Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Görcsök a terhesség elején

Torolt_felhasznalo_462899
Torolt_felhasznalo_462899
Létrehozva: 2018. június 20. 07:20

Sziasztok! 

Nagyjából a terhesség 5. hetében járok. Nagyon vártuk már, hogy teherbe essek. 
A napokban görcsöl a hasam. Olyan mint amikor menstruációs görcsöket él át az ember. 

Tegnap éjjel arra keltem, hogy begörcsöltem, majd a hányingertől és a fájdalomtól küzdve a hideg padlón jobban lettem. 

Amilyen gyorsan jönnek olyan gyorsan el is múlnak. Nem véreztem, semmi. 

Kérlek Titeket, akinek bármi hasonló tapasztalata volt ossza meg velem...aggódok. 


Köszönöm! 

  1. Torolt_felhasznalo_247288
    Torolt_felhasznalo_247288
    2018. június 22. 12:116.

    Szia! Én is 5 hetes vagyok, néha rám is rám törnek a görcsök, hol a hasam hol a derekam, mint amikor megjön. De érdekes, mert van amikor egész nap nem érzem, másnap is csak délután kezdődik. 

  2. 2018. június 20. 16:525.

    UH volt esetleg már? Azért kérdezem, hogy látta-e már doki, hogy jó helyen van a baba. Nem, tudom, mennyire voltak erőseka  görcsök, ezt neked kell tudni, de lehet méhen kívüli terhesség okozza a görcsöket... Ha inkább csak hasszurkát érzel, akkor az azt jelenti, hogy tágul a  méh. De jó mielőbb megnézetni. Nekem koraterhesen pl. erős PMS tüneteim voltak, ezért első terhességnél jó sokáig nem is teszteltem, mert mind azt hittem, hogy egy-két nap és úgyis megjön...

  3. 2018. június 20. 15:424.

    Menny el orvoshoz gyorsan. Ilyenkor nem szabad várni. 

  4. Torolt_felhasznalo_462899
    Torolt_felhasznalo_462899
    2018. június 20. 11:233.

    De. Még nem értem el. Gondoltam mással is beszélnék addig erről. De mindegy. Köszi...


     

    előzmény:
    cabron (2)
    2018-06-20  08:00
  5. 2018. június 20. 08:002.

    Esetleg dokibácsival konzultálni még nem jutott eszedbe?


    Mert itt fogsz olyan válaszokat kapni, hogy nyugi ez ilyenkor normális, nekem is volt, mégsem lett baj, vagy nekem is így kezdődött, aztán elvetéltem.


    Kb. ennyi, amire itt számíthatsz, szerintem ettől nem fogsz megnyugodni. :) Menj dokihoz! Valószínű a doki sem fog tudni nagyon mást mondani, mint, hogy majd kiderül (ha nincs semmi látható elváltozás), de legalább megvizsgáltattad magad.

Címlap

top