Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mobiltelefon GPS

Torolt_felhasznalo_459778
Torolt_felhasznalo_459778
Létrehozva: 2007. december 9. 10:21

Sziasztok!

A T-Mobilnál melyik telefonban van GPS?Írjátok meg légyszives a véleményeteket is,ha valamelyiket használjátok,vagy tudjátok,hogy milyen.

Köszönöm

  1. 2011. Április 25. 19:1211.

    én helyedben vennék egy fullos mobilt

    mondjuk én a voksomat egy apple vagy egy olcsóbb samsung galaxy ace mellett tenném le. Csajok kezébe annyira nem áll jól a nokia vagy htc az inkább férfiaknak való asony pedig inkább iskolásoknak.

    Navigálásra inkább vennék egy különálló jól használható készüléketmondjuk a legjobb a garmin szerintem persze ára is van.

    Gondolj arra épp útközben vagy kocsiba hív valami idióta és elnyomkodod a telefonod aminek alapból kisebb kijelzője van stb.

    Szerintem jobb egy nagy kijelzős beszélgetős külön készülék navinak, telonak pedig egy kicsi zsebben elférő kis mobil.

    Nokia e52   használok...dobnám a t-mobile után a sw. folyamatosan fagy ( akku ki-be se segít) egyszóval lassú symbian, körülményes az adatbevítel és navigálás a menűben.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. Április 18. 12:2410.

    Szia,

    nekem Nokia N97mini van, benne ingyen térkép (telenoros), hát, egész jó, mondjuk néha mond hülyeséget, de azt a  normál GPS is. Nagyon jó például a nokiásnál, hogy bemondja az utcát is, azt a Navigonos GPS-em nem tudja.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_459778 (1)
    2007-12-09  10:21
  3. Torolt_felhasznalo_617709
    Torolt_felhasznalo_617709
    2011. Április 14. 20:549.

    Én vettem "normális" gps-t, lebeszéltek arról, hogy olyan telefont vegyek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. Április 13. 20:388.

    Szerencse, hogy vannak ilyen nagyon okosok mint te.

    http://www.stop.hu/articles/article.php?id=597339

    Nekem egy c5-őm van, természetesen van benne. A használatáról még nem tudok nyilatkozni, egyenlőre nem volt rá szükségem.

    előzmény:
    Whiskasmacska (2)
    2007-12-09  10:43
  5. 2011. Április 13. 17:097.
    Szia! Én ugyan telenoros vagyok, de  láttam hogy a t-nél is van sony ericsson experia sorozat. mindegyikben van GPS. De ha navigációt is szeretnél, azt nem tudom hogy adnak e hozzá a T-nél általában max próba verziót adnak uténa meg kell venni a navigációs jogot. (navigáció: ha azt akarod, hogy az uticélhoz hangosan elnavigájon  a kütyü). De persze vannak illegálisan feltröt szoftverek is, amik letölthetők rá a netről.... nem mintha akrnbám ezt reklámozni, de tudom hogy van. A legtöbb androideos telón van amúgy és a wisepliot van felrakjva rá, de a navigáció nem műxik, max a helymeghatározás, és ha akarod a nevigéáéciót, akkor kb 18 ezerért meg is veheted hozzá az adott cégtől.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_459778 (1)
    2007-12-09  10:21
  6. 2007. december 9. 15:596.
    Hülyeség.
    előzmény:
    Whiskasmacska (2)
    2007-12-09  10:43
  7. 2007. december 9. 13:535.

    Az uramnak van GPS-e mert autómentős és egyébként is sokat járja az országot szerintem hasznos én pl mikor egyedül mentem az alföldre nagyon örültem hogy kölcsön adta nekem mert tuti nem találtam volna oda másnapra se  sajna nagyon rosszul tájékozódok és térképet nem lapozgathatok vezetés közben.

    előzmény:
    Whiskasmacska (2)
    2007-12-09  10:43
  8. Torolt_felhasznalo_459778
    Torolt_felhasznalo_459778
    2007. december 9. 12:184.
    Most látom,hogy a T-Mobile MDA Compact III-ban,van GPS...de magyar menű nincs...Vagy...?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_560640
    Torolt_felhasznalo_560640
    2007. december 9. 10:513.

    SZia !

    A nokia n95-ben van. TUdom,mert ilyet szeretnék venni, bár mondjuk egy kicsit húzos az ára, de megéri ( 5megapixeles kamerával ).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_459778 (1)
    2007-12-09  10:21
  10. 2007. december 9. 10:432.
    A szolgáltatótól nem függ a GPS egyáltalán,legfeljebb hogy mennyit fizetsz nekik,ha GPRS-kapcsolatod is van. A Nokiának három telefonja van beépített GPS-vevővel,N95,E90 és 6110 Navigator,de szinte bármelyik másik telefont lehet használni GPS-ként,csak rá kell installálni egy programot és külön vásárolni hozzá GPS-vevőt,ezért aztán ha az ember utánanéz,akár a saját telefonját is tudja használni így,és nem kell a 150ezres telefonokat megvásárolni.Egyébként meg a világ legfölöslegesebb dolga szerintem,ott a térképnek nevezett papírlepedő+az agyad+a szemed,hogy olvasd az út mentén a feliratokat,és akkor nem kerülsz véletlenül a szembesávba,mert csak a GPS-edet figyeled,nem az utat,ahol lehet,hogy épp forgalmirend-változás van.
    Ha kocsiba akarsz GPS-t,akkor vegyél rendeset,ne mobiltelefont,és akkor meg leszel elégedve,hasznos,mert még gyakrabban frissítenek is a rendes,igazi GPS-ek,ha csak kézbe,mászkáláshoz kell,jó játék,de hamar meg lehet unni.
    Én személy szerint amikor külföldön voltam egy idegen városban,kb két percig bírtam a telefon képernyőjén bogarászni,aztán elővettem a jó öreg térképet,és csodák csodája oda is találtam,ahova akartam.Szubjektív véleményem,halál fölösleges dolog,csak arra való,hogy az embereknek méginkább eltompuljon az agyuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_459778 (1)
    2007-12-09  10:21

Címlap

top