Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hizni vágyò mit spo

iszt
Létrehozva: 2018. november 10. 13:11

Sziasztok ! 40 eves vagyok szültem kčt gyereket.170 cm vagyok es 52 kg. Szeretnék hězni..izmosodni.mit sportoljak? Divatos manapsag pl a TRX ..az erősět..de fogyaszt is..?azt nem szeretnčm..van valaki hasonlo cipoben? Vagy aki edzo ..tudnŕtok tanacsot adni?


 


Koszi


Iszt

  1. 2018. november 15. 14:414.

    Felnőtt baletthez mit szólnál? Nagyon finoman formál, pont ahol kell. És a léleknek is jót tesz. 

  2. exb
    exb
    2018. november 14. 07:333.

    Hosszú séta . Gyalog munkahelyre vagy ilyenek is jók. Futás , biciklizés. Utána tuti megehezel. Lenyomsz egy fehérje turmixot, utána ravacsorazol és hizol! De a legjobb recept hogy este egyél sokat . Napközben hiába mert lemozgod.

  3. 2018. november 10. 15:312.

    Konditermi erősítés ;)  szerintem személyi edzővel érdemes konzultálni tömegnövelésre mi hogy jó. Én így kezdenék neki. 

Címlap

top