint az épület! Messzi laktok tőle? Ugye jól emlékszem, ez helytt találtad a közelit, ahol a recepciós nem volt normis. A miki lehet, a stressz miatt is húzódhat, hogy azért csak a rendezetlen dolgok miatt tudat alatt kicsit feszültebb vagy! Hasizom gyakszikkal nem szoktál ilyenkor próbálkozni? Nekem szokott kicsit segíteni! Nagyon szorítok érted! Kis erőcske!!!

    Ja, cserép, még akartam írni, hogy igen, Nyuszoonál is, meg mindenkinél a nem csökkenő súly oka az lehet, hogy a bevitt és elégetett cal. egyenlő. Nálam is. És tényleg nem tudni, hogy a mérlegbe hogy kavarnak be a hormonok, sztem ezért nehéz eltalálni a jó megoldást. Nekem a 40. év nagyon megkavarta az egyensúlyt, mások is emlegetik ezt a kort! Lehet, kicsit utánaolvasok majd. Akkor látni fogom, mit kell elkerülnöm és mit nem szabad kihagynom a jövőben!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22340)
     
  9. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 23. 10:1322343.
    Szép reggelt, Lányok! Olyan jó itthon lenni, teljesen simán el lennék agy 1-2 hónapig is a munkahelyem nélkül!
    Cserép, értem, teljesen igazad van, ahogy leírod magad, hogy maximalista vagy, teljes bedobással csinálod a dolgokat! Mondjuk én nagyon sokra értékelem, meg az őszinteségedet is! Nem vettem észre, hogy ennyire ne fogadtuk volna meg a tanácsokat! Bár az igaz, hogy én a magam részéről átértékeltem az ezelőtt 2 sőt 1 évvel megfogalmazott céljaimat, írtam is, hogy nem erőltetem a dolgokat, az egészség felé törekszem, hogy ezzel együtt jól érezzem magamat. Talán a korom indokolja, hogy így döntöttem, most speciel mindenki fiatalabbnak, fittebbnek lát, mint pár év előtt, és teljesen jól is érzem magam, gondoltam, ezt a helyzetet kiélvezem, ezt nem vér-verejtékkel értem el, hanem örömmel, és tartani jól tudom, fokozni már nem megy ilyen könnyen.

    Biztosan lehetne még visszafogni nekem is a ch-n, sőt, a tekintetben meg is fogadtam a tanácsaidat, hogy estére ismét, tényleg nincs semmi kenyér, stb. Gyümölcsből is csak a kevéssé nagy kalória tartalmúak. Pld már nincs esti banánozás sem. Viszont a reggeli fél adag müzli, fél adag kenyér marad, mert a gyomorfájásig menő koplalást szeretném elkerülni. Tegnap szünetet tartottam ebben, ünnepeltem, ma nem is voltam reggel éhes.

    Végre van viszonylag normális áron zöldség, a kertben van már kevés gyümölcs is! A káposztát nem nagyon bírom nagy tételben, igazából a paradicsom a legtutibb nálam, és nagyon élvezem, hogy most már egész ízletes is kapható!

    Torna ma futás lesz, süt a napocska! Ebéd párolt zöldség, resztelt máj és rizs. Nekem barna. tízóraira 1 kocka sütit ettem, uzsonna így már csak gyümölcs lesz, vszínű alma, vacsi meg még nem tudom mi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22342)
     
  10. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 23. 09:3922342.

    Sziasztok 


    niveltago, nagyon kedves vagy és aranyos, nagyon jól estek a soraid és bizony fején találtátok a szöget drszosz-el együtt, valóban a múltkori vita az oka annak, hogy eltüntem  igen, elgondolkodtam azon, hogy vajon tényleg szükség van-e itt Rám???? mert úgy tűnt, hogy NEM!!! ezt azzal indokolnám, hogy már hetek óta figyeltem, hogy bárkinek bármit mondtam, vagy tanácsoltam, hozzá teszem a jószándék vezérelt, abból mindig vita, vagy sérődés lett Tudom, hogy végletes vagyok, ha csinálok vagy belekezdek valamibe, akkor abban maximalista vok,  ha nem akkor nem csinálom sehogy.) nekem a diétázgatok egy kicsit, vagy bejön vagy nem, lötyögök egy kicsit vagy bejön vagy nem, ez nem megy, sajnálom, nem tehetek róla, mindenkinek vannak hibái nekem is éppen ezért amit én jónak látok, vagy tartok vagy gondolok, azt le is szoktam írni, én olyan ember vok ami a szívemen az a számon, lehet, hogy ez a hiba,?? lehet, hogy bólogatnom kellene mindenre, hogy igen ügyes vagy, lefogysz, nem baj az a lekváros kenyér este,  stb. stb. még ha nem is így gondolom?? sajnálom, de ez nem én vok, nem tudok képmutató lenni, amit gondolok azt írom, és ezt vállalom is, az hogy pillanatnyilag sértődést okoz, lehet, de útóbb úgyis beigazolódik, hogy ennek a hülye cserépnek igaza volt, tényleg sok a sz.h. mint ahogy írta nyuszoo, is, hogy 2 hónapja nem fogyott semmit............. pedig a bogyó abbahagyása után alapból lejebb kéne menni picit a súlynak, legalábbis nálam így volt.) de htá nem vagyunk egyformák


    meg ilkónál sem azért ajánlottuk legalább a 20 perc mozgást, mert a mednecesika nem elég, hanem pont nála fontos az, hogy beépüljön a mindennapjaiba, mert igen csak hadilábon állt a mozgással. és magamról tudom, ha 1x 2x vmi miatt kihagyom, utána már könnyen elsumálkolja az ember, találni mindig lehet vmi mást a mozgás helyett, de ha már kitart vki hetekig x adag mozgás mellett, az befog épülni az életébe szép lassacskán, és igényelni fogja a mozgást, hiányozni fog a mozgás, ez volt az elv  sajnálom de így gondolom


    Szti, ezután azt reagálta, hogy "vki beléd köt, akkor megsértődök,?vagy vmi ilyesmi volt, pontosan nem emlékszem??" hát nem 1 esetről volt szó, kezdódött nyuszooval, hogy figyelmeztettem sok a sz.h, aztán jött ametisz, hogy kevésnek találtam a kajóját, és teljesen feldühödött és visszavágott a léböjttel, pedig rajtam kivül még 3-4-en helyeseltek, hogy valóban kevés volt az aznapi kajája, többek közt még Te is írtad neki, hogy tényleg kevés,  de mégis engem szúrt ki magának, aztán utána jött ilkó tornája,  na, itt betelt a pohár itt úgy éreztem, hogy itt nincs Rám szükség és lelépek, minek jöjjek??? bárkinek bármit mondok , lehurrognak, akkor??????????????


    drszosz, remélem jobban vagy már a műtét óta  és már el is felejtetted az egészet, és kitartás a ciginélküliséghez  


    hedone, sok sikert a vizsgához, biztos ügyes leszel és túlleszel rajta   sok-sok szerencsét kívánok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22337)
     
  11. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 23. 09:3222341.

    Ametisz Boldog 2. Hónapot Szofinak!!!    Tartjuk együtt a bulit?


    08.30: 1tk kifli, 2sz sajt, 20dkg meggy, 1sz torta


    10.30:1 1 zöldalma


    12.00: egészséges pizza


    15.30: 2 barack


    Este lesz megint torta, meg ki tudja még mi. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22340)
     
  12. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 23. 08:5222340.

    Hali!


    Épp meggyet eszek, sikerült megint jót választani. A mikiről semmi hír, tegnap már kiakadtam, hogy van vmi bajom.


    Ametisz Szofi teljesen jól érzi magát, azért gyárt ekkora csomagokat.   MEgint nem volt túrógombiiiiii?  Szerencsére meg lehet oldani a fűtést, csak pénz kérdése, melyik alternatívát válasszuk. Az tuti, hogy újra kell csövezni a ház 3/4ét, mert 30 és 70évesek a csövek. Új kazán, blablabla. A tetejét újították fel a teremnek és közben gyulladt ki. Sztem nem volt nyitva a renoválás miatt. Reggel arra jöttünk, a ház tartószerkezete maradt csak meg, belül, felül tök szellős.


    Niveltago hurráááááááááááá    Legalább most már ezt is tudod, így leközelebb ha ilyen van. nem ijedsz meg, és dokinak is el tudod mondani, mi a helyzet!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22339)
     
  13. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 23. 02:1422339.
    niveltago nem csoda, hogy felhaborodtal, en is merges lennek, de a lenyeg, hogy semmi problema nincs
    Hogy van a kissrac? hogy hivjak? 5-6 evesen eljott egyedul? Nem semmi Jol beszel magyarul? Akkor most van egy kisfiad
    Lanyod is nagyon ugyes, hat persze mar nem gyerek, el tudja intezni amit akar

    Szti nem semmi micsoda kalandokban van reszed
    Remelem senkinek nem lett semmi baja a teremben... En is berezeltem volna helyedben. Sikerult mindent lerendezni a szakemberrel?
    Ok, kuldom a kajakat....vegul is elmaradt megint a gomboc Szofi aludt egesz nap, csak evett/aludt/evet/aludt, most volt fent csak du5-8-ig, de egyeb dolgom volt, es kakilt is akkorat, hogy nyakig kakas lett, es meg a parom is, nem csak o, mert epp etetes kozben jott a kaka
    Most mar megint szunya van, igy ma mar nem lesz megint gomboc
    Holnap csak a doki utan jovok, remelem ugui lesz a kis Draga...

    Puszi nektek, szep almokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22338)
     
  14. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 22. 22:5622338.

    Sziasztok!


    Jó hosszúra sikeredett az este. Itt volt a vizes-gázos srác, aztán meg átbeszéltük a dolgokat. Közben kigyulladt a fitness terem, ahová tavaly előtt jártam. Mindent eltereltek, tele volt tűzoltókkal, mentősökkel, gázosokkal az utca. Még gázrobbanás is volt, akkorát szólt, majdnem szívinfarktust kaptam. Kb150m volt tőlünk.


    Hedone azt hittem a szüleidnek van kocsijuk. Hát ha rossz kedvem van, akkor én is sz@rul vezetek. Matyi a sötétben világítani fog.  


    Ametisz ügyesen tornáztál. NAgyon jókat fogsz enni, szeretem mindet.  Szofi hogy bírta? Mindent lefagyasztasz? Nem tudom elképzelni, milyen lehet a süti felolvasztás után. Ne aggódj, biztos nem lesz nagy gond a szurinál.  Itt nagyon genya idő van, esik, fúj a szél, hideg van, 16fok. 


    Nyuszoo micsoda bókot kaptál.     Ha rendszeresen fogod csinálni a tornát, megindul a súlyod is lefelé. Nekem tetszik a kajád. Bocsi, küldöm a jelszót.   Látom közben Ametisz elküldte neked.


    Niveltago örülök, hogy a lányod ilyen ügyes, talpraesett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22325)
     
  15. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 22. 22:1022337.
    Én is megnyugodtam, meg kicsit fel is vagyok háborodva. Közben megvolt a meseolvasás, remélem lesz alvás rendesen. Elég fáradtak vagyunk, de azért örülünk, hogy minden simán ment. Lányom élvezte az utat, és Frankfurtban egyedül intézte a beszállókártyánál, hogy egymás mellé ülhessenek az unokaöccsével. Mert a kisfiúnak már megvolt a helye, lányom meg Ferihegyen intézte, és össze kellett hozni. Nagyon büszke magára, hogy ilyen jól mentek a dolgok. A 3 ülésen ketten ültek végül, mert egy idős hölgy lett volna a harmadik, de nem bírta a gyűrődést. A kis öcskös u.is rém fáradt volt már, és egy fáradtan játszó 5-6 éves gyerek elég zajos.

    Hedone, megértem, hogy izgulsz! Én is van úgy, h. rossz passzban rosszabbul teljesítek, de bizti ügyes leszel majd! Bableves hozzánk is jöhetne!

    Nyuszoo, megértelek a barátod miatt! Én is aggódnék, ha nem látnám az igyekezetet! Az egyik kolléganő holnap lesz altatásos vizsgálaton, mert ő is horkol, stb. Elaltatják, és kiderítik az alapokot.
    Zadrika, de jó, hogy tudtál aludni! és a fenti, Nyuszoonak írt dolgok neked is szólnak! Jó lesz már, ha szabira tudsz menni! Hogy álltok az árvízzel, futópályád milyen állapotban van? Bár gondolom, nem annyira nézegetted mostanság!

    Ametisz, jó lesz a kis változatosság a munkahellyel! A picurra ki fog addig vigyázni? Nekem az első fogacska mindkét gyereknél 6 hónapos korra jött ki, és ez talán egy hónap késés a nagy átlaghoz. Akkor Matyesz egy hónappal meg ügyesebb volt az átlagnál! Jó ötlet a sajtkrémtortával a fagyasztás! Én ma bűnöztem, megünnepeltem, hogy minden jól alakult. Holnap vissza szeretnék állni teljesen, és ha jó lesz az idő, megyek futni. Ha nem... valamit majd kitalálok.

    Duckylina, igen, rém pocsék az idő, ez a fő bajunk, szerintem. Ez lehangoló, elszívja az energiákat! Percy hogy bírja? Még egy jó sétára sem volt a mai nap alkalmas itt nálunk! Félelmetes sok a belvizes rész, és egész nap csak esett!!

    Cserép, miért nem jössz? Hiányzol ám! Tudom, hogy volt ez a kis vita, de ez egyszerű félreértésből adódott, és ki is tisztáztátok, nem? Nehéz így megtalálni a "középutat", hogy csak pár sorban összegezzük a dolgokat, ez okozza az ilyesmit, és soha nem a rossz szándék! LÉgysziiii!!!!! Gyereeee!!!! Benned annyi lendület van, olyan példamutatóan csinálod ezt az életmód dolgot! Sok a tapasztalatod, mindez hiányzik ám itt!

    Na megyek, Lányok, nagyon fáradt vagyok! Holnapra el kell már tennem magamat! Jó éjt mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22336)
     
  16. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 22. 21:4722336.
    niveltago de szuper hirek!!!!!!! Latod megmondtam

    nyuszoo ment a jelszo neked is

    Hedone nagyon aranyos Matyi a kepeken Neki is olyan kerek feje van, mint Szofinak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22335)
     
  17. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 22. 21:4222335.
    niveltago epp akartam irni, hogy vajon mi van veletek
    Mindjart olvasom amit irtal.

    nyuszoo legfeljebb nem meretkezem, es akkor nem is leszek haragba a merelggel. Egyenlore ez van...
    Mindjart elkuldom neked a jelszot egy pill.
    Lehet a torna miatt izmosodsz, es azert nem megy lefele? De ha alakulsz, akkor az szuper. Miert nem kezdesz el centizni, akkor tuti latod, hogy merre alakulsz...

    En centizek..mondjuk most amugy sincs mas valsztasom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22334)
     
  18. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 22. 21:2722334.
    Sziasztok! Lányom megérkezett, minden rendben, e-mailt írtam!
    Most mennem kell, altatás van! Lehet, csak reggel jövök majd!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22333)
     
  19. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 22. 19:4422333.
    ametiszt akkor hogy fogod megmérni magad? jól vagy már?

    szti én nem kaphatom meg jelszót?

    zadrik a a párod is munkanélküli? az nem zavar, csak az, hogy még mindig nem kezdett el keresni, úgyhogy mostantól piszkálni fogom. nálunk ő mindig is tovább aludt, úgyhogy ez nekem nem fura, de hogy éjaszaka később fekszik az most nagyon kezd eldurvulni, és az idegesít. a horkolás miatt részvétem jó volt a torna?

    vettem aprószemű zabpelyhet, azt joghurtba szoktátok tenni? elfogyott a zabkorpám, nem tudok tejbezabit csinálni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22321)
     
  20. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 22. 19:3822332.
    sziasztok. reggel megmértem magam, pont erre számítottam, igazából nem túlzás, ha azt mondom, hogy kb. 2 hónapja nem fogytam semmit, illetve 1 kg mozog ide vagy oda. úgyhogy én zsírtartó üzemmódban vagyok még mindig vizesedem, ez a 2. hónapom gyógyszer nélkül, már csak elmúlik. úgyhogy most szigorítás van, épp nagyon fincsi salit tömök viszont vmi csak történik, ugyanis ma azt mondta a párom, hogy csini vagyok és ha még kicsit lefogyok talán megtart
    majd mindjárt visszaolvasok, csak még rengeteg dolgom van. mai kaja:
    r: tejeskávé, epres joghurt gyümölcsös müzlivel, banán
    e: fél rántott hús, rizs, koviubi, tejeskávé
    u: epres joghurt
    v: saláta( ubi, paprika, alma, pari, jégsali, pulykamell falatok, tejföl, sajt) meg sztm lesz egy kis dinnye, mert nem hiszem, hogy ellen tudok állni holnapra a petrezselymes krumpli írtó nagy kísértés, mert imádom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22319)
     
  21. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 22. 19:3722331.

    Ametisz, igen jól emlékszem, majdnem 4 hónapos volt, amikor kibújtak az első fogak. Matyesz is most kapta meg a 3. oltását mindkét lábába, de a tesóm azt mondta, hogy az immunrendszer megfelelő működése miatt 38,5-re felmehet a láz, addig ő nem ad be Matyesznak semmilyen lázcsillapítót. Matyi meg hőemelkedéssel is elvan magának. Amúgy eszi a gyertyáimat, meg ha köhög vki a családban rögtön leutánozza 


    Megy a bableves 


    u: szelet sonkás, szalámis mustáros kenyér (sajnos fehér)


    v: bableves, szelet dinnye


    Itt annyira fúj a szél Zadrika jó szaunázást   nekem is most jól jönne...


    fáj egy picit a jobb bicepszem, talán meghúztam  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22327)
     
  22. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 22. 17:5222330.
    MAriann ti hogy vagytok? Hedike hogy viseli az idojarast? Ti mikor mentek oltatni?
    Holnap leszunk 2 honaposak Kicsit parazok az oltastol...elotte kell adni neki laz/fajdalomcsillapitot... Ugy fogom sajnalni szegeny Mniket. Akartam, hogy valaki eljojon velunk, de senki nem tud Kivancsi vagyok mekkorat nott Szofi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22329)
     
  23. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 22. 17:1322329.
    Zadrika irigyellek most a szauna miatt...hu nagyon elveznem en is Jo edzest neked.
    Itt 19 fok van, esik az eso, fuj a szel stb stb

    Pici babo evett, aztan elaludt rajtam kis Csimmasz
    Picit pihizek en is most mar. Majd ha felebrdt megcsinalom a gombockat, meg kisutok 1 csirke ebedre.

    Ja Szti a tortat mar vasarnapra igertem apucinak, de mivel csavarogtunk, es nem volt ido, ugy a tegnap csinaltam meg. En nem tervezek enni belole, max valamelyik reggel 1 kis seletket, igy par szeletet le fogok fagyasztani, es jo lesz, ha hirtelen kell valami finiseg a paromnak.

    Hedone ugyi vagy nagyon a tornaval. Ugy szeretem, amikor jol esik 1 edzes, annyira jo erzes
    Matyinak mikor jott az elso foga? Ha jol emlekszem 4 honapos lehetett? Ugyi leszel a vizsgan meglatod, csak pozitivan. Kuldhetnel egy ksi bablevest
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22328)
     
  24. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 22. 16:5122328.

    Ametisz szia


    akkor nagyon ügyes vagy, minden belefér.ott milyen az idő??


    én megyek ma fél 6ra edzeni..utána szauna ha minden igaz..


    Niveltago??nem depizni ám!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22327)
     
  25. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 22. 15:5322327.
    mindjart jovok, etetni kell
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22322)
     

Címlap

top