Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ez lehet trombózis?

Fruzska
Létrehozva: 2018. november 25. 15:57

Sziasztok! 


Nagyon megvagyok ijedve. Nagyon hosszú ideje szedek/használok fogamzásgátlókat. De egy ideje vettem észre, hogy nagyon rosszul reagálok rájuk. A legutóbbi fogamzásgátló tabletta óta, egészen pontosan 10 napja zsibbad, lüktet, fáj  a jobb lábam. Amikor pihentetem meg még reggel felkelés után nem is olyan vészes, de amint mozgatom, járok sokkal rosszabb. Akkor olyan mintha tükkel szurkálnák a lábam. Bizsereg nagyon. Combhajlatban nem olyan rég felfedeztem egy dudort is, ami nagyon fáj is, ott megvan keményedve is a combon. Nincs bedagadva, elszíneződve. Ez lehet trombózis? 


Köszönöm előre is

  1. 2018. december 2. 17:427.

    Szia! 


    Hát voltam a háziorvosomnál, csak amikor ott voltam nem ért rá sajnos. Tehát csak az asszisztens nőjével tudtam beszélni. Amikor meghallotta hogy mennyi ideje zsibbad a lábam. Jövőhéten lesz 3.hete. Jövőhéten megyek visszahozzá. De egyre nehezebben tudok menni. Nagyon nehéz már ráállni is a lábamra. Tehát ha tehetem felpolcolom. Bedagadva, belilulva továbbra sincs. Csak nagyon kemény a jobb combom és fáj és zsibbad. Lüktet mikor megyek. 


    Köszönöm válaszod

    előzmény:
    Kövesdiági (5)
    2018-12-02  15:31
  2. 2018. december 2. 17:426.

    Szia! 


    Hát voltam a háziorvosomnál, csak amikor ott voltam nem ért rá sajnos. Tehát csak az asszisztens nőjével tudtam beszélni. Amikor meghallotta hogy mennyi ideje zsibbad a lábam. Jövőhéten lesz 3.hete. Jövőhéten megyek visszahozzá. De egyre nehezebben tudok menni. Nagyon nehéz már ráállni is a lábamra. Tehát ha tehetem felpolcolom. Bedagadva, belilulva továbbra sincs. Csak nagyon kemény a jobb combom és fáj és zsibbad. Lüktet mikor megyek. 


    Köszönöm válaszod

    előzmény:
    Kövesdiági (5)
    2018-12-02  15:31
  3. 2018. december 2. 15:315.

    ???????????

    előzmény:
    Kövesdiági (4)
    2018-11-29  04:56
  4. 2018. november 29. 04:564.

    Remélem , azóta már elmentél a háziorvosodhoz!!!!     

  5. 2018. november 28. 12:043.

    How to easily download on ios

    előzmény:
    huncut (2)
    2018-11-25  17:04
  6. 2018. november 25. 17:042.

    Trombózissal már nem tudnál egy métert se menni, mindazonáltal tényleg itt keresed a diagnózist???

Címlap

top