Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Implantálás

nickandi
Létrehozva: 2018. július 25. 14:29

Sziaztok!


Altatásban végzett implantációról érdeklődnék.Végeztek már valakin hasonló kezelést? Teljes felső fogsor.Nagyon be vagyok rezelve.Egy két info. jól jönne.Előre is köszi!!!

  1. 2018. július 28. 06:502.

    Új fogsort már én is kaptam, de az nem implantátumon van, hanem a meglévő fogak gyökereire támaszkodik. A teljes fogsor - akár alsó, vagy felső - rögzítésére legalább 5 - 7 mesterséges gyökér - implantátum - kell /gondoljuk el, hogy a teljes természetes fogsor minden tagja saját gyökérrel rendelkezik/


    A felső szerintem rázósabb az alsónál. Feltétlenül megbízható dokit kell keríteni. Én már találkoztam olyan "orvossal", aki a teljes fogsort az üdülés előtt 2 nappal betette volna... aki ilyent átélt, tudja, hogy napokig alig szabad enni - csak pépeset, fájdalomcsillapítókat kell szedni, és hasonlók. A háziorvosom elszörnyedt, amikor említettem neki az esetet. /Pedig az orvosokra nem jellemző, hogy a kolléga kezeléseitől szörnyűködnek.../


Címlap

top