Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nőgyógyász Győr/Pápa

Torolt_felhasznalo_532935
Torolt_felhasznalo_532935
Létrehozva: 2018. június 19. 14:04

Sziasztok!

Hamarosan babát szeretnénk a párommal, viszont nagy bajban vagyok az orvos választással. Győri vagy esetleg Pápai orvosok jöhetnek szóba. 
Pesten a Maternity magánkórházban szeretnék szülni. Győri orvosok közül Dr. Nagy Sándor áll velük kapcsolatban. Róla olvastam rosszakat is és nem vagyok biztos benne, hogy hozzá szeretnék menni. Viszont a pesti magánkórházba lehetőség van rá, hogy egy velük nem kapcsolatban lévő orvos feljöjjön és náluk levezesse a szülést. Tudtok esetleg ajánlani olyan orvost akiről tudjátok, hogy vállal ilyet? Valamint császáros szülést szeretnék, ez is fontos szempont, hogy az orvos ezt vállalja. 


 


Köszönöm előre is a hozzászólásokat.  

  1. 2018. június 20. 17:203.




    "szerintem válassz egy szimpi dokit és fizesd ki a tarifát.. "


    ...Ami még mindig olcsóbb, mint a  Maternity szülészet.  És topikindító, jó, ha tudod, hogy ha ne adj isten bármi van (mondjuk sok vért veszítesz és vért kell kapnod, iléyesmi) akkor azt kiperkáltatják veled... Míg egy állami kórházban mindezért nem kell fizetned... na de te tudod....





    előzmény:
    Lillaréka (2)
    2018-06-19  19:43
  2. 2018. június 19. 19:432.

    hm.. ha ki akarsz magaddal bacni akkor fordulj az általad emlitetthez


     


    egyébként győrben jó a szülészet


    van apás szülés.. és egy barátnőm tavaly egyágyas szobában volt. 
    Volt már ilyen 20 -25 éve is.. egyágyas szoba és apás szülés- én akkor szültem. 


    jobban tennéd ha orvost keresnél...


    és olyan kórházat ahol van PIC is.. mert ott van neonatologus


    a győri ilyen. 


    bár nem luxushitel minőség... 


    Gondolom neked ez a fontosabb.


    szerintem válassz egy szimpi dokit és fizesd ki a tarifát.. 

Címlap

top