Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lehet a baj?/menszesz/

Dalma970813
Létrehozva: 2018. augusztus 6. 16:37

Önöknek mi a véleménye....tapasztalt valaki hasonlot...mi lehet a problémám: szabalytalan a ciklusom, 20-25 napra jön meg az utobbi fél évben..nagyon fáj..és nagyon nagy a vérmennyiség, a régiekhez képest, olykor csomókkal, vérrögökkel benne.. van amikor 4..de sokszor 7-10napig meg van... utána még 4-5 napig barna pecsételő vérzés.. és az utóbbi 2-3 honapban.. a kozepidőben( kb petereskor) is a jobb oldalon szúro, görcsölő fájdalmat észlelek egy napig.. várom válaszukat!


Mi lehet ez? Mit tudnak vele kezdeni? Milyen vizsgalatot kerhetek ? Valami hormonvizsgalat? Rakszures? Uh?


Szakrendelesre megyek a héten ..nem magan..sajnos azt nem tehetem meg. Ugyhogy nemtudom mik a lehetőségek.. 


Továbbá, 3 napja ok nélkül lázas vagyok, allandoan almos... faradt ..gyenge.. megis sokszor hajnal 3ig nezem az órát!


Kérem, ha bárki tapasztalt hasonlót, az ossza meg velem...kétségbe vagyok esve..fogalmam sincs mi lehet. 21 éves vagyok .

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. augusztus 11. 16:014.

    A doki mit mond?

  2. 2018. augusztus 6. 17:403.

    Ezzel túl sok segítséget nem kaptam, de azért köszönöm!

    előzmény:
    antironia (2)
    2018-08-06  17:37
  3. 2018. augusztus 6. 17:372.

    Írd meg a kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra…. 

Címlap

top