Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ellenállni....

Torolt_felhasznalo_4190
Torolt_felhasznalo_4190
Létrehozva: 2007. február 5. 18:32
Sziasztok!
Régóta fórumozok,és úgy tapasztaltam,hogy nagyon segítőkészek vagytok...Eddig nem nagyon fordultam a problémáimmal a fórumozókhoz,de úgy érzem ezt is meg kell próbálnom....
Arról lenne szó,hogy azt hiszem étkezési zavaraim vannak...vagy valami hasonló...
Az előzmények:28 éves koromig azt sem tudtam mi az a fogyókúra,166 cm-es magasságomhoz 50 kg testsúly párosult.Ezt mindig tartottam,mondjuk az igazat megvallva semmit nem tettem érte,egyszerűen csak sokat dolgoztam,jöttem-mentem,aktív voltam.Olyan kimondott „kemény fenekű” voltam..:-))Sportolni már nem sportoltam,előtte versenyszerűen tornáztam,de egy sérülés miatt abba kellett hagynom.
28 éves koromban(most 31 vagyok)beteg lettem...Nagyon...1 év "pokol" kezdődött,(hál 'Istennek túl vagyok rajta),jött a kezeléseket kísérő depresszió,gyógyszerek...Azt még hozzáteszem,hogy amikor kiderült a betegségem azonnal abbahagytam a dohányzást,olyan helyzetben,amikor más inkább rá szokik...Picit el is szigetelődtem a kezelés miatt,sokat voltam otthon,egyedül is,és olyankor elég sokat ettem...nasit is...
...és elkezdtek jönni a kilók...először csak 1-2 aztán 5.....észrevétlenül....
Az evés örömforrássá vált számomra..és olyan,mintha sohasem laknék jól…..Jelenleg 15 kg plusz van rajtam,de ha így folytatom……
Jelenleg teljesen rendben vagyok egészségileg,de egyszerűen az evésről,a finom kajákról nem tudok lemondani...Ezt azért ne úgy képzeljétek,hogy megállás nélkül zabálok,vagy drasztikus módszerekhez folyamodok(hányás ilyesmi soha!)csak már nagyon sokszor azt mondtam,hogy most elég,és akkor diéta,de egyszerűen nem megy...fizikailag képes vagyok rosszul lenni....ezen azért vagyok ennyire kiakadva,mert az akaraterőmmel soha nem volt baj...a cigit letettem 11 év után egyik napról másikra...és a kezelések alatt is példaképként állítottak a többi beteg elé,hogy így kell csinálni......
A történethez még az is hozzátartozik,hogy jelenleg nincs munkahelyem,sokat vagyok itthon,és keveset mozgok….
Amiért írtam ma nektek,az a ma délutáni „incidens”.Megint megfogadtam,hogy diéta,kevesebb kalória…csirkemellet pároltam,savanyúkáposztával ettem,aztán nem bírtam ki és ettem egy csomó csokit…egyszerűen NEM BÍRTAM LETENNI…..
Szerintetek mit tehetnék azért,hogy leküzdjem az édesség,vagy a finom falatok iránti vágyam…Ti hogyan csináljátok?...Hogyan tudnám fokozatosan lecsökkenteni az evést,vagy mivel tudnám pótolni a nasit?
Ha van ötletetek,kíváncsian várom…mert nagyon szeretnék változtatni…..és biztos fogok is…csak egy kis biztatás kellene….vagy nemtudom mi…
  1. Torolt_felhasznalo_64155
    Torolt_felhasznalo_64155
    2007. február 11. 17:3651.

    Hm...

    Na jó, bevallom. Én is kihágtam. Nekem nem a vasárnap veszélyország, hanem a szombat!

    Ittam 3 sört. De legalább jólesett. És nem híztam tőle... Még...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. február 11. 16:5450.

    Húú, az a brokkolis is jól hangzik, akár a gyros... eleve nagyon zöldséges vagyok, ráadásul a kedvenceim a brokkoli és rokonai,  karfiol, kelbimbó, káposzta... imádom. Az én kitartásom hagy némi kívánnivalót maga után ezen a hétvégén... most ott tartok, hogy annyit ettem délben (de legalább halat rizzsel és savanyúval) hogy még mindig alig bírok megmozdulni. Bár az igazat megvallva valószínű nem a halacska feküdte meg a gyomromat, hanem utána a túrós süti... kb féléve döntöttem el, hogy én bizony sportember leszek  na azóta nem volt ilyen több napos kihágásom... Mindenesetre eldöntöttem hogy ma már kizárólag gyümölcsöt eszek, különben kipurcanok. Szóval igaza volt Macskának, a hétvége elég necces... De legalább mozgás téren visszalendültem a régi kerékvágásba, igaz a tornám elég lájtos volt (jóga+kevés hasizom), de délután udvart takarítottam, szóval volt plusz mozgás (már amennyire bírtam mozogni tele gyomorral...). No ennyit a napi beszámolómról, holnap csakazértis ugrálok egy jót, vagy ha tudok, akkor lehet inkább futni megyek el. Most így utánaszámoltam, inkább öt hónap az a fél év, de ennyi idő alatt egyszer egy 2-3napos kihágás a nagy életmódváltásban azért talán nem olyan szörnyű...

    És akkor: ugrálókötél lemérve : nem tudom hogy szokták megadni, mindenesetre az enyém fogókkal együtt mérve kb 245cm. Szerintem ez nekem jó hossz (178cm-emhez), nem kényelmetlen vele, se rövidnek, se hosszúnak nem érzem. Nagyon tanácsot nem akarok osztogatni,mert hullahoppról is kiderült, hogy amivel én elégedett vagyok  az elég kicsinek számít felnőtteknél, de azért szerintem mikor belegabalyodok a kötélbe, az nem az ő hibája, hanem az enyém...

    Várom a vasárnapi sikerélményeket, remélem ti ügyesebbek voltatok 

    Ja!!! Egy sikerélményem volt... Mivel teleettem magam túrós sütivel, nem szaladtam el a túrós koszorú elől a du-i bevásárlásnál 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (49)
    2007-02-11  13:47
  3. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 11. 13:4749.
    Az én szülinapom január 11-én van..:-)
    Az ugrálókötélről...én is ilyen"köteleset" keresek,de nem nagyon látok,csak műanyag szerűségeket...az meg olyan könnyűnek tűnik...nem tudom..
    Majd mérd már le nekem légyszíves...köszönöm...:-))
    Szia! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (45)
    2007-02-11  09:37
  4. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 11. 13:4248.
    Sziasztok! :-)
    De...sajnos menstruáció előtt olyan szinten kívánom az édességet és általában a kaját,hogy az hihetetlen...Most már elárulom,hogy direkt erre a hétre tettem a diéta kezdetét,mert úgy voltam vele,ha ezt kibírom,akkor bármit....és kibírtam...:-))
    viszont most nem vagyok valami jól,tegnap egész nap fájt a fejem,igaz,hogy megjött,de nem szoktam ennyire megszenvedni....Aztán éjszaka belázasodtam,ezért gondolom elkaptam valami vírust,vagy hasonlót....remélem 1-2 nap alatt helyrejövök...
    Ma brokkolis husit ebédelünk sütöben sütöm,és tettem a tetejére egy kis sajtot is,de azt hiszem ez még belefér....
    Legyen szép a hétvégétek,írjatok sokat,még én is jövök...:-))
    Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_64155 (47)
    2007-02-11  12:17
  5. Torolt_felhasznalo_64155
    Torolt_felhasznalo_64155
    2007. február 11. 12:1747.

    Szia Silver,

    amikor a nők vendége (nálam: a vér átka-fúj!) lemegy rólad, nem tudsz könnyebben ellenállni a finomságoknak? Én megfigyeltem, hogy előtte pár nappal majd' megőrülök a csokiért, és nem is mindig mondok le róla, pedig elég beteg szoktam lenni tőle. De olyankor úgy érzem, megéri. Nem minden hónapban van így. kb. minden harmadikban. Hasonló tapasztalat???

    Arra akartam kilyukadni, hogy most már könnyebb lesz talán egy picivel!!!

    Isteni lehetett a gyros. Valósággal folyt a nyálam, megyek is enni mindjárt!

    További kitartást minden lelki társnak!!! Vagy ahogy annak idején az iskolai ünnepségeken mondtuk: (anélkül, hogy visszakívánnám!)

    -Rendületlenül!

    És jó hétvégét.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (38)
    2007-02-09  17:30
  6. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. február 11. 09:4346.

    Szia Moncsi! Üdv itt a fórumon!

    Remélem neked is bejön majd a jóga! Ha a könyv mellett akarsz még informálódni máshol is, van egy topik (jóga egy kezdőnek, azt hiszem) ahol vannak könyvcímek, és a lányok raktak fel linkeket, ahol gyakorlatokat nézhetsz.

    A kötéllel óvatosan, klassz dolog, különösen jó zenére! Ha valaki felbosszant a melóhelyen tökéletes a stressz levezetésére , de azért vigyázz, nekem eleinte olyan izomlázam volt 6-7 perc ugri után, hogy alig bírtam menni!

    szia: Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467911 (42)
    2007-02-10  16:21
  7. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. február 11. 09:3745.

    Sziasztok!

    Sajnálom hogy a koncert nem volt jó, ha mégis kedved lenne elmesélni (engem érdekel) az offtopik erre való! Én ott tudtam meg mi történt a Barközben múltkor 

    Nekem ugyan épp nem esedékes a havi problema, de ettől függetlenül én is le voltam  taglózva vagy két napig és még ma is úgy keltem fel mint akit agyonvertek... Tegnap délelőtt ugyan jó sokat voltam a szabadban, csuda klassz idő volt nálunk, de du-ra minden energiám eltűnt, úgyhogy a torna kimaradt. A piros betűsökön általában nekem nem esik amúgy rosszul a mozgás, igaz nagyon megerőltető dolgokat nem csinálok olyankor, de azért nem szoktam hanyagolni a sportot. Ha jógához, kis gimnasztikához van kedved, szerintem nyugodtan csináld!

    Az ugrókötél a tesómé, jó régi, szerintem megfelelő, kötél, fa fogóval. Majd lemérem neked milyen hosszú, most nincs kéznél, de estig megnézem ígérem! A taktikámat nem írom le megint, ha érdekel benneteket az ugrókötél topikban már írtam. Azt el tudom képzelni amúgy hogy egy nehezebb gumikötéllel könnyebb, jobban lehet pörgetni, de nincs vele tapasztalatom, csak a régi kötelest próbáltam. És ha lesz több kérdésed, csak írd  

    A szülinapom pedig jan. 15én volt 

    No most hirtelen ennyi, megyek, megemberelem magam és legalább egy félórás jógát beiktatok, aztán meglátom, hátha kedvet kapok ma még másra is.

    Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (44)
    2007-02-10  21:39
  8. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 10. 21:3944.
    A koncert sajnos nem úgy sikerült,ahogy terveztük,de ez egy hosszú történet,és nem is ide a welnessre tartozik,az nlc-n simán lehetne indítani róla egy topikot...Na mindegy,nem is érdekes....
    Hgab! Hányadikán van a szülinapod? Tornáztál ma? Te milyen ugrálókötelet használsz?.. Lesz még több kérdésem vajon?....:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (41)
    2007-02-09  19:13
  9. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 10. 21:3143.
    Sziasztok! Szia Moncsi! :-)
    Csak most tudtam jönni,egész nap nem voltam valami jól(női dolog,ami minden hónapban előfordul:-) nagyon fájt a fejem,feküdtem is sokat...
    Na de nem panaszkodni jöttem,hanem dicsekedni..:-)) Ma is ellenálltam mindennek aminek kellett...Gyrost csináltam pulykamellből zöldségekkel,ettem összesen 3 narancsot,és nemrég megettem egy müzliszeletet...és persze soksok víz...Azt hiszem,hogy ez így nem sok...Szerintetek?...
    Mozogni sajnos nem tudtam,de azt hiszem ilyenkor nem is nagyon szabad....
    Lenne egy kérdésem,ha valamelyikőtök tud rá válaszolni,megköszönöm...Szeretnék egy ugrálókötelet,de nem tudom milyet vegyek...Először is milyen hosszúságút(láttam több hosszban is) és azt sem tudom,hogy a kötél része milyen legyen....Nem akarok felesleges pénzeket kiadni olyanért ami nem is megfelelő...
    Ti ügyesek voltatok ma lányok?...:-))
    Moncsi te pedig gyere nyugodtan máskor is,ha esetleg biztatásra vágysz,vagy csak dicsekedni akarsz(ezt itt lehet:-)).....
    Jó éjt mindenkinek,megyek zuhanyozni,és bebújok a....párom karjaiba......mert azért lássuk be,hogy az felér egy nagy adag nasival....:-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467911 (42)
    2007-02-10  16:21
  10. Torolt_felhasznalo_467911
    Torolt_felhasznalo_467911
    2007. február 10. 16:2142.

     

    Sziasztok!!

    Beleolvastam a fórumbe, és ha nem gond, néha én is írogatnék nektek! 

    24éves vagyok (még pár hónapig), rajtam is van elég sok felesleges kiló, szeretnék minél többtől megszabadulni. A 90 naposat én kipróbáltam, le is ment az áhított 10es, de ahogy befejeztem, hiába nem tértem vissza régi életmódomhoz vissza is jöttek, sőt, még több is.
    Most annyit teszek az ügy érdekében, hogy próbálok sokszor de keveset enni, sovány húsokat, sok zöldséget, gyümölcsöt. Sajnos nekem kenyér nélkül nem megy, így marad a barna vagy rozs- de csak reggelire-. A sport most kicsit háttérbe szorult, mert nemrégen kezdtem el dolgozni, de amint hozzászokok mindehhez, nem maradhat el, az aerobic, és a kedvencem az úszás.

    hgab: én is beszerzem a jógakönyvet + ugrikötelet otthonra!!  

    Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszúra sikeredett... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. február 9. 19:1341.

    Hát szívesen!   Egy koncert valóban felmentést ad a torna alól. Remélem holnap elmeséled milyen volt! És hogy velem is legyen közös vonásod: én is múlt hóban ünnepeltem a szülinapomat, igaz én a 26.-t 

    Macsek!

    Az említett üzletben tök olcsón vettem ablaktörlőt a kocsira, ha esetleg szükséged van rá . Lassan le leszünk tolva, hogy ez itt nem a reklám helye 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (40)
    2007-02-09  17:35
  12. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 9. 17:3540.
    :-)) Elképzeltem,hogy bemész vásárolni és futásnak eredsz..:-)) Elmenekülsz a túrós koszorú elől....:-))))

    Köszönöm,hogy biztatsz...:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (34)
    2007-02-09  12:53
  13. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 9. 17:3139.
    Ja..és igen 76-os vagyok,múlt hónapban töltöttem a 31-et...:-( :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_64155 (36)
    2007-02-09  16:08
  14. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 9. 17:3038.
    Szia!..:-)
    Én is kívánok neked nagyon sok kitartást!!! Írod,hogy számolod a kalóriákat...végülis most én is azt csinálom,ma is kiszámoltam,hogy mennyi kalória volt az ebédemben,és igen ebbe a csoki is belefér...Csak az a baj,hogy én nem tudok most per pillanat megállni 2 kockánál...most még nem...ezért inkább meg sem kockáztatom...ezért vettem inkább müzliszeletet,vagy joghurtot,arra az esetre ha már végképp nem bírom....:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_64155 (36)
    2007-02-09  16:08
  15. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 9. 17:2037.
    Sziasztok! :-)
    Ma egész nap rohangáltam,és eddig megint nagyon ügyes voltam...:-) Nagyon örülök,hogy ennyien biztattok,el sem tudom mondani milyen nagy segítség...márcsak abból a szempontból is,hogy ma nemis egyszer eszembe jutott,hogy jaj nem bűnözhetek,mert mit mondok akkor este a lányoknak az nlc-n??...:-) Ez halál komoly....:-)
    Szóval...ma reggeliztem is,ami nem sűrűn szokott előfordulni...mindenképpen rá akarok állni a reggeli pár falatra,mert akkor könnyebben kibírom az ebédig...3 szelet pulykasonka mindenféle zöldséggel....Ebédelni most ebédeltem,most értem haza,édes-savanyú csirkét csináltam,rizzsel,soksok zöldséggel...Szerencsém van,mert a párom egyáltalán nem válogatós,és nagyon mellettem van...Egy nagyon keveset szedtem a husis szószból,de muszáj voltam mellé tenni egy kanál rizst,mert annyira szaftos volt....de még így is bőven belefér...Nem laktam borzasztóan jól,de jó így...
    Ma nem hiszem,hogy tornázom,mert este koncertre megyünk,és szerintem ott ugrálok majd eleget...:-)

    Macska! Szerintem nyugodtan menj el a Lidl-be(persze egy jó nagy adag akraterővel..:-)) én megmondom őszintén szeretem,pedig annyian szapulják...Sokszor nagyon jó árak vannak,mindig van valami akció...Most én is elszaladok,mert betárazok zöldségekből,a paradicsom is akciós(500 körül) a kígyóubi darabja 100 ft körül van...
    Az édesség szektort pedig nagy ívből elkerülöm...:-))
    igazad van a hétvégével kapcsolatban is,na most akkor gondold el,hogy nekem most nincs munkahelyem,és minden nap olyan(volt) mint a hétvégék......:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (35)
    2007-02-09  14:09
  16. Torolt_felhasznalo_64155
    Torolt_felhasznalo_64155
    2007. február 9. 16:0836.

    Szia Silver,

    velem is sok közös vonásod lesz: alighanem egy évben születtünk, (ha a 76 azt jelenti,) és én is nemrég tettem le a cigit! Legott híztam is 10 kilót. Megkérdeztem a leszoktatós embert, (mert én elektromoshullámos vagy milyen kezelésen voltam,) hogy: "De nem fogok meghízni???" Erre ő:"Á, nem!" Aztán a következő emlékem az, hogy nem férek fel a buszra, csak a gyerekkocsifeltevő ajtónál... Nem utazhatok lifttel, mert leszakad... Repgépen pótdíjat kell fizetnem... A gyerekek ujjal mutogatnak rám... A felnőttek is... SZÓVAL én is elkezdtem fogyózni, épp múlt hét hétfőn, és már fogytam is, és ez JÓ NAGYON, Neked is kívánok nagyon sok sikert és kitartást, legyél ELLENÁLLÓ, mint Che Guevara pl.!!!

    Én számolom a kalóriákat, András az imént írta egy másik topikban, hogy túl keveset eszem, és  1 200 kalóriát ehetek. Ez is egy öröm!

    Ilyet nem próbáltál/nál? Ebbe talán csoki is belefér, bár arra én nem annyira vagyok ráállva. (Mivel rosszul vagyok, ha csokit eszem, lehet irigykedeni!!!) Csak hogy ne legyen rossz élményed a fogyókúráról, azért gondolom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (1)
    2007-02-05  18:32
  17. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. február 9. 14:0935.

    HElló!

    Ha csak pékség lett volna, akkor kopogtatok még egy kicsit a szemeimmel, és otthon fölfalok mindent ).

    Nagyon jó, hogy ilyen részletesen leirtátok a lidl kinálatát, igy akkor messzire elkerülöm, annak ellenére, h mostanában nyilt egy a környékünkön és már tervbe vettem, hogy körbenézek ott is. De inkább még a közelébe se megyek! Sőt listát fogok irni, és megkérem a férjemet, h vásároljon be Ő! Mert ha éhes vagyok, ha nem, mindig többet veszek az olyanokból, amelyek finomak, hizlalnak és persze minden boltban kezemügyébe akadnak, mint amire szükségem lenne. Lehet, h ezzel egyedül vagyok ?

    Készüljünk lelkileg a hétvégére! Nekem ez mindig szörnyű kihivás: főzőcske, reggeli+ebéd+esetleg vacsora ! Könnyű csipegetni, kostogatni, h kész van-e már az ebéd! Gondolom kitűnt, h nekem a melóhelyen sokkal könnyebb visszafogni magam !

    Legyetek ügyesek és kitartók  és mindenki álljon ellen! mindennek nem kell, elég a kisértésnek

    sziasztok

    macska11

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (34)
    2007-02-09  12:53
  18. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. február 9. 12:5334.

    Ja igen, Silver!

    A Lidl-ös nyalánkságokat én is szeretem. Az édességes polcot még csak-csak kikerülöm (bár az étcsokis nagy mézes puszedli nagyon hívogat, sőt még a sima háztartási kekszüket is imádom), de rögtön a bejáratnál kacsintgat rám a túrós koszorú, azt imádom, de együltőhelyemben képes lennék megenni két olyat, szóval inkább gyorsan tolom tovább a kocsit. (na jó néha azért megengedem magamnak)

    Sok-sok-sok hasonló sikerélményt kívánok neked!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (32)
    2007-02-09  12:44
  19. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. február 9. 12:4833.
    Biztos látta a szemeden, hogy karikákat látsz magad előtt az éhségtől, vagy csorgott a nyálad  . De az is lehet hogy gyanította hogy egy szemet nem vacsira akarsz hazavinni. De még jó, hogy útbaesett a zöldséges, és nem egy pékségbe kellett bemenned az ájulás határán 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (29)
    2007-02-09  09:04
  20. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. február 9. 12:4432.

    Jól van, nem aggódok miattad!  Biztos vagyok benne hogy ha rendszeresen használod az eszközöket, két hónap múlva nem fogod magad lekvárnak érezni csöppet sem!  Tetszik a hozzáállásod! Nincs kifogás, mozogsz  ez tök jó!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (28)
    2007-02-08  22:27
  21. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. február 9. 09:4831.

    NAGYON ÜGYES VAGY !

    És dicséret illeti a családodat is, h nem zaklattak azzal, h egyél, csak egy kicsit, stb stb, hanem hagytak koplalni és a párod melléd áll és segit, dicsér! Ez hidd el, nagyon fontos dolog, mert "CSAK" magadat kell leküzdeni.

    Én régebben, amikor még gyakran voltunk anyósoméknál állandóan kinálgatva lettem, és nem akarom rájuk kenni, de nem volt könnyű ellenállni !

    csak igy tovább !!

    Egyébként a sav.káposzta legalább olyan fini, én imádom  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (22)
    2007-02-08  21:56
  22. Torolt_felhasznalo_167723
    Torolt_felhasznalo_167723
    2007. február 9. 09:3130.

    Sziasztok!

    Örülök, hogy sikerült elindulnod, Silver!

    Meglátod, hamarosan sokkal jobban fogod érezni magad.

    Ügyes vagy, hogy ellenálltál a csábító illatoknak Ez nekem is mindig kínzás. Úgyhogy általában én is leülök az asztalhoz, és valami mást eszem. Bár mostanában úgy főzök, hogy én is tudjak belőle enni. Kis gyakorlattal bele lehet jönni. Hús mellé köret helyett zöldeket, vagy csak köretet szafttal, zöldekkel. A spagettimet frissen turmixolt, fűszerezett paradicsommal öntöm nyakon. Ráadásul a családnak sem árt, ha több főzelékfélét eszik. Picit erősebben fűszerezek mindent, hogy ne érezzem unalmasnak a diétát.

    Nem a 90 napos az egyedüli üdvözítő út, csak azért ajánlottam, mert nekem nagyon bejött.

    ja, igen: a cigi után nem híztam meg jelentősen, nekem ez a nyavalyás reflux tett be (5 hónap alatt 10 kil&oacute - de azzal, hogy szétválasztva étkezem, egy hónap alatt nagyjából rendbejöttem. Ha nem zabálok, akkor nincs is gond. Rájöttem arra is, hogy bizonyos kajákra érzékenyebb vagyok, ezeket nem kívánom, nem is eszem meg. Csak oda kell figyelni a testünk jelzéseire.

    Írtad, hogy néha akkor érzel szinte fizikai rosszullétet, ha nem eszel: nem lehetséges, hogy a vércukroddal van a gond? Lehet, hogy érdemes lenne elmenni a háziorvoshoz.

    rossmann-ban, dm-ben lehet kapni kölesgolyót. próbáld ki nasinak. Finom, kalóriaszegény, és eltelíti a gyomrot.

    írj még sikersztorikat (mint a LIDL-es, vagy a vacsora). Képzeld el, hogy milyen jó lesz eldicsekedni nekünk a sikeresen vett akadályokkal 

     

    megint bő lére eresztettem,

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (26)
    2007-02-08  22:05
  23. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. február 9. 09:0429.

    Hát persze!

    egy vékony szelet  barna kenyér és retek.

    De tényleg nagyon finom volt.

    viszont hazafele a torna után olyan éhes voltam, h megálltam a zöldségesnél egy almáért. Nem tudom, honnan jött rá a néni, h halálomon vagyok, de kedvesen megkérdezte, h megmossa e ? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (19)
    2007-02-08  21:37
  24. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 8. 22:2728.
    Az biztos,hogy fokozatos lesz a torna bevezetése,mert olyan lekvár(:-))vagyok,hogy ha akarnám sem bírnám túlzásba vinni...:-)ezeket az eszközöket mind csak azért szereztem be,hogy ha mondjuk rámjön a biciklizhetnék,akkor nehogy már az legyen az akadálya,hogy nincs...:-)) Nem akarok akadályt gördíteni az utamba!!:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (25)
    2007-02-08  22:03
  25. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. február 8. 22:2127.
    Még valami...Te a dohányzás abbahagyása után sokat híztál?..Mert nekem igazándiból akkor kezdődött...Tényleg van egy pár közös vonásunk...:-))) De azt hiszem a 90 napos nem lesz az...;-) Valahogy nem tudok vele azonosulni(mint általában a diétákkal) pedig a barátnőm 25 kilót fogyott vele... az hogy egész nap csak gyümit egyek,vagy folyadékot igyak...na az nekem még ritkán is elképzelhetetlen....
    Csak gratulálni tudok,hogy a falás után te kibírtad....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_167723 (14)
    2007-02-08  10:45

Címlap

top