Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Menstruáció :(

Rozsavirag9
Létrehozva: 2018. december 9. 18:14

Sziasztok!                                 Nekem van egy olyan problémám,hogy tavaly decembernem jött meg az eső menstruációm, ez júniúsig jó volt, időben megjött..viszont augusztusban kimaradt egyszer...elkezdődött a suli és szeptember végén megjött, olyan 9-10napig tartott, elmúlt, de 2-3 nap után megint visszajött úgy ,hogy reggel felkeltem és olyan délben csak úgy elkezd dőlni belőlem a vér, ilyen vérrög szerűségekkel együtt...ez is olyan 4-5 napig tart utána kb egy hétre elmúlik, de teljesen soha, a wc-papíronnmimdig van ioyen élénk piros színű vér. És az egy hét eltelte után megint elkezdődik a menstruációm, egy napra, szünetel egyet megint , aztán amikor szépen ez a hónap letelik, újrajön egy tíz napos menstruáció..és ez így van szeptember óta :/ egyébként kedden megyek nőgyógyászhoz, csak már nagyon izgulok :/ mi lehet a probléma?

  1. 2019. december 21. 13:546.

    gmail login sign up

    előzmény:
    Kövesdiági (2)
    2018-12-09  20:02
  2. 2018. december 10. 13:105.

    Sajnos mindenhol a "várakoztatás"   megy....Én sem vagyok nagyon jártass  ezekben  - de hallottam már olyat  is, hogy a háziorvosod   -ha oda fordulsz először  -  sürgősséggel    -  kérheti a szakorvosi vizsgálatot.....


    Ne félj attól  , hogy elhajt a nőgyógyász.....Rendesen add elő a panaszod, ne szépítsd a helyzetet, és kérd a kivizsgálásodat!  Ha úgy érzed, hogy nem kaptál megfelelő segítséget  - keress másik orvost.   Néha "megéri" magánrendelésre menni...hamarabb megy minden  és néha nem is olyan drága...., mert az idő is pénz....

    előzmény:
    Rozsavirag9 (3)
    2018-12-09  20:10
  3. 2018. december 10. 12:174.

    How to login www-hotmailca.com on hotmail

    előzmény:
    Kövesdiági (2)
    2018-12-09  20:02
  4. 2018. december 9. 20:103.

    Már október elején kértem időpontot, decsak mostra kaptam.. és félek,hogy most még nem tudnak mondani semmit :( 

    előzmény:
    Kövesdiági (2)
    2018-12-09  20:02
  5. 2018. december 9. 20:022.

    Nagyon helyes - menj orvoshoz.....már hamarabb is megtehetted volna  ....

Címlap

top