Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fizetésed mikor emelték?

lalala
Létrehozva: 2017. december 13. 21:24
Mikor kaptál utoljára fizetésemelést? Mennyiről mennyire emeltek?




Kezdem én.
Soha az életben nem kaptam még, 2009ben vettek fel, a bérem azóta is annyi egy kanyival se lett több. Sokadik mukahely de az előzőeknél idő se volt emelni mert max pár hónapot voltam ott de ennél majdnem 10 éve vagyok és kanyit se emeltek.

  1. 2017. december 17. 18:215.

    Itt a következő provokációs kamutopik! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (2)
    2017-12-13  22:48
  2. 2017. december 17. 18:004.

    Most, a novemberi fizuval az alapbért. 254 ezerről 288 ezerre.

  3. 2017. december 16. 20:333.

    Nálunk idén emeltek. 860-ról 900 forintra. Brutto. 2013-ban jöttem ide, 2014-ben nem emeltek, 2015-ben sem, 2016-ban 650-ről 860-ra. Idén nem akartak, de jött egy felsőbb vezető, aki megérttette a külföldi tulajdonosokkal, hogy ha embert akarnak, akkor kellene emelni. Így jött a 900 ft. A hasonló cégek közül kettő, rögtön felemelte a belépő bért 960-ra, majd két hónap múlva 1060-ra. Labdába sem rúgunk munkaerő témában. Az igazsághoz tartozik, hogy van egy külföldi főnökünk, aki alkalmanként idelátogat és mindig megjegyzi, hogy sokan vagyunk, el kell küldeni pár embert. Olyankor mindig repül pár ember. Általában ekkor szoktak elbúcsuzni a három nyugdíj mellett dolgozótól, amit meg is értünk, mert mi két fizetésből élünk az aktívak meg egyből. Amikor több a munka, visszahívnak. Na most ez a vezető kiharcolt pár emelést. Nem is tetszett a külföldi főnöknek, addig mesterkedett, amíg aztán ő is elment. Mostmár állandó a fluktuáció, két dolgozónk elment szülni, már a bérmunkások sem akarnak idejönni, mert ki akarja egybe dolgozni a heteket ennyi pénzért. A kevés ember nem bírja a sok munkát, és elmennek. A tulajdonosok meg nem értik, miért nem jönnek ide az emberek. A gyakorlatlan munkaerőnek köszönhetően romlik a minőségünk, lemaradunk a szállításokkal is. Nem tudom mi lesz a vége, de jóra nem számolunk. 

  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 13. 22:482.

     Mennyiről mennyire emeltek?


     


    Közöd?


     


     

Címlap

top