Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Veres Pálné Gimnázium

gabi777
Létrehozva: 2014. február 27. 16:22
Valaki tud részletesen írni erről a gimiről?
  1. 2019. szeptember 25. 16:567.

    Nagyon beteg légkörű hely. Menekülj, amíg tudsz. Be se lépj a kapun. Soha.

  2. 2019. augusztus 26. 09:426.

    Az a baj ezzel az iskolával, hogy annyira nem elit, mint mondjuk egy apáczai vagy fazekas, vagy eötvös, így mind  a tanároknak, mind a diákoknak bőven jut ideje arra, hogy iskolán kívül egymást cseszegessék. Nagyon sok olyan gyerek kerül be, akit elkényeztettek, tanulni nem akar, és emberileg egy gyökér szintjén áll. Valahol ez intelligencia kérdése is. Mit engedek meg magamnak, hogy egy másik emberrel megtegyek? Van-e jogom ilyesmit megtenni? Az osztályfőnök miért tesz, úgy mintha semmi se történne.... Elgondolkodtató dolgok ezek. Én határozottan nem ajánlom ezt az iskolát.

  3. 2019. február 9. 15:025.

    Korrupt, autoriter iskola. A jobb belvárosi gimnáziumoknál (apáczai, eötvös) kategóriákkal rosszabb.

  4. 2014. február 28. 06:334.
    igen, röviden összefoglalva :)
    előzmény:
    asztanaviszta (3)
    2014-02-27  18:30
  5. 2014. február 27. 18:303.

    Túlsztárolt iskola.

     

    Közel sem olyan jó, mint, amilyen a híre.

     

    Sok a zűrös gyerek. (én inkább neveletlennek mondanám)

    előzmény:
    Kristine (2)
    2014-02-27  17:05
  6. 2014. február 27. 17:052.
    majdnem oda ment a fiam. aztán annyira parasztok voltak, amikor jeleztem, hogy 2 felvételi egy időpontban van(vagyis majdnem, 1 óra csúszás volt, nem ért volna oda), hogy azt mondtam, felejtős, ha már egy felvételizőhöz így éállnak hozzá. panaszkodtam ismerősnek, akinek a lánya akkor már ide járt, ő azt mondta, idézem: azt hittem, nagyobb durranás ez a suli, nem vagyok megelégedve. a másik két gyerekem biztos, hogy nem ide megy! (így is lett, a József A-ba mentek). én azt hittem, versenyistálló, de nem, és eléggé züllenek a srácok benne-ezt mesélte az ismerős a lánya tapasztalatai után.
    előzmény:
    gabi777 (1)
    2014-02-27  16:22

Címlap

top