Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keresztes Ildikó összeropp

fórumozok
Létrehozva: 2011. október 23. 09:53

Keresztes Ildikó összeroppant - videó

 

http://www.nlcafe.hu/sztarok/20111023/keresztes_ ildiko_osszeroppant__video/

 

az összeroppanásról a videó sehol ... ez az nlc

 

amúgy meg maradjunk abban, hogy Ildikó színész!

  1. 2011. december 2. 09:59143.
    Én meg ettől a nőtől és a hisztiitől borulok ki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. október 27. 19:14142.
    tényleg egy kudarc volt ... ezt látni lehetett az arcán, ahogy fogyott a tömeg a színpadon, úgy nyúlott az arca
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_664144 (17)
    2011-10-23  11:01
  3. 2011. október 27. 19:13141.
    de ott nem a nagy összreppanás van
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380015 (6)
    2011-10-23  10:33
  4. 2011. október 27. 19:09140.
    egy a lényeg, hogy az rtl azóta minden nap tud foglalkozni ezzel a kiborulással
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. október 26. 21:53139.

    nem elég jó színész!

     

    egy  hazug könny sem csorbította sminkjét!!!

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  6. 2011. október 26. 20:38138.

    Én nem fogalmaznék ilyen erősen, tisztelem annyira a Nők Lapját, hogy nem váltanék ilyen vulgáris stílusra a weboldalán.

    De Ildikó kiborulása nekem is túl sok volt, ilyet nem engedhet meg magának képernyőn valaki, a hiszti ráadásul indokololatlan volt, hiszen mindenki látta, hogy az a fiú a gyenge láncszem. Egyszerűen nem odavaló, hiányzik belőle az X. Ám azért sem értettem Ildikót, mert épp a sírása miatt küldte haza, és épp ő, Barna Gergőt. Pedig minden érzékenysége ellenére az egyik legérdekesebb figura lett volna. S nála az x nem kétséges. Hazaküldte, hogy erősödjön meg. HA ő nincs megfelelő idegi állapotban, ő is maradjon otthon, erősödjön meg. Égő volt, és el is kapcsoltunk onnan, olyannyira idegesítő. Nem is értettem, a rendező miért nem lépett közbe. Azért mindent még Keresztes Ildikó sem engedhet meg magának, főleg, hogy a drága főműsoridőből perceken át ezt csinálja. Bármilyen nagy szabadságot adtak a zsűritagoknak, valamiféle fegyelemhez nekik is tartaniuk kell magukat.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_885964 (137)
    2011-10-26  13:01
  7. Torolt_felhasznalo_885964
    Torolt_felhasznalo_885964
    2011. október 26. 13:01137.

    Megnéztem még egyszer (tegnap du. megismételték az egész műsort a Cool-on, mivel fél ország nem látta technikai hiba miatt).

     

    Most higgadtan és érzelemmentesen (értsd: nem feldühödve és kiakadva) néztem meg ezt a nőt. 

     

    Ritkán szoktam ilyet mondani, sőt, soha. De ez a nő egy hülye picsa. Nem mellesleg nem értek egyet az indítóval: rossz, sőt nagyon-nagyon rossz, tehetségtelen színész. 

     

    Ráadásul semmi tragédia nem történt. Nem is értem a szerencsétlent. 

     

    Azt hiszem, jobb lesz, ha ezek után ezt az "évadot" nem nézem tovább. Szegény RTL, vesztett egy nézőt. :-)

     

    Úgy kell nekik! 

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  8. 2011. október 26. 12:52136.
    Ki nem állhatom:-((((ezt a műalakítást....fúújjjj
    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  9. 2011. október 25. 17:59135.

    Biztos nem látta a Hegylakót.

     

    Csak egy maradhat...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. október 25. 17:50134.
    Mit szív ez a nő ? Hogy lehet ennyire kiborulni ilyen baromságon ? Ha VALÓDI tragédia történne vele, akkor mit csinálna ?
    előzmény:
    Oyanka (133)
    2011-10-25  17:12
  11. 2011. október 25. 17:12133.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. október 25. 13:07132.

    .." ha egy anyát arra kérnének, hogy válasszon a két fia közül..."

     

    ő ezt honnan tudja? 

    van gyereke egyáltalán?

     

    meg amúgy is.. nem helyén való hasonlat. ezek a fiatalok azért jöttek, hogy versenyezzenek. ő meg azért ül ott, hogy bírálja őket. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_885964
    Torolt_felhasznalo_885964
    2011. október 25. 10:49131.

    Én már tavaly sem értettem, mit keres Keresztes Ildikó a zsűriben, avagy mentorként.

     

    Alapból ellenszenves minden szituációban.

     

    De maga a műsor, annak szerkesztése és szerkesztői is hozzájárulnak ahhoz, hogy az egész show egy dráma, tragédia, sírás-rívás, ölelkezés legyen. Elejétől végig. "Ha nem kerülök be, akkor vége az életemnek..." "Ha kiesek, vége az életemnek..." "Az én mentoráltam a legjobb, a többi hülye..." És mindegyik "szuper", amikor a fellépése előtt éltetni kell, azt követően is, a mentorok vagy egyetértenek, vagy vitatkoznak, aztán jön a vég, és abba bele lehet halni a nézőnek - mert: egy évszázad, mire elmondják még egyszer, hogy meddig lehet és hogyan szavazni, mire lezárják a szavazást, mire egyenként elmondják, hogy ki jut tovább, és akkor már régen unod, és legszívesebben belevágnád a távirányítót a tévébe, és elküldöd őket az anyukájukba..., és akkor jön a shakespeare-i dráma, totál kész mindenki, őrjöngenek, bőgnek, ölelkeznek... Világvége.

     

    Amit Keresztes művelt, borzasztóan meglepett. Tudtam, hogy lesz nagy kiborulás, amikor ott volt a három fiú, és a többiek fogytak, de azért ekkora túlzásra nem számítottam. Ez a színjáték nagyon rossz színjáték volt. Arany-Málna-díjas!!! Végig látszott, hogy megjátssza magát, csak rá van kihegyezve a dolog, és más nem érdekli. Igen, rögtön a kommentelőkkel kezdte, hogy most aztán üljenek a helyébe..., meg hogy egy anya melyik gyerekéről mondana le (ő, akinek nincs is, hát tényleg tudja)... 

     

    Adtam volna tanácsot neki: menjen mind a kettő, és ő is velük együtt. Mert így lett volna jó. És hogy a fiúk ne maradjanak egyedül, az ikrek elkísérhették volna már végre őket. 

     

    Egyébként egyre jobban azt kell mondanom, hogy nagy nulla az egész. Az idei évad meg sem közelíti a tavalyit. Kocsis Tibin és Muri Enikőn kívül szinte senkit nem lehet megemlíteni a maradék 10-ből, aki jó lett volna. 

     

    De Keresztes egy életre elvágta magát nagyon sok embernél az biztos. Remélem, ha már a kommentekre hivatkozott, ezeket a véleményeket is elolvassa. Ennyire hülye nőt még életemben nem láttam (dehogynem...). 

     

    A műsort végignézem, ha már elkezdtem, bár értelme nem sok van. De ezekből tragédiát csinálni? Akkor nézzünk meg egy (horror-krimi-kékfény-bűnügyi-...)híradót este. Azokban van tragédia bőven. 

     

    Aki meg nem bírja a megpróbáltatásokat, minek jelentkezik ilyen műsorba??? Sírjon otthon az anyukája szoknyája szélén, vagy szedjen nyugtatót. Most akar énekes lenni, vagy nem? Színpadon állni stresszel jár. De más munka is. Szabad keresni olyat, ahol megdolgozik a pénzért. Mondjuk egy három műszakosat. Közben lehet énekelni - magában.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. október 24. 19:22130.
    Nekem az volt a gondolatom a KI. hisztijére, hogy nem veszi észre mennyire kellemetlen helyzetbe hozta a versenyzőket. Szegények nem láttak az idegtől, de a KI viselkedése miatt vártak az eredményre, várták hogy kisírja magát. Azt mondta a KI ma reggel, hogy a versenyzők fel vannak rá készülve hogy kieshetnek, ő miért nem. Neki már nincs akkora tétje, hiszen foglalkoztatják. Habár...egyre nehezebb nézni csúnya arcát, és amikor nevet, vagy sír még csúnyább szegény. Véleményem szerint csak a szakvéleményére kellene koncentrálnia, igaz néha tényleg nagyon rossz, nem a versenyzőnek való számot tud választani, arról már nem is beszélve hogy nem hallja milyen hamisan énekel szegényke. Találhattak volna másik énekesnőt mentornak, aki jobban figyel a versenyzőkre, és nem ilyen nyafogós, hisztis. Tavaly mintha még egy kicsit normálisabb lett volna, nem engedte el ennyire magát. De mint hallom ez lesz az utolsó X Faktor is sok más RTL-s műsorral együtt. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_339032
    Torolt_felhasznalo_339032
    2011. október 24. 16:56129.

    Megneztem  a belinkelt videot, -közben azert masik ablakban inteztem a dolgom, mert egy az egyben nem birtam azt az arcot- es borzalmas volt amit lattam.

    Az ilyen "hozzaallas" propagalasa miatt (is) utalom a televiziot: egy tehetsegkutato program, ami aztan atcsap valami torz dramaba.

     

    Aki csak ezt a not latta sokkot kaphatott es azt hihette, hogy elo adasban valaki elvesztette szerettet hozzatartozojat vagy, hogy eppen megtudta halalos beteg es mar csak napjai vannak hatra.

    Közben pedig csak 1 delikvens kiesett egy szorakoztato musorbol.

    Miert kell azt sugallmazni, hogy ez valami os-tragedia? Miert kell ugy tenni, mintha ezzel egy emberi elet eppen a szemünk elott ment volna tönkre?

    En erre a manipulaciora nem vagyok vevo.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. október 24. 15:18128.

    Én nagyon ki akadtam Keresztesre....ez bőven túlzás amit elő adott plusz ha annyira ki van, akkor miért nem bízta a közönségre a döntést...szinte már undorító volt ez a hisztéria...

     

    Amúgy meg még ő mondta a 16 éves kisfiúra akinek nagyon szuper hangja volt, hogy nem viheti magával mert nem bírná idegileg????? Miért ő bírja?

     

    Egy jó jelöltje volt és azt most ki ejtette...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. október 24. 13:35127.

    Szerintem taktikázik Keresztes.

    Nagy divat lett a sírás és hasznos is:)

     

    A közönséget a lelkéln keresztül kell manipulálni.

     

    Tuti az e-heti műsorból nem szavazzák kis Keresztes "csemetéit" mert összeroppanna.-.hisz a kép ezt mutatta:)

     

    Lehet könnyet ejteni de nekem is túlzásnak tünt a jelenete.

     

     

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  18. 2011. október 24. 12:48126.
    Ezer százalékig egyetértek! Nálad a pont!
    előzmény:
    Démétér (96)
    2011-10-24  10:27
  19. 2011. október 24. 12:45125.

    Akkor 1:1, vagyis döntetlen.

     

    Én ripacsnak tartom. Szerintem sírás, zokogás és hiszti nélkül is lehet úgy sírni, hogy senki se lásson, de megszakad a szív. 

    Nem hiszem, hogy ekkora jelenetet kellett valakinek rendezni. De ha Te úgy érzed, hogy ez neked szimpi volt, az a Te dolgot, azok a Te érzéseid. 

     

    Tudod a csillag születikben Szirtes Tamás nem csinált jelenetet, mégis felkarolt olyan kiscsillagot, akit arra érdemesnek tartott. És Hernádi elérzékenyült, nyelte a könnyeit, de letörölte, és kész ment tovább. 

    Nekem ez a szimpatikus, neked meg a Keresztes. 

    Nem vagyunk egyformák - hál istennek!

    előzmény:
    zsaki71 (93)
    2011-10-24  09:56
  20. 2011. október 24. 12:02124.

    Hát nem tudom, de én nemcsak idegesítőnek, hanem nevetségesnek is találtam amit szombaton Keresztes Ildikó művelt. Én elhiszem hogy benne van a szerződésében, hogy ilyen esetekben el kell játszania a hattyú halálát, de az amit ott előadott azt már a legtragikusabb brazil szappanoperából is kiírnák, különben a dühös nézők paradicsomlébe folytanák a rendezőt. Én bevallom őszintén, ha én lettem volna a Malek Miklkós helyébe, az első 2 perc után nyakon öntöttem volna egy pohár vízzel. Legalább ne lenne annyira átlátszó az egész. Ildikó szerintem nagyon jól tudta, ha kinyitja a borítékot lilcé repül. Na meg kellett egy kis drámát csinálni, hogy legyen min csámcsogni a szennylapoknak. Mellékesen borzasztó volt az egész csapat szombati teljesítménye. Olyan volt némelyik versenyző, mintha önmaga paródiáját adta volna elő. Egyedül a Kocsis Tibor volt hallgatható, a többi a futottak még... kategória.

     

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  21. 2011. október 24. 11:57123.
    Na, klassz, most meg itt egymás nyakába borulunk, mert ugy eén is nagyon bírlak:-)))...és majd megvádolnak bennünket túlzott érzelmi reakcióval...:-))
    előzmény:
    Démétér (122)
    2011-10-24  11:55
  22. 2011. október 24. 11:55122.
    Megígérem :) Tudod, hogy roppant kedvellek én, csak ezt a jelenetet máshogy láttuk.
    előzmény:
    zsaki71 (121)
    2011-10-24  11:52
  23. 2011. október 24. 11:52121.
    Én szívesen Neked esek, ha megfogsz...:-))
    előzmény:
    Démétér (120)
    2011-10-24  11:40
  24. 2011. október 24. 11:40120.

    1. Egyetértek.

    2. Zsaki, egymásnak vagyunk mi esve? :)

    előzmény:
    bellezza (118)
    2011-10-24  11:36

Címlap

top