Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fizetés kp-ben NO aláírás?

bogo
Létrehozva: 2021. május 15. 09:31

Utalásos fizetés felének kp-ben történő odaadása és „nem kell aláírni semmit“ átadása nem gyanús egy csöppet?


Paranoid alkat vagyok eleve de most sztem joggal szólalt meg a vészcsengőm.
Megjött az utalásos bérem, a fele hiányzott kevesebbet utaltak.
Állítólag nem én voltam az egyetlen aki így járt.
Pár nappal később behívott a főnök hogy nem utaltak eleget (vettem észre) és itt van a különbözet kp-ban. Kérdezem hogy hát oké de miért nem utalják ezt is?
Erre hebegés habogás hogy hát nem lehet. mert nincs annyi a céges számlán. F***a. A cég számlája üres.
Mondom oké hát akkor kérem a kp-t. Hol kell aláírni az átvételt? Erre hebegés habogás hogy hát ezt nehogy aláírjam nem kell csak tegyem el a pénzt....


Tehát akkor:
nem jön meg a fizetés csak részben
a cég számláján nincs elég pénz
de kp az van (de honnan van ha a bankszámlán nincs...)
de nem kell aláírni


Hogyan és miből adott nekem a cég kp-t amit nem kellett aláírni? Az nem hivatalos céges pénz volt mert az tételes pénzforgalmi átvétellel ment volna.
Olyan nincs hogy csak úgy egy 100-ast a kezembe nyomnak nulla adminisztrációval.


Mi ez az egész?
Nekem ez büdös ahogy van.

  1. 2021. május 15. 09:593.

    Latom a jogiforumon is nyomakodsz...

  2. 2021. május 15. 09:582.

    Normalis ember alair valamit .
    Ha torik , ha szakad ... Nem hiszem el amit allitasz .
    Hacsak nincs a ket fel , vagy az egyik , tudataban annak , hogy "feketen" dolgozik/dolgoztat... pl 4 orasnak van hivatalosan bejelentve a takaritono ...


    Ilyen csalasok a nyugdijban lesznek lathatoak...


    Kulonben most  olvastam egy rendeletet , amiben szo van ilyen fele fizetes atutalva , fele keszpenzben cuccrol...  errol ertesitve van vagy lesz a dolgozo..


     

Címlap

top