Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kellemetlen testszag

bela55
Létrehozva: 2019. Április 2. 19:07

Jó estét kívánok!
Olyan problémám lenne, hogy nagyon zavar engem hogy büdös vagyok valamiért. Ez nem izzadság, valami más. szívesen beszélgetnék másokkal (szoktam is néha csak nem tudom mennyire éreznek). Minden nap fürdök, használok tusfürdőt, hajat is mosok 2 naponta… ismerem a dezodorokat, bevetettem már rengeteget. szerintem többet adok magamra, mint egy átlagos ember. Állandóan arra gondolok hogy büdös vagyok és sose megy ki a fejemből.
Mindig a fejemben van hogy vajon az vagyok-e? És igen mert én érzem, hogy tudnám eltüntetni? Elvileg saját magát az ember nem érzi, de én mégis érzem magamat. Az egész olyan 2, 2 és fél évvel ezelőtt kezdődött, azelőtt nemvolt semmilyen baj mert akkor nem gondoltam rá meg semmi ilyesmi..
A dezodor is csak egy kevés ideig marad rajtam és utána érzem megint.. a bőrömnek nem igazán van rossz illata szóval nem tudom mi lehet, de egyből fürdés után is szoktam néha érzeni..Ez mi lehet? hiába fürdök meg esténként akkor is érzem szinte,állandóan szinte erre gondolok hogy büdös vagyok és így az is vagyok és nem tudok mit csinálni, meg ha véletlen nem is gondolnék rá, akkor is az vagyok szerintem mert ez már úgy megszokott lett vagy nem is tudom hogy mondjam. Valaki segítsen légyszíves mert nem bírom tovább.

  1. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. Április 6. 19:117.


    Viszontha  tényleg ez a problémája ennek a szerencsétlennek,akkor miért nem poroszkált már el  egy dokihoz.Vagy kettőig:


    Ha valami baj van,akkor nem az az első hogy addog megyek amíg megoldásra nem találok? Erre még nem jött rá?


    Miért hány éves lehet őkelme,hogy ezt neki el kell mondani, vajh.


     


    Mindegy is, csak ne mellém kerüljön a metrón.

    előzmény:
    antironia (6)
    2019-04-03  09:35
  2. 2019. Április 3. 09:356.

    ez ugyan valszeg nem a gigifélék fajtájához tartozik, de alapjában véve ugyanaz a figyeleméhes álproblémás....


     

    előzmény:
    Csend Ike (5)
    2019-04-02  19:24
  3. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. Április 2. 19:245.

    Pár nappal ezelőtt is nyitott egyet. Ott mintha az lett volna a a topikindító címe, hogy büdös vagyok.Mármint ő.


    Már többször kapott jótanácsot itt is.


    Vajon elment a háziorvosához tanácsért/segítségért? Nem tudjuk, csak siránkozik.

    előzmény:
    cool (3)
    2019-04-02  19:16
  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. Április 2. 19:214.

    Béci!


     


    Kb 2-3 napja nyitottál megint egy topoikot, már századszorra) a szagodról.


    Doki mit mond? Vagy el sem szambáztál hozzá,hogy tanácsot adjon?

  5. 2019. Április 2. 19:163.
  6. 2019. Április 2. 19:112.

    NE  egye'l  H A G Y M A T  !!!!!

Címlap

top