Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellkasfájdalom, Fefájás

pasztorferenc
Létrehozva: 2018. Április 13. 14:02

Szép napot mindenkinek!

Két egészségügyi panasszal fordulnék hozzátok. Az egyik az, hogy több mint 2 hónapja lassan fokozatosan fáj a fejem. Voltam szemészeten nem játszott közre a szemem. A testtartásom rossz, és nagyon stresszes vagyok. Szinte mindentől stresszelek.
Kaptam időpontot neurológiára, de csak május végére. Gyógyszereket nem szedtem a fejfájás alatt csak maximum 4-5-ször.
Sokat gépezek, és a számítógép előtt is be van esve a fejem.

A másik panaszom az volna, hogy már lassan 10 napja szúr a szívem, kisebb kihagyásokkal. Az első 5-6 napban folyamatosan szúrt, de az utóbbiakban már kevésbé. Olvastam azt is, hogy ezt is okozhatja stressz. Ezelőtt influenzás voltam kb 2 hónapja és elvileg kihathat a fejfájásra, meg a szívre is. Pontosan nem csak a szívem fáj hanem a mellkasom, bal oldalon a szegycsontnál és a jobb oldalamon.

Remélem valaki tud valamit tanácsolni, köszönöm!

  1. 2018. Április 19. 06:219.

    A problémáid okozója a gerincből ered, mivel az onnént elágazódó idegek irritálva, elnyomva, vagy blokkolva vannak cool math games

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (8)
    2018-04-13  15:44
  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. Április 13. 15:448.

    Tüdőgyulladás az lehetséges?


    Nem vagyok orvos. Minden lehetséges és a fordítottja is.


    Nem akarlak riogatni, de volt akinek a hátfájása a tüdőrákja miatt volt.Elment 50 évesen....


     


    Most jobb lett neked ettől az infotól? Ugye hogy nem!!!!


    Ezért javaslom, hogy ne vacakolj és ne halogass semmit.Ha gond van az egészséggel -irány a doki.Már ha becsülöd az életed valamennyire.


    Gyógyulást neked.


     

    előzmény:
    pasztorferenc (3)
    2018-04-13  14:45
  3. 2018. Április 13. 15:237.

    Újból idézed magad. Elmondom még egyszer lassabban. A problémáid okozója a gerincből ered, mivel az onnént elágazódó idegek irritálva, elnyomva, vagy blokkolva vannak. A googlen utánanézhetsz a dolognak és nem csak csodálkozni, hanem ámulni is fogsz.

    előzmény:
    pasztorferenc (6)
    2018-04-13  15:13
  4. 2018. Április 13. 15:136.

    Igen, ezt mondták már páran. És mi lehet a mellkasom fájdalmának az okozója. Én a hülye fejemmel tüdőgyulladásra gondolok, de reménykedem hogy nem az. Meg nem is köhögök, nem fáj a hátam, tudok járni mászni, nem vagyok ágyhoz kötve stb. Szóval nincs valami ötleted az mitől lehet? A csigolyáim amúgy is rosszak, és elvannak csúszva az is kihathat a mellkasra?

    előzmény:
    flex67 (5)
    2018-04-13  14:59
  5. 2018. Április 13. 14:595.

    "A testtartásom rossz,..."


    Már meg s írtad a diagnózisod. A problémáidnak ez az eredője. Amíg nem rakod rendbe a gerinced, futkoshatsz fűhöz-fához, nem lesz javulás.

  6. 2018. Április 13. 14:564.

    A fejfájásos gondodra reagálnék, a másikhoz nem értek. Mindenképpen jó lenne egy GYÓGYmasszázs, a stressztől beállnak az izmok, sokat segítene. Migrénes, fejfájós vagyok, de minden más fájdalmat megérez a hátizmaimban a masszőröm.

  7. 2018. Április 13. 14:453.

    Szia, hogy érted. Voltam családi orvosnál még kérnem kell egy beutalót ÉKG vizsgálatra, meg május végére van neurológiára beutalom. Tüdőgyulladás az lehetséges?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (2)
    2018-04-13  14:39
  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. Április 13. 14:392.

    Egy jó tanács:sebesen menj a családorvosodhoz.


    Mellékesen te is olvasd el mit írtál.Ha megteszed,  több dologról kiderülhet számodra, hogy mi az amit mellőznöd kéne addig is...


    Ezekkel a dolgokkal nem szabad játszani.


    Ne Nusika nénire és Pali bá'ra várj a tanácsokkal, mert ők ugyan igen jó emberek, de nem orvosok.És hogy ángyoméknál hogy volt, nem lehet mérvadó számodra...............

Címlap

top