Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fog

Beuci
Létrehozva: 2018. Április 24. 19:01

Sziasztok. Ismeri valaki Dr Sárközy Dániel fogorvost? Körzetileg hozzá tartozom(18. kerületben). Foghúzásra mennék, csak nagyon félek az új orvostól. Köszönöm a válaszokat. Plusz esetleg nem csinált valakinek gyökérkezelést? 

  1. 2018. május 4. 06:245.

    Köszi.

    előzmény:
    Beuci (4)
    2018-05-03  22:32
  2. 2018. május 3. 22:324.

    Szia. Még nem jelentkeztem be, majd leírom a tapasztalataimat, nagyon nehezen veszem rá magam. Elméletileg kellene hogy fogadjon, mivel szabad orvos választás van. 

    előzmény:
    Évanyó (3)
    2018-04-29  11:57
  3. 2018. Április 29. 11:573.

    Szia!


    Voltál nála? Én hozzá szeretnék menni, bár másik orvoshoz tartozom, de olvastam róla jó véleményeket a neten, és a bemutatkozó levele is szimpatikus. Remélem elfogad akkor is, ha utcailag nem oda tartozom.

  4. 2018. Április 24. 21:542.

    Addig, amíg húzásra mész, nincs nagy baj. A gondok akkor kezdődnek, ha már nincsen mit kihúzni...Én, ha újra kezdetném, szénhidrátféleséget egyáltalán nem fogyasztanék - több okból - csak zöldséget, gyümölcsöt, sovány húst, tojást...


    Ami a fogorvosokat illeti, ritka kivételtől eltekintve elég jól dolgoznak. Körzetileg mindenkit kezelnek a Szentkirály utcában, ahol ráadásul a fogmegtartó kezelések - úgy tudom - ingyenesek. /Persze ez évekkel ezelőtti állapotot jelent./ Manapság ugyanis az a módi, hogy a körzeti rendelőkben elkérik a térítési díjat, plusz felveszik az OEP kezelési díjat is, /ellentétben a Szentkirály utcai Klinikával/


    A gondok a műfogakkal kezdődnek, majd megtapasztalod, hogy ha oda kerül a sor, milyen összegeket kell fizetni.


Címlap

top