Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Survivor topic

Ningi19
Létrehozva: 2008. szeptember 15. 17:41

Sziasztok!

 

Ez egy új topic régi topictársakkal!

 

Ninigi

 

 

  1. 2009. június 11. 09:127401.

    Fruska08 Ide írom az email címem, meg egyben ez a messenger címem is ha van neked  nyugodtan bejelölhetsz, ga gondolod angyal.csalad2007@hotmail.com

    A bejelölés mindenkire vonatkozik,aki szeretne dumcsizni általában ott fenn vagyok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. június 11. 08:507400.

    Jó reggelt!

     

     

    Kagu Mia nagyon szép kislány!

     

     

    Nem is újságoltam, hogy azért jó is történik velünk. Pl. sikerült kiszednem az almafoltot Hanga kabátjából. Még anno vettem a DM-ben azt a pici sárga flakonos folttisztítót. Az eredeti adagolásban nem ért semmit. Jól felkaptam a vizet és gondoltam, hogyha már úgysem tudom kiszedni a foltot semmivel a kabátból, akkor keverek egy jóval erősebb adagot. Hát dühömben 4 liter vízbe beleöntöttem a flakon port és egy éjjelre tettem bele. Gyönyörűen kiszedte a foltot és az anyagot sem tette tönkre.

     

    Holnap délelőtt lemegyünk a Motoros fesztiválra. De csak azért, mert ott lesznek a Vogáék és ők Laci kedvencei. 

    Aztán remélem, jó idő lesz és mehet a babatali is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_969492
    Torolt_felhasznalo_969492
    2009. június 10. 22:137399.

    Sziasztok!

     

    Édesek a gyerkőcök!

     

     

    Közkívánatra hoztam én is egy új képet! Az a hejzet hogy kifogyott az elem a gépből és azóta nem is vettünk és nincs is kép, de mobillal szoktam néha néha. Ez is egy ilyen "néha" volt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. június 10. 21:147398.

    Bibis szerettem volna üzenetet küldeni Neked,hogy természetesen Titeket is várunk a babatalira.

    Ha írsz üzenetet, akkor megírom a számom és elmondom,hogy hogyan is tudtok eljutni hozzánk.

     

    Gina örülök neki, hogy hallottunk rólad, rólatok. Hangánál is kezdődik a dacc korszak. Múltkor elég keményen hisztizett, mert ki kellett szállnia az autóból és nem vihette magával a másik boltban vásárolt cserepet. Aztán ma nem teát adtam neki, hanem vizet. Ebből óriás hiszti volt ma.

     

    Remélem, pénteken jó idő lesz. Jó lenne már ha végre összejönne a babatali.

    előzmény:
    bibis23 (7397)
    2009-06-10  18:30
  5. 2009. június 10. 18:307397.

    Poczuknyul!

    Édi lehet Zéti az új ágyban! Vigyázz ám magadra/magatokra ebben a melegben. Mi is át szeretnénk majd szoktatni a Bibit a saját ágyába, apa levette a kiságy egyik rácsátés rakott helyette egy deszkát oda, így nem tud leesni, de ha szeretne ki tud mászni! Szeretnénk majd a Bibinek egy kistesót ha összejön még ebben a hónapban! Igen már sikerült mindent elintézni, kipakolni éppen tegnap voltam a Táh-ban gáz ár támogatás meg gyes ügyben. Most már majd próbálok tényleg többet jönni!

    Köszönjük a kép dicséretet, amúgy meg ő is a nevével ellentétben  egy kis .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. június 10. 18:167396.

    Sziasztok!

     

    Élünk ám, csak kőkeményen utól ért minket a dackorszak. Gyakorlatilag az egész napom a fegyelmezésből áll, és most úgy érzem, hogy az erőm végén járok. Egyszer Zsuzsi mondta, hogy a másfél éves kori hiszti és akaratosság még nem igazi dackorszak, és most látom, hogy igaza volt. Pedig én már akkor is azt hittem, hogy nem lehet ennél durvább a helyzet, de most Zéti drága minden képzeletemet felülmúlja. Olyan dolgai vannak, hogy komolyan megijedek tőle.

     

    Minden nap olvatam a termést, de írni nem volt erőm. 

     

    Frida, úgy mennék én is pénteken, de két probléma van: 

    1. Zéti sokkal később ébred, mint 4 óra, és a 8-as busz, ha jól tudom, este már nem jár (kb. 6 után...). 

    2. Bejelentkezett hozzánk egy pécsi házaspár ismerős (3 csöpp korú gyermekkel ), igaz, azt még nem tudom, hogy mikor szándékoznak jönni és meddig maradnak.

     

    Majd kiderül. A szomszédotokhoz no comment. Kicsit vonzzátok a félkegyelműeket, nem?

     

    Amúgy jól vagyunk, kis puklim növekszik , jövő héten megyek az AFP-re. Szalad az idő. Zéti 3 napja az új ágyban alszik, azóta be lett szüntetve a nálunk való alvás, és ez nagyon jó dolog!!! Sokkal kényelmesebb így mindenkinek. Este a mese után hamar elalszik, de ülnöm kell mellette egy széken, és éjjel eddig egyszer felsírt tápiért (csecsemő a szentem...), de ma éjjel ez is elmaradt. Mondjuk az éjjeli evés után is simán visszaaludt, de azért nagyon örülnék, ha végleg leszokna róla. Délután percre pontosan 3 órát durmol!

    Sokat halandzsázik, de egyre gyakrabban rejt el a mondandójában teljesen értelmes mondatokat, pl. "Elvitte apucika a kukát." vagy: "Elmentek a dédik a busszal."  És ezt kristálytisztán!

     

    Niki, jók a torták, biztos ügyes leszel! Majd mi is mennénk a játszóra.

     

    Bibis olyan a képen, mint egy igazi angyalka!Örülök, hogy Rólatok is van hír! Költözéssel mi a helyzet? Sikerült mindent kicsomagolni?

     

    Szépek a gyerekek, mindegyik egytől-egyig!

     

    Akartam még írni, de elszaladt az idő, és mindjárt itt van a kis csoportunk (imádkozós). Két hete nálunk tartjuk az alkalmat, nagy örömömre!

     

    Majd még jövök!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. június 10. 14:397395.

    Sziasztok!

    Ne haragudjatok, hogy nem írtam idáig, de olvaslak ám benneteket minden nap! Mostanában lusta vagyok írni! Olyan csodaszép az összes gyerkőc!

    Tim-tom Ági azért azt a talit összehozhatnánk vmikor!Timi nagyon ügyes, hogy már bilizik!

    Fruska tényleg nem semmi a szomszédotok, nem lehet rajta kiigazodni!Egyszer felenged a padlásra utána meg nem!

    Zoé jó nagy kislány! Én tegnap voltam tanácsadáson a Bibivel ő is 82 cm és 10,58 kg.

    Pmoncsi és jobban vagy már?

    Bocs ha vkit kihagytam, de olyan szita mostanában az agyam!

    És végül két kép a Bibiről és rólam!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 10. 13:307394.
    Tök jó lenne, de az enyém gyerek nem kel fel 4-re. Talán később befutunk!
    előzmény:
    Fruska08 (7392)
    2009-06-10  12:57
  9. 2009. június 10. 13:017393.
    Küldtem körmailt a rendes címekre.
    előzmény:
    Fruska08 (7392)
    2009-06-10  12:57
  10. 2009. június 10. 12:577392.

    Megbeszéltem a Lacival is és ha gondoljátok és jó, akkor péntek délután rendezhetnénk locsi-pocsi bulit. Remélem, jó idő lesz.

    A kezdést én is 4 óra körülre gondoltam, mert addigra minden gyerkőc felkel. Mit szóltok hozzá?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 10. 08:477391.

    Elmo torták itt találsz ötleteket!

    Nekem a 23-as és 21-es tetszik, amit talán meg is tudnék csinálni. Azért a 17-essel nem próbálkozom meg.

    Egyébként szerintem túrótorta lesz. Elmót pedig krémmel fogom díszíteni. Szóval nem marcipán lesz. 

    előzmény:
    Pamutpipi (7390)
    2009-06-10  08:03
  12. 2009. június 10. 08:037390.

    Niki: ha megvan a tuti Elmo torta recept akkor majd írd le, mert nálnk is esélyes Játszótérre meg persze, hogy 11 előtt érkeznénk. Jázmin úgy is olyan korán kel mostanában.

     

    Ági: Timi nagyon ügyes, hogy már bilizget Én most rendeltem egy úszó pelust és a webáruházban láttam, hogy lehet leszoktató pelust kapni (mosható) így kipróbálom, de ha semmi haszna akkor hagyom a dolgot, nem szeretném ezzel stresszelni Jázmint. Eddig 2X sikerült bilibe pisilnie fürdés előtt és olyan büszke volt magára :), de közben meg nem érdekli, mindegy anyukám mondta, hogy egészséges gyerek nem marad pelenkás örökre :)

     

    Kagu: tényleg szar lehet ilyenkor a panel, nekem is rossz a kemping után a lakás (főleg, hogy az előbbiben ott a Balcsi meg a medence) Majd tegyél már föl még Miáról képeket.

     

    Frida: a babatali mikor lenne? Mert ha a héten akkor ráérünk :) Mondjuk a délután nekünk is olyan 4-5 feé van, mert Jázmin 2-től szokott aludni általában 4-ig (de valamikor kevesebbet)

    előzmény:
    Ningi19 (7387)
    2009-06-09  21:39
  13. 2009. június 10. 07:577389.

    Sziasztok!

     

    Niki én is 3-4 óra körüli kezdésre gondoltam, mert akkor van már árnyékban a terasz és persze a gyerkőcöknek is fel kell kelniük. Aztán maradtok, amíg bírjátok. Az 5-ös és a 8-as busz is itt áll meg majdnem előttünk (100 méter). 

     

    A dinóparkot én is néztem a neten, de úgy döntöttünk, hogy még nem visszük le a Hangát, mert hátha megijedne. Tudom, hülyeség, mert ha nem mondom, hogy nem kell tőle félni, akkor nincs gond. De pl. a múltkor megnézte a Süsü dalát, amivel kezdődött a mese és utána napokig felsírt éjjel és mondta, hogy "Süsü nem bánt." Még most is emlegeti.

     

    Én is próbáltam könyvet olvasni, most hogy nincs suli és amíg Hanga alszik, addig én is tudnék olvasgatni, de nincs itthon semmi jó. Beni fog kapni egyet a szülinapjára, de azt úgye nem olvashatom el előbb, mint ő. Majd utána, már csak 2 hét aztán még két hét, amíg ő is elolvassa. 

     

    Képzeljétek tegnap megint alakított a szomszéd. Az ő padlásterében van a mi kisszobai falunk. Azon a részen még nincs leszigetelve és most szerettük volna megcsináltatni. Úgy volt, hogy az ő kőművese csinálja meg, de ő sokára érne rá. Ezelőtt egy hónappal még nem volt semmi gond. Ha akkor megcsináltatjuk, akkor már rég kész van. Tegnap megbeszéli a mi munkásainkkal, hogy mikorra jöjjenek felmérni a terepet, hogy mennyiért csinálnák meg. Megbeszéli velük, hogy hozzanak létrát, időpontot, stb... Erre mikor ideérnek és mennének fel, akkor közli, hogy mégsem engedi megcsináltatni, mert ő majd be akarja építeni a padlásteret és akkor az úgy neki nem jó. Előtte még délelőtt eszébe sem jutott. A másik hogy még a lépcsőt is eltávolították a lakásból ami eredetileg volt, mert nem akarják beépíteni a padlásteret. Most meg hirtelen meggondlják magukat és mindezt a szakembertől kell megtudnunk és vele üzeni meg, hogy vigyük el a cuccokat a padlásról. És a padlás feljáró elé odapakolt cuccokat, hogy még csak fel se tudjanak menni. Hát ez tegnap úgy ért, mint akit gyomorszájon vágtak. Ott van kinn a kertben és nem képes közölni, hogy mi a helyzet. Ráadásul mi már megvettük az anyagokat, sőt fel is engedte pakolni egy hónappal ezelőtt a padlására. Most meg ő pakolja majd el és adja át a kerítésen, hogy mi még csak át se menjünk. 

    Csajok én ezt nem értem. Nem értem, hogy ez mire jó. Mi még csak hozzájuk sem szóltunk. 

    Bocsi az offért, de nagyon kiakadtam tegnap, még mindig nem térek magamhoz.

     

    Hangával ma megyünk megnézni a bölcsit. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. június 9. 21:497388.

    Peti átvette az altatást, nekem ilyenkor már nincs türelmem.

     

    Még annyit akartam kérdezni: Gina hol vagy???

    előzmény:
    Ningi19 (7387)
    2009-06-09  21:39
  15. 2009. június 9. 21:397387.

    Sziasztok!

     

    Ági tök jók a képek! Timi is milyen okos, hogy már bilizik és szól is.

    Effi nem igazán halad a dologgal. De talán még nincs miért aggódnom. 

     

    Móni jó, hogy Te is jelentkeztél! Milyen műtéted volt?

     

    Olvasás. Én max mesét olvasok. :) Este egyszerűen nincs semmire sem energiám. Szeretnék 10 körül aludni, de általában 11 lesz belőle, mert mostanában Effi felébred. Nem tudom mi lehet vele, hogy már több napja nem alszik valami jól. Na meg olyan nehezen alszik el. Peti épp most váltott le a meseolvasással.

     

    Fogyás. Én egyelőre stagnálok. Most pihentetem a diétát és készülök a következő mínusz 5 kilóra. Újra erőt kell vennem magamon. 

    Kata Neked gratula!

    Iwiwen megnéztem a lányokat és Koppányt! Nagyon sokat nőtt mindegyik!

     

    Frida délután mikor lenne a tali? Mi maximum 4 óra felé érnénk ki. Az már késő?

     

    Petra Nektek is örülnék, ha tudnátok jönni! Viszont korábban kéne a játszótérre érni mint 11 óra, mert akkor már annyira oda süt a nap! Sajnos nincs árnyék.

     

    Orsi Zoé tényleg jól behozta a lemaradását! És mennyi foga van már! Effinek 10 van.

     

    Kagu a panel tényleg sz.r ilyen szempontból. Mi ráadásul nem is tudunk sokat lent lenni, mivel Marvin, ha megébred akkor, ha nem is rögtön, de haza kell jönnünk. Így kb 1 órát tudunk lent lenni. + plusz még délután is ennyi. 

     

    Effi szülinapjával kapcsolatosan elhatároztam, hogy Elmo tortát fogok neki csinálni. Nagyjából már meg van az alapötlet is. Remélem sikerülni fog.

     

    Marvin felébredt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. június 9. 21:017386.

    Hello lányok, mi is élünk, csak ebben a jó időben nem sokat vagyunk gépközelben.

    Ma voltunk dokinál a 18 hós oltás miatt. Zoé 82 cm és 11 kg. Úgyhogy ahhoz képest, hogy 2,5 kg-val született, szépen behozta a lemaradást. És már 16(!) foga van!!

     

    Tök jó, hogy Kata lefogyott! Kata, ha esetleg olvasol minket, dobjál fel egy before-after képet Na meg persze mondd el a titkot!!

     

    Ági, ez a dínópark minket is érdekelne, hogy merre van. Nagyon jó buli lehetett, a képeket elnézve.

     

    Kagu, tényleg jó hogy jelentkeztél. Mia gyönyörű kislány, és milyen édi lehet a szövege!! Gondolom, nehéz a panelben "rohadni", mikor Füreden családi házban voltatok!

     

    Móni, remélem, már jobban vagy!!!

     

    Valaki írta, hogy rákapott a könyvekre. Hát, mostanában én is nagyn sokat olvasok. Főként Elizabeth Adler könyveit, vagy éppen Dean R. Koontz regényeit.

     

    Na, lépek, megyek zuhanyozni! Jó éjt mindenkinek!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. június 9. 13:007385.

    Sziasztok!

     

    Képzeljétek ma összefutottam a Katával. Saroltát (Surit) vitte orvoshoz. Tök jól lefogyott már a Kata és nagyon csini volt. Annyira, hogy szégyenszemre nem ismertem fel. A babakocsiba bekukkoltam, hogy megnézzem a babát, de ha a Kata nem köszön rám, simán elmegyek mellette. 

     

    Ismét babatali ötlet. Mi lenne, ha délután tartanák egyet, amikor a gyerekek felkeltek. Akkor már az udvarunkon árnyék van és simán kinn lehetnének a gyerkőcök a homokozóban, vagy akár a pancsolóban? Azért gondolok erre, mert szegény Kata is inkább délután ér rá és ő csak hozzánk tud eljönni, mert a többiek messze vannak. Mit szóltok hozzá?

    Nem adom fel, hogy egyszer nálunk lesz babatali!

     

    Ági gratula a bilizéshez. Tök jó az a dinós park. Hol van? 

    Timi nagyon ügyes kislány!

     

    Köszi a tippet Móni. Még abban van utolsó reményem. Tegnap a neten olvastam citromsavas megoldást, de nem segített rajta, még csak nem halványodott el a folt. 

     

    Kagu örülök, hogy jelentkeztél. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_969492
    Torolt_felhasznalo_969492
    2009. június 9. 09:117384.

    Sziasztok!

     

    Ha bele szakadok se tudok többet írni! Az ég világon semmi se történik velünk!

    Voltunk védőnőnél ,(saccra mérte mert Mia izgett mozgott) 12,12kg  és 84 cm.

    Dumál vezényszavakba inkább: Csukd be, Nyisd ki, Gyere ki, Igy Jártál ,Bontsd ki, Táncolj, Kösz nem,stb.

    Most minden kisteherautó neki "Kukás ótó" .

    Ha pisilni kell azt mondja : bilibe.

    Szeptembertől megy bölcsibe.

     

    És ennyi! Azon kívül itt rohadunk meg a panelba, mert szar az idő. Amikor meg meleg van akkor meg megrohadunk a melegtől. Átmenet nincs!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. június 8. 22:137383.

    Ja, és Timi is bilizik

    egy jó ideje megvan már a bili, de nem használtuk, ill. egyszer-kétszer fürcsi előtt ráültettük, de nem pisilt bele. a bili maga tetszett neki, többször ráült magától,és onnan TV-zett

    aztán nem is próbálkoztam, gondoltam majd mikor meleg lesz, akkor ráérünk.....múlt héten eszembe jutott, de nem ültettem rá, csak mondtam, ha pisilni kell, szóljon, vagy üljön rá a bilire, és oda pisiljen

     erre fürcsi előtt kijött a fürdőből, a TV előtt illegette megát, egyszercsak hallom, hogy bili-bili, előhúzza, ráült, és belepisilt azóta is minden nap 1-2 alkalommal belepisilvagy szól vagy mikor este már meztelen...igazából azt hiszem maga jött rá, és tetszik neki

    bár ma majdnem elfelejtette, fürdés előtt itt meztelenkedett, mikor láttam igen néz lefelé, mondtam, ha pisilni kell, ott a bili....erre gyorsen odafutott, és ráültlátszott,hogy elfelejtette,és hogy megörült, mikor mondtam, hogy hisz ott a bili, abba tud pisilniegész felcsillant a szeme,örült neki

     

    ez élet kis örömei

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. június 8. 21:587382.

    na, végre én is eljutottam addig, hogy írjak is

    olvasgattam nagyjából, csak írni nem volt már erőm....elég sok munkám volt/van az utóbbi időben, most kezdem már látni a végét.

    Meg mivel heti 2x Pestre megyek, így az itthon töltött idő olyan gyorsan elrepül, mikor van egy kis időm, akkor meg dolgozom....

    hát, nálunk így telnek a napok ...

    ja, és persze építkezünk ezerrel

     

    Timi is mondatokban beszél, igaz nem ragoz még, de a felszólító módot persze használja ezerrel, csakúgy parancsolgat(na) nekünk

    ("anya ide csüccs!, anya add oda!, menj oda!, ...stb)

     

    A héten lesz először, hogy külön alszunk, megyek Brüsszelbe(meló) ,igaz csak egy éjszaka, de még nem aludt Timi külön, kiváncsi vagyok hogy fog telni az este, remélem minden ok lesz.

     

    Na, végre sikerült megszereznem a Dino parkos képeket, rakok fel...még Húsvétkor voltunk ott, amit hoztunk prospektust, még most is nézegeti néha Timi, és mondja, hogy Dínó, nagy körme, foga

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. június 8. 21:437381.

    Móni: jelenleg Roberto Saviano Gomorra című könyvét olvasom (az olasz camorra nevű maffiáról szól), de most kicsit leálltam vele. Előtte annyi könyvet elolvastam, hogy besokaltam egy kicsit, de majd megint rámjön a dolog és akkor nekiállok.

    A Balcsi most kezd jó lenni, mert végre jó idő van. Ma már medencéztünk is. Jázmint 6 lóval kellett kivontatni.

     

    A motoros találkozó is most van sajna. Egy paraszt barom fel alá bürrög a ház előtt a hülye motorjával. Direkt hangosan puffogtatja (hogy ese el és horzsolná le a térdét) na mindegy holnap délelőtt megyünk haza (menekülünk)

     

    Zsuzsi: mi is szívesen elmegyünk veletek a Nikiék féle játszótérre, jó lenne Effit és Marvint is látni. Olivér meg naná, hogy kipróbálhatja majd J bringáját. Szerintem bejönne neki, egyébként is egyre merészebb.

     

    Niki: a teszveszen tök jó Elmo figurák vannak egész jó áron bár a 20-as alatti boltban is láttam már viszonylag olcsón. Jázminnak csomó Elmo dvd-je van (na jó nem annyira sok) szerencsére neki mindegy, hogy melyik csak Elmo legyen így legalább én se unom annyira. Azt hiszem már meghaltam volna, ha mindig csak egyet nézhetnék

     

    Ja még eszembe jutott, hogy Jázmin 20-ig számol igaz kihagyja a számokat 2-19-ig. Így számol: egy-húsz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. június 8. 15:177380.

    Sziasztok!

     

    Régen voltam már, eléggé összejöttek a dolgok.

    Kb 2 hete kórházban voltam nőgyógyászati műtéten, de másnap szerencsére hazaengedtek, csak gyenge voltam.

     

    Milyen ügyesek  a gyerekek hogy számolnak már 10-ig, Márk egyenlőre  most kezd nagyjából beszélni,  mi megértjük hogy mit mond más nem biztos:)

     

    Ilyen Boribon könyvet majd én is nézek Márknak, őt is eléggé lekötik a könyvek sokszor előveszi ,nézegeti a képeket, én meg mesélem neki.

     

    Judit:  Remélem rendbejön a nyakad minél hamarabb, sajnos tudom milyen ez egyszer nekem is volt ilyen, nemtudtam semerre fordítani a fejem mert olyan nyilalások jöttek bele, ilyen idegbecsípődés. hú nagyon rossz.  jobbulást neked.

     

     

    Niki:    Nagyon szépek a gyerekek. Milyen nagy már Effi,  nagyon szép kislány, meg persze Marvin is.

     

    Mostanában én is rákaptam az olvasásra, csak időm nincs sajnos rá.    

    Petra:  Milyen jó nektek egész nyáron lent a balcsiparton, biztos Jázmin is nagyon jól érzi magát, csak lenne már igazán jó idő. Most hétvégén meg biztos sokan lesznek,  most lesz a motorostalálkozó.

    milyen könyvet olvasol megkérdezhetem?  én most Müller Péter könyvét kezdtem el, csak ha kiolvastam esetleg, valami jó kis könyvet mondjatok.

     

    Frida:  Én foltokra a Dm-be szoktam venni 130 ft, denk mit-os folttisztitó szappant.  Nekem nagyon bevált, eddig szinte minden foltot kiszedett, most hétvégén cseresznyés lett a Dani polója azt is kiszedte.

     Vagy próbáld meg citrommal vagy citromlével csepegtess rá, azt is szoktam,  és sok foltot kiszed az is. 

    Nálam is annyi foltos ruha van néha 2 gyerek után hogy nem igaz.

    néha fél órámba is beletelik mire átnézegetem a gyerekek ruháit és kifoltozom.

     

    Na megyek nekem is takarítanom kell, befújtam  a sütőt, ki kell sikálnom, mert már eléggé zsíros.

    előzmény:
    Fruska08 (7379)
    2009-06-08  14:45
  23. 2009. június 8. 14:457379.

    Jaj lányok lelki beteg vagyok. Hangának van egy tök ari kis tavaszi, vékony kabátja. Múltkor almát evett és megölelgette a már körberágott almát. Kimostam a kabátot és iszonyatosan foltos. Vettem a DM-ben azt a pici sárga folttisztítót, de semmi. Van valakinek valami jó ötltete, hogy mivel lehetne az almát kiszedni. Rózsaszín a kabát, tehát a bevált Domestos fehérítő nem jó.

     

    A héten túrtam egy tök jó kisruhát Hangának a Hotel alatti turiban. Majd ha felveszi és sikerül lefényképeznem, akkor felteszem majd. Egy halom pénzt ott tudtam volna hagyni kisruhára. Olyan jó kis cuccok voltak és pont bálabontás is volt. Fiúknak is voltak ari cuccok. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. június 8. 10:257378.

    Sziasztok!

     

    Milyen ügyesek már a gyerekek, hogy 10-ig számolnak. 

     

    Most egy kicsit sárgulok, hogy Ti tudtok olvasni a gyerkőcötöknek. Bár vasárnap reggel eljutottam én is addig, hogy Hangának sikerült két rövid mesél felolvasnom. Ő nagyon szereti lapozgatni a könyveket és így lehetetlen mesélni. De azért nem adom fel a dolgot. 

     

    Tudjátok most kezdek pánikolni, hogy lassan visszamegyek dolgozni. Szeptember 14-én kezdek. Addig annyi mindent szeretnék Hangával csinálni, hogy nem is tudom hol kezdjem. Sok helyre szeretnék vele eljutni és minél több időt gyerekek között tölteni. De ezek a fránya ügyintézni valók állandóan közbe szólnak. De nem fogom hagyni magam. 

     

    Még mindig ezt a fránya szigetelést csinálják. Remélem, ma már befejezik. Ahhoz képest, hogy rövid melónak mondták, idejárnak másfél hete. 

     

    Én is nekiálltam ma takarítani. Tele a cipőm, hogy hétvégén mindig egymerő kosz lesz a házban és hétfőn állandóan takarítok. Jövőhéttől a fiúkat is be fogom fogni. 

     

    Csajok én olyan feszült vagyok, hogy helyből üvölteni tudnék, de nem igazán tudom, hogy miért. És zavar.

    Holnap megyek dokihoz, hogy nézzünk hormonszintet. Elegem van abból, hogy nézem a TV-t és a legsemlegesebb dolgon is képes vagyok bőgni. Múltkor néztem a nemzeti vágtát és azon elkezdtem bőgni, hogy tavaly egy fiatal lány nyerte meg. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 8. 09:187377.

    Az jó lenne, ha el tudnátok jönni valamikor a játszótérre! Mi általában fél10-10 körül tudunk lemenni. Minden nagyban függ Marvintól.

     

    Effinek már rágóta vannak Boribon könyvei és persze más egyéb is. Nála időszakos a könyvnézegetés. Van mikor hetekig egyet sem vesz elő, van mikor kiválaszt egyet és csak azt nézzük. 

    Este mi is olvasunk neki, de igazából neki még mindegy mit, csak olvassunk és legyünk a szobájában. De fél óránál tovább nem maradunk bent, mert akkor még egy óra múlva is azt akarná, hogy olvassunk. Ez most így hülyén hangzik, de muszáj kijönni, mert akkor egy idő után azt hiszi játszani fogunk. Várom azt az időszakot mikor mellé bújhatok az ágyba és érteni is fogja, amit mesélek.

    előzmény:
    kis_elefánt (7376)
    2009-06-08  08:24

Címlap

top