Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pco segítség

Annamára
Létrehozva: 2018. március 29. 23:33

Sziasztok, 35 éves vagyok, állítólag pco szindrómás, 


még 15 éve a nőgyógyászom diana 35 írta fel, ez sokat segített, de már nem írják fel, és veszélyes is, illetve babát szeretnék,


A problémám, fent középen nincs hajam, pattanások hegek, szőrösödés az állnál, elhyzva annyira nem vagyok


A kérdésem az lenne tud e valaki olyan gyógyszert ami esetleg neki ezeken a problémákon segített a Diana 35 kívül?


Köszi

  1. 2018. március 31. 22:202.

    Szia Annamari!


    Nekem még 2016ban derült ki hogy Pco tüsző cisztám van a petefészkemnél mai napig is sajnos :(


    Nekem akkor a Metfogamma gyógyszert irták fel de nekem egy ideig használt aztán tavaly nem jött meg vissza mentem azt mondták szedjem reggel és este szedtem akkor mwgint késett nem jött meg aztán rég nem szedem és ebben a hónapban jött meg azota igaz nem olyan mint szokott lenni de már ez is valami!!!


    Amikor neked ki derült ez csináltak cukros vérvételt??


    Csillu

Címlap

top