Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MV vagy Forever?

baddyy
Létrehozva: 2010. november 25. 16:31

Sziasztok.

 Néhány hónapja adtam fel hirdetést, hogy munkát keresek. Hívtak is néhányan ilyen-olyan ajánlatokkal, megbeszélt találkozókkal,igy hallottam először az MVs termékekről. Nem sokmindent tudok erről, de azt megjegyeztem hogy MLM termékek. Nade egyidőben a forever-es termékekkel is ismerkedem (aloe verás termékek) és igazság szerint jobban tetszik, mert az egészségre (vitaminokra) több hangsúly fektet. Néhány napja voltam előadáson, és itt is emlegették az MLM rendszert. És elgondolkodtam, hogy teljesen más termékek, de mégis csak valamiért az MLM rendszerben tartoznak. De mi is ez valójában? Ti mit tudtok, hallottatok, ismeritek bármelyik terméket, rendszert?

  1. 2010. november 26. 10:2013.
    Hát igen engem is a kisfiam betegségén fogtak meg, és hogy segítenek annyi ismerősöm összeszedni, hogy meg tudjuk venni neki a vitaminokat. De azért köszönöm a válaszotokat, a tapasztalat megosztásokat.
    előzmény:
    jáci75 (11)
    2010-11-25  20:44
  2. 2010. november 26. 10:1712.

    kedves serena.

    Az túlzás hogy végigültem az előadásokat, ugyanis mondtam hogy engem a marketing része nem érdekel, mert nem akarom árulni a termékeket, de mivel megtudták a beszélgetés során hogy autista kisfiút nevelek, rábeszéltek hogy vegyek részt a termékbemutatón, így elmentünk a kicsi fiammal(aki mellesleg végigrohangálta, ugrálta, mászta az előadást),és én a lényeget akartam kiszűrni belőle ami esetleg hasznos lehet nekünk de csak felébe harmadába értettem ezt az egészet, és mivel úgy gondoltam hogy net közelébe sem vagyok minden nap, ezért voltam kíváncsi a tapasztalatotokra,de igazad van paraszt módon közelítettem meg az egészet mert csak a hallottakra hivatkoztam, nem jártam először utána, és egy kicsit el is maradtam net híjján az MLM rendszerről, mert az elmúlt években csak a kisfiam diagnózisával voltam elfoglalva, és figyelmen kívül hagytam a rohanó világunk fejlettségi szintjét.

    előzmény:
    Serena. (2)
    2010-11-25  16:57
  3. 2010. november 25. 20:4411.

    Szia!

     

     

    Nagyon gondold át, hogy elkezded-e. 

     

    Gondolj bele, ha most megveszed a kezdő csomagot, hiába lehet Neked olcsóbban vásárolnod, ha az emberek zöme nem veheti meg magának a termékeket. Lehet ha kisebb kiszerelésű lenne és így az ára is kedvezőbb kategóriába kerülne...

     

    Személyes tapasztalat /sajnos/  lehet vannak nem ennyire nyomulós értékesítőkpár évvel ezelőtt voltam előadáson, akkor a gyerekek miatt mindenfélét ajánlottak ami csak a gyerekeknek való, és tuti nem lesznek betegek stb. 

    Voltak olyan kérdések amikre ha válaszoltam megtudta a család egészségi állapotát, majd mindere volt valami jól bevált terméke. /csak a gyerekvitamint vettem meg/

     

    Másik előadás mostanában (azért mentem el mert egy régen látott ismerősöm keresett meg, hogy beszélne velem) ő is tudta a gyerekeket, így persze a vitamint és még pár terméket ajánlottak, mivel gerincműtétem volt, arra is volt ami csak a gyógyulásomat segíti. Erre csak annyit, hogy ahová járok kezelésre megállított egy nő, hogy tudna nekem munkát ajánlani, mondjam, hogy én a Forever-es termékektől lettem jól, akkor majd vesznek tőlem, és mindkettem jól járunk. Szerinted???

     

    Lehet valóban jók a termékek, csak a tanácsadókkal van a probléma.

     

    Még annyit, ha belekezdessz új ismerősöket keress, nehogy megromoljon a régiekkel a viszony, egy volt barátunk így járt, ő ökonetezett.

     

    Sok sikert!

     

    előzmény:
    baddyy (1)
    2010-11-25  16:31
  4. 2010. november 25. 19:5410.
    ezt privinek szántam
    előzmény:
    szivárvány50 (9)
    2010-11-25  19:53
  5. 2010. november 25. 19:539.

    Szia!

     

    Nézz be ide! Vannak terméktapasztalatok is. Igaz ez nem MV és nem is Forever

    , ha van kérdésed szívesen válaszolok.

    előzmény:
    baddyy (1)
    2010-11-25  16:31
  6. 2010. november 25. 19:118.
    Az aloe vera termékeket árultam és használtam nekem volt amibevált de nem sok .A mai anyagi helyzetben ezekre a termékekre nincs igazán kereslet mert iszonyat drágák .Örülhetsz ha a befektetett pénzed visszakapod de van olyan is akinek beválik és megszedi magát belőle legyen szerencséd vele......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  7. 2010. november 25. 18:327.

    Ááááááááááááááááááááá.................

     

     

    előzmény:
    fórumozok (4)
    2010-11-25  17:06
  8. 2010. november 25. 18:316.

    Túlárazott, agyondícsért termékek, töredék áron megkaphatod bármelyik terméküket a boltokban. És még csak nem is kell vegzálnod a rokonaidat-ismerőseidet -barátaidat. :-s

     

    Ha van vastag bőr a képeden, és le tudod húzni az előbb említetteket, plusz vissza tudsz mászni az ablakon, ha kirúgnak az ajtón,  akkor neked való lehet az MLM.

     

    Minek kifizetni az egész piramisrendszer jutalékát...?? Azért olyan drágák a cuccosok. Ráadásul mindegyik sok éve műxik, a piac kb. telítődött, azért kellenek új hangyák a piramis aljára, hogy dolgozzanak. A fáraók meg ülnek, és elkönyvelik magunkak a sok lóvét.

     

    A rám hallgatsz, hagyod a fenébe!

     

     

    előzmény:
    baddyy (1)
    2010-11-25  16:31
  9. 2010. november 25. 17:165.

    Te most komolyan nem vagy tisztában azzal, hogy mit jelent a  multi-level marketing (MLM) vagy network marketing?  

    Végigültél két előadást úgy, hogy a lényeget nem magyarázták el?

     

    az ilyen embernek nem való ez a munka

    előzmény:
    Serena. (2)
    2010-11-25  16:57
  10. 2010. november 25. 17:064.

     Az MV termékeket nem ismerem

     

    gyanítom erre gondolt a topikindító: http://www.amway.hu/

    előzmény:
    Bébizsiráf (3)
    2010-11-25  16:59
  11. 2010. november 25. 16:593.

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Multi-level_marketing

     

    Az MV termékeket nem ismerem, Forever termékből a First sprayt a mai napig használom.

     

    Szerintemitt az NLcafén is vannak ezekről régi fórumok, olvasgass bele.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  12. 2010. november 25. 16:572.

    Te most komolyan nem vagy tisztában azzal, hogy mit jelent a  multi-level marketing (MLM) vagy network marketing? 

    Végigültél két előadást úgy, hogy a lényeget nem magyarázták el?

    Ez ám parasztvakítás a javából  

    előzmény:
    baddyy (1)
    2010-11-25  16:31

Címlap

top