Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gynoflor és uszoda?

mvalentine
Létrehozva: 2018. július 24. 16:04

Sziasztok!


Hüvelygomba utáni Gynoflor kezelésen vagyok, amit 6 napos Fluomizin kezelés előzött meg. Idáig 3 tablettát használtam el a hatból (Gyoflor), a fertőzés tünetei elmúltak, megszűnt a viszketés, égés. A párommal, még mielőtt a fertőzés tünetei jelentkeztek volna, megszerveztünk egy kirándulást egy gyógyfürdőbe, ami holnapután lenne. Tekintettel minderre, mennyire ajánlatos ilyenkor gyógyfürdőbe/uszodába menni? 


Segítségeteket előre is köszönöm! :)

  1. 2018. július 25. 08:364.

    Neked, hímnemű létedre? miért kell mindenbe bele vau-vau? Gőzöd nincs mi ez amit ajánlottam. Majd ha már felhelyezted akkor mondj véleményt!

    előzmény:
    Mozdonj (3)
    2018-07-24  17:15
  2. 2018. július 24. 17:153.

      pont a fertőzések elkerülése miatt.


    Es hany ilyen tampont veszel ?


    Egyet mindegyik furdozonek ?

    Szerinted ki lesz ott veszelyeztetve ?



    Szemetseg ilyen allpotban gyogyfurdobe menni

    előzmény:
    huncut (2)
    2018-07-24  16:50
  3. 2018. július 24. 16:502.

    Én csak azzal a speciális tamponnal mennék most vízbe, amit lehet kapni pont a fertőzések elkerülése miatt. 

Címlap

top