Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Menzesz probléma

Eliza88
Létrehozva: 2018. február 3. 13:51

Sziasztok!


A helyzet  azaz , hogy eddig mindig napra pontosan megjött a menzeszem, viszont most valamiert késett 14 napot.Közben januar elején barna folyŕsom volt,ami azelőtt mčg soha.29-čn megint barnŕztam talán egy csepp včrrel.Azóta hol barna jön hol meg van benne pici vér is de semmiképp sem a megszokott.olyannyira hogy ejjel abszolút nem is jön,nappal meg összességében a 3 nap alatt egy tampon nem telt volna meg tehát tenyleg minimális mennyiség. a dokim csak 2het múlva fogad.terhessegi tesztebol 4ből 4 negativ.mi lehet a gond.?valakinek volt már hasonló?

  1. exb
    exb
    2018. február 7. 19:459.

    Szia. Ne izgulj! Nekem pár hónapja volt hasonló problémám. Teljesen ki is maradt egy mensim, műtét miatt . Lehetséges , hogy valami stresszes életmód vagy bármi más okozta és hormon probléma adódott. Nálam ciszta volt , ami aztán gyorsan fel is szivodott. Mentem dokihoz , rögtön látta UHn. Fogamzásgátló tablettát kezdtem szedni és eltűnt. Én is ideges voltam. Azt hittem baba...

  2. exb
    exb
    2018. február 7. 19:458.

    Szia. Ne izgulj! Nekem pár hónapja volt hasonló problémám. Teljesen ki is maradt egy mensim, műtét miatt . Lehetséges , hogy valami stresszes életmód vagy bármi más okozta és hormon probléma adódott. Nálam ciszta volt , ami aztán gyorsan fel is szivodott. Mentem dokihoz , rögtön látta UHn. Fogamzásgátló tablettát kezdtem szedni és eltűnt. Én is ideges voltam. Azt hittem baba...

  3. 2018. február 6. 13:007.

    Szia, nekem volt hasonló, az ciszta lehetett, mire orvoshoz jutottam már felszívódott, így ő sem tudott pontos okot mondani. A következő hónapban már rendeződött. Ne aggódj, minden nőnél jönnek-mennek ilyen zavarok, hála a hormonoknak persze mindenképp nézesd meg orvossal, de nem kell aggódni :) minden jót!

    előzmény:
    Eliza88 (6)
    2018-02-03  14:32
  4. 2018. február 3. 14:326.

    Azert írtam hátha valakinek volt mar konkrétan ilyen,vagy nagyon hasonló problémája és meg tud nyugtatni hogy semmi komoly baj nincs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (3)
    2018-02-03  14:06
  5. 2018. február 3. 14:295.

    Es az a legidegesítőbb hogy az orvosom csak 2 hét mulva tud fogadni :/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (3)
    2018-02-03  14:06
  6. 2018. február 3. 14:284.

    26 vagyok.igen nyilván evidens, hogy barmi lehet, csak tudod ha eddig ilyened nem volt roppant remiszto tud lenni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (3)
    2018-02-03  14:06
  7. 2018. február 3. 14:063.

    Először is bármi lehet, még az időjárás is.


    Másrészt hány éves vagy?

  8. 2018. február 3. 13:532.

    Bocsi az ekezetes hibakert valamiert megkettyult a telefonom


     


     

Címlap

top