Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk Vastag Csaba

adrijan
Létrehozva: 2011. március 11. 15:02
Kedves Fórumozók!

Ma, szerdán, 12 órától vendégünk itt a Fórumon az X Faktor győztese, Vastag Csaba!!!

Ha esetleg valaki nem ismerné (bár ezt kétlem), elmondanám, hogy Csaba hét évet töltött a veszprémi Petőfi Színházban táncosként. Korábban rock zenekarok énekese volt. A 2008-as év magyar zenész TOP100-ban a 4. helyezést érte el. Ő volt 2008. legnépszerűbb musicalénekese.

Legfrissebb híreink Csaba életmódváltozásáról szólnak (egészséges táplálkozás), illetve arról, hogy az X Faktor óta nagyobb fordulatszámra kapcsolt előadó egymás után kapja a felkéréseket.

Fogadjátok szeretettel!
  1. 2011. március 23. 18:47107.
    Nagyon szomorú vagyok amiatt, hogy nem tudtam fórumozni, amikor itt volt a Csabi, de hát ez van , én igy jártam, sajnos suliban voltam. Pedig mindenképp el szerettem volna neki mondani, hogy mennyire imádom, meg hogy mennyire tehetséges, és hogy a nagy kedvencem ő. De remélem hogy elolvassa az előbbi üzenetet és tetszik neki az a pár hangulatjel, mert nekem nagyon tetszenek, olyan kis cukik, de sokkal cukibb a Csabi! remélem visszair ide. Remélem, még fog ide irni, és el jön ide, Szlovákiába. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. március 23. 18:22106.

    Szia Csabi! Remélem nem baj, ha igy irtam le. Nagyon örülök annak, hogy te nyerted meg az X-Factort, mert te vagy a kedvencem. Fantasztikus hangoddal, kitünő mozgásoddal, példaértékű emberi értékeiddel, kedvességeddel, sármoddal levettél engem a lábamról. Már amikor megláttalak, akkor is nagyon szimpatikus voltál és nagyon ismerős, mivel már a Popdarálóban is láttalak, csak miattad néztem a műsort,  hogy végre hallhassam azt a fantasztikus hangod. Te egy igazi őstehetség vagy, akiben benne van az a bizonyos X, és igen, jobb vagy, mint a Nikolas, bár ő is nagyon jó, de te vagy a legjobb. Bár vannak rosszindulatú megjegyzések, ne hidd el ezeket, csak azoknak a véleményére adj, akik szeretnek, ahogy én is. Nagyon drukkoltam neked innen, Szlovákiából, bárcsak tudtam volna szavazni rád, de végül nyertél és nagyon örülök. Nagyon szeretlek már az első pillanattól kezdve és mindig a rajongód leszek, mert nagyon birlak és nem a külsőd miatt. Egyszerűen annyira kedves, érzékeny és nagyon jó ember vagy, akit nagyon lehet szeretni. Csodálatos hangod egyszerűen természetfelletti, olyan eszméletlenül jó.

    Remélem, majd visszairsz ide, mert nagyon nagy rajongód vagyok.

    1. Eljössz majd hozzánk, Szlovákiába koncertezni(hátha esetleg tudok kérni aláirást)?

    2. Lesznek angol nyelvű számaid?

    3. Szeretnél nemzetközi szinten is sikeres lenni(nagyon örülnék, ha világsztár lennél)?

    Most egyelőre erre a 3 kérdésre vagyok kiváncsi, de az is lényeges, hogy nagyon nagy rajongód vagyok és gyere majd el Szlovákiába is koncertezni, mert nagyon jó lenne találkozni veled. Nagyon szomorú lettem volna, ha kiesel és a legutolsónál persze, hogy megrikattam magam, de amint megmondták az eredményt, megnyugodtam. Tudom, hogy hosszú, amit leirtam, de remélem elolvasod, majd legközelebb. De ha nem, az se baj, mert akkor is te vagy a legjobb és senkinek nem drukkoltam még úgy, mint neked és nagyon örülnék, ha visszairnál ide. Tudom, hogy hosszú, de remélem elolvasod, mert én csak közölni akartam veled, hogy mennyire klassz vagy és te vagy Mr.X-Factor! A legjobb!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. március 16. 19:05105.
    Köszönjük a képeket!
    előzmény:
    adrijan (103)
    2011-03-16  14:28
  4. 2011. március 16. 17:35104.

    köszi a választ!

    előzmény:
    Vastag Csaba (95)
    2011-03-16  13:10
  5. 2011. március 16. 14:28103.

    Sziasztok!

     

    Lefotóztam Csabát fórumozás közben, a háttérben láthatjátok a fórumtopikot :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. március 16. 14:06102.

    Kedves Csaba!

     

    Szeretnék gratulálni az elért eredményhez és további sok sikert és kitartást kívánok Neked és az öcsédnek is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. március 16. 13:23101.

    Kedves Csabi!

     

    Hogyan tudod ilyen jó formában tartani magad?

    Mennyire fontos számodra az egészséges táplálkozás?

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  8. 2011. március 16. 13:19100.

    Ciao Csabi,

     

    sajnálom, hogy máris menned kell. 

    Az enyémre most sajna nem jutott már időd (megint csak majdnem, a 24. voltam :)

    Talán majd legközelebb!

    Köszi a többi választ!:)))

    További szép napot!

    Pussz, Sissy:)))

    előzmény:
    Vastag Csaba (98)
    2011-03-16  13:14
  9. 2011. március 16. 13:1799.

    Szia Csabi!

     

    Voltam Győrben az egyik koncerten, ahol szerencsére sokan felléptetek!Nekem a legjobban a Király L. Norbi és Te tetszettél, amilyen showt ti tudtok produkálni, az nagyon sok előadó megirigyelné!Eszméletlenül jól éreztem magam és várom már a Mosonmagyaróvári koncertet,ami sajnos betegség miatt elmaradt, de elvileg 03.21-én bepótoljátok!

    Továbbra is sok erőt és egészséget kívánok nektek!

    Kérdésem: a fényképekből és hírekből azt veszem észre, hogy Norbival nagyon jó barátok lettetek!Ez igaz, vagy csak a média alakította ki ezt?

    Március 21-én bepótolásra kerül az elmaradt koncert?

    Barátnőd hogy viseli, hogy ilyen sokat dolgozol és ebből fakadóan kevés a szabadidőd?

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. március 16. 13:1498.

    Nagyon köszönöm a sok kérdést, remélem, sikerült többnyire megtudnotok, amire kiváncsiak voltatok.

    Nagyon sokat jelentetek nekem, ne felejtsétek el, minden tőletek és értetek van! :)

     

    Köszönök Mindent! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. március 16. 13:1297.

    Kedves Csabi!

    Gratulálok!:)

    Csak így tovább!

    Várunk Szegedre vagy környékére megint!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. március 16. 13:1296.

    Cső Csaba!

    Szégyenletesnek tartom, hogy 2,5 hónappal az X-faktor megnyerése után egyesek még mindig azon lovagolnak, hogy mi miatt nyerted meg! Ne foglalkozz velük!

    Nekik azt ajánlom, hogy menjenek el egy koncertedre, ahol fantasztikus hangulatot tudsz teremteni! Ott megláthatják, hogy a többi X-faktoros is a Te hatásodra nyílik ki egyre jobban!

    Sokszor láttalak Benneteket MÁZS-zsal együtt koncertezni, és fantasztikusak voltatok!

    A kérdéseim a következők:

    1. Mit szólt "Apu", amikor megtudta, hogy elindultál az X-faktorban?

    2. Mit szólt ahhoz, amikor megnyerted?

    Vigyázz Magadra, hogy még sokáig tudj nekünk énekelni!

    Már nagyon várja a "gengsztereket" a nyíregyházi közönség!!! 

    idézet:
    konaju (21)
    2011-03-15 00:47:29

    "Apu" nagyon támogatott ebben a döntésben is, és minden döntésemben. Nagyon jól esik nekem, hogy így kiáll mellettem.

    Mi is nagyon várjuk a nyíregyházi koncertet, a napokban is éppen erre készülünk.

    előzmény:
    konaju (21)
    2011-03-15  00:47
  13. 2011. március 16. 13:1095.

    a sok "vádoló" annyira béna, hogy nem tudta beírni Csaba nevét a legjobb barátunkba(Google). mivel az elég régen kidobta már, hogy VAN párja...

    egyszerűen ő volt a legjobb, no meg FERÓ, akit mindig kihagynak, pedig NEM KIS szerepe van abban, hogy Csaba nyert. szerintem!

    hajrá FERÓ, hajrá CSABA!

    remélem, a következő X-ben is Feró lesz az egyik mentor! jeeeeeeeeee :)

    idézet:
    Kristine (17)
    2011-03-14 16:43:36

    Én is remélem, hogy lesz szerepe a következő X-Faktorban :)

    Nagyon szeretem Ferót, és nagyon fontos szerepe van az életemben, abban is, amilyen módon versenyeztünk. 

    előzmény:
    Kristine (17)
    2011-03-14  16:43
  14. 2011. március 16. 13:0894.

    Kedves Csaba!

     

     Sokan azzal vádoltak , hogy azért titkoltátok el a párkapcsolatodat a X faktor alatt, hogy női szavazatokat nyerjetek a műsor alatt!

     

    Te mit gondolsz mennyire befolyásolta a szavazatok számát az, hogy az  a hír járta, hogy egyedülálló vagy???

     

    Mit gondolsz? akkor is megnyerted volna a versenyt, ha csak a hangod hallják és nem látják esetleg a sármos férfiúságod (mármint akinek sármos)???

    idézet:
    *Babocza* (16)
    2011-03-14 16:12:53

    Nagyon remélem, hogy ennél több van a dolog hátterében, igyekeztünk a csapatommal mindig objektív értékeket képviselni.

    A műsorba én jelentkeztem egyedül, és nem a családom. Azért nem beszéltem a családomról, mert nem erről szól a dolog. Sajnos anyukámékat még így is meg kellett mutatnunk Tomival. 

    előzmény:
    *Babocza* (16)
    2011-03-14  16:12
  15. 2011. március 16. 13:0893.

    Tényleg, kedves Csabi, hogyan lehet egy csodálatos vacsorát eltölteni Veled? Mit kell ahhoz tennem?

     

    Puszika:

    Gabika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. 2011. március 16. 13:0492.

     

    Kedves Csaba!

     

    Gratulálok,hogy Te lettél az X-faktor győztese.

    Töredelmesen bevallom azon személyek közé tartozom,akik számára kezdetben igen csak SOK voltál, aztán egyszer csak azt vettem észre magamon, hogy szép lassan az "oldaladra állítottál":)

    Úgy gondolom,hogy mindaz amit átéltél mind testileg mind lelkileg, hozzájárult, szükséges rossz volt a győzelmedhez.

     

    A kérdéseim lennének:

     

    Szerinted mi az, ami miatt nem sikerült eddig "befutnod", megismertetni magad igazán?

    Nem volt benned korábban, hogy "ordíts",miért nem sikerül?

    Most,hogy végre elérted a hőn áhított sikert, nyilván sokan közelednek többek közt olyanok is, akik korábban nem ismerték

    el tehetséged. Hogy szűrsz? Hogy kezeled ezeket a helyzeteket?

     

    Kívánok sok sikert és tartást/kitartást a továbbiak folyamán! :)

    idézet:
    Rena27 (14)
    2011-03-14 12:02:08

    Az X-Faktor nem pusztán egy "énekverseny", én is hihetetlen dolgokat tapasztaltam közben, hiszen ez egy összetett tehetségkutató volt, és belőlem is kihozott olyan rejtett dolgokat, amiket azután a színpadon a hasznomra tudtam fordítani.

     

    Ez a műsor egy olyan belső utazás, aminek a végén teljesen új emberként folytatod tovább az életed. Szerintem mindenkinek meg kell próbálni :)

    előzmény:
    Rena27 (14)
    2011-03-14  12:02
  17. 2011. március 16. 13:0291.

    Szia Csabi! Lehet még Veled menni vacsorázni? Hogyan lehetek a szerencsés

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  18. 2011. március 16. 13:0290.

     

    Gratulálok a győzelemhez! 

    Én arra lennék kíváncsi, hogy szavakba lehet önteni, mit érez olyankor, mikor több  száz vagy több ezer ember sikítozik a színpad előtt miközben énekel? (Tudva azt, hogy milyen régóta vágyott erre a sikerre) Köszönöm!

    idézet:
    ezekiel (13)
    2011-03-13 22:13:50
    Hihetetlen érzés, igazából nincsenek rá szavak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116608 (13)
    2011-03-13  22:13
  19. 2011. március 16. 13:0189.

    Szia Csabi!

     

    Nagyon drukkoltam Neked az X-Faktor alatt...végig Te voltál a kedvencem! Elég sok hír volt hallható mostanában arról. hogy betegeskedsz és kimerült vagy. Hogyan bírod ezt a megállás nélküli fellépés sorozatot? Esetleg az életmódváltásnak köszönhető, hogy most ennyi energiád van? Bevallom én is össze vissza eszem és nem épp egészséges ételeket. De ha neked bevált, akkor itt az alkalom, hogy én is megpróbáljak változtatni ezen. Van esetleg ezzel kapcsolatban pár tipped, trükköd?

     

    További sok sikert! :)

     

    Csillag

    idézet:
    csillagtündér (31)
    2011-03-15 22:40:07

    Mint ahogy a többiek is, én is elkaptam a most éppen divatos három influenza közül a két legismertebbet. Ez sajnos nem csak engem talált meg, hanem az egész X Faktoros csapatot.

    Az egészséges táplálkozás nagyon fontos, mert így sokkal könnyebben veheted fel a harcot a különböző vírusok ellen.

     

    (Jól látod, neked is jót fog tenni, ha gondolkozol egy hasonló életmódváltáson, én is örülök, mert amióta beállt a változás az én életemben is, sokkal jobban érzem magam.)

    előzmény:
    csillagtündér (31)
    2011-03-15  22:40
  20. 2011. március 16. 13:0088.
    CSŐ-Kedves Csabi !
    Először is gratulálok , hogy elkötelezted magad az egészséges életmód mellett , példát mutatva ezzel . A kérdésem az lenne , hogy Te magad is megpróbálsz - e egészséges és tápláló ételeket készíteni (sajt , majonéz :-) ) , vagy csak elfogyasztod , amit a ..... cégtől/klubtól kapsz ????? Mert úgy tudom az uborka szeletelés már elég jól megy ;-) Ha lenne kedved és időd látogass meg "minket" , talán tőlünk is megtudhatsz néhány érdekességet . Puszi Hajni
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  21. 2011. március 16. 12:5887.

    Kedves Csabi!

     

    Először is gratulálok a győzelmedhez és az azóta elért sikereidhez!!! Nagyon szeretem az egyéniséged és a stílusod.

    1. Tervezel a jövőben közös számot a testvéreddel vagy valamelyik X-Faktoros társaddal?

    2. Hogyan bírod ezt a rohanást és a hirtelen jött sikert?

    3. Nem sínyli e meg az egészséged ezt a rohanó tempót? hogyan tartasz lépést az étkezésben ezzel a rohanással? Változtattál valamin?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  22. 2011. március 16. 12:5786.
    Én csak annyit kérdeznék Vastag Csabától, hogy hallotta-e énekelni, mondjuk Szécsi Pált?
    idézet:
    inves99 (12)
    2011-03-13 20:36:03

    Élőben nem ;)

    De nagyon szeretem.

    előzmény:
    inves99 (12)
    2011-03-13  20:36
  23. 2011. március 16. 12:5785.

    Gratulálok a győzelmedhez és a családodhoz!

     

    Cáfolom, hogy csak a tinik szavaztak rád, nagyon tehetséges vagy és szerény, kedves. Az öcséd hangját is imádom, ő még nem elég "dögös", tanítsd meg rá.

     

    További sok sikert kívánok, kár hogy a tv-ben soha nincs fellépésetek. Intézkedhetnél.

     

    Minden jót és mi figyelünk!!!

    idézet:
    bienebaba (11)
    2011-03-13 19:03:50

    Köszönöm, nagyon kedves vagy! :)

    A közeljövőben mindenféleképp nézd a tévét, mert ott leszek!

    előzmény:
    bienebaba (11)
    2011-03-13  19:03
  24. 2011. március 16. 12:5584.

    Kedves Csaba!

     

    Először is engedd meg, hogy gratuláljak az X-Faktor megnyeréséhez! Te voltál az egyik legnagyobb kedvencem! :) Azt szeretném kérdezni Tőled, hogy mi volt az a döntő momentum, amikor azt mondtad, ezt az őrült tempót csak akkor bírod, ha életmódot váltasz? Mert valóban nem semmi, amilyen iramot Te diktálsz!

     

    További kitartást!

     

    Egy aggódórajongód:

     

    K. R.

    idézet:
    kékróka (27)
    2011-03-15 21:07:10

    Mindig is fontosnak tartottam az egészséges táplálkozást, csak sajnos nem mindig volt időm rá.

    Ha normálisan akarsz étkezni, az nagyon sok energiába és odafigyelésbe kerül az én rohanó életmódom mellett. Csak akkor tudok egészséges ételeket enni, ha elém rakják, ezért örülök, hogy rátaláltam erre a remek lehetőségre.

    előzmény:
    kékróka (27)
    2011-03-15  21:07

Címlap

top