Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

CT mammográfiai vizsgálat

egynővagyokcsupán
Létrehozva: 2018. október 2. 14:18

Sziasztok! Vidéki vagyok, Budapesten keresnék olyan kórházat/klinikát, ahol CT lézeres mammográfiás vizsgálat van. Ha valaki tudna címmel, elérhetősséggel ajánlani ilyen helyeket, azt nagyon szépen megköszönném. A "normális" mammográfiai vizsgálat nem érdekel, csakis a lézeres. Köszönöm!

  1. 2018. október 3. 10:104.

    Így van. A google-vel kezdtem, de nem volt kielégítő az ott talált információ - gondoltam hátha valakinek volt már ilyen vizsgálata és segít a döntésben, azért nyitottam itt fórumot erről.

    előzmény:
    antironia (2)
    2018-10-02  15:41
  2. 2018. október 2. 19:533.

    A Google ezt az oldalt adta ki;
    https://www.google.de/search?q=ct+l%C3%A9zeres+mammogr%C3%A1fia+budapest&oq=l%C3%A9zeres+mam&aqs=chrome.5.69i57j0l5.31233j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    A legtöbb csillagot a "Bajcsi" kapta, ki tudja miért? Amúgy nem nagy a választék.....


     

  3. 2018. október 2. 15:412.

    Google a legjobb barátnőd.... 

Címlap

top