Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fülzúgás és fülgyulladás

Nora Kovacics
Létrehozva: 2018. július 26. 18:32

Egy este alvas kozben bogar ment a fulembe nagy zajra ebredtem duborgo, kotro , turo, repulohoz hasonlo hangot ereztem eleg fel mehetett a fulembe , mert nagyon bent ereztem hogy kotor , azutan jott ki miutan elkezdtem beszelni sokat furt es mozgott a fulembe . Fulemhez tetem a kezem es ereztem hogy a fulkagylomon van, utana elkezdett gyulladni es 2 nap mulva elkezdett zugni a fulem azota minden nap faj a fejem , tompanak is erzem, feszultnek rossz a kozerzetem azota gyengult a latasom is , romlott a koncentralokepessegem, hamar felejtek dolgokat. Mar sok ful orvosnal voltam de a gyogyszerek amiket felirtak nem hasznalnak. Tortent mar valakivel hasonlo esett vagy tudtok valami jo tanacsot adni ?

Címlap

top