Jó fogorvos Budapesten?!

It's me
Létrehozva: 2015. február 5. 15:06

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani (lehetőleg személyes tapasztalat alapján) Budapesten olyan kedves, türelmes, barátságos, tapasztalt fogorvost, aki tudja kezelni a kifejezetten hisztériás betegeket (igen, rettegek a fogorvostól), és aki foglalkozik inlay/onlay fogpótlással?

Azok hozzászólásait is várom, akik rendelkeznek ilyen fogpótlással: mennyire tartós, mennyire szép, volt-e már vele valami probléma, stb.

Minden hozzászólást nagyon köszönök!

16 hozzászólás
  1. 2018. február 10. 16:4216.

Mennyit fizetnek neked a gerillareklámért...? Elég átlátszóan béna ... ! 

előzmény:
    Barnabás2014 (15)
    2018-02-10  15:36
  2. 2018. február 10. 15:3615.

Javaslom a Harmónia Fogászatot (harmoniadental.hu) az V.kerületben a Szabadság hídnál. Nagyon kedvesek, korrektek és ami a legfőbb nagyon elkötelezettek szakmailag. Kedvező árakon dolgoznak és nem a lehúzásra mennek, hanem hogy elégedett legyen a páciens...nekem tömtek és koronát készítettek Teljesen elégedett voltam velük, mert gyorsan meglett minden és még az injekció helyére is kaptam lidocain sprayt hogy még az érzéstelenítő szurit se kelljen éreznem (előtte őszintén elmondtam, hogy mennyire félek a fogorvosoktól, a fájdalomtól és hiszti nélkül mosolyogva tették a dolgukat) Nem fogsz csalódni bennük!  

3. 2015. február 6. 09:0314.

Dr Tálos Mariann! Itt találod http://www.he-dent-tal.hu/

előzmény:
    It's me (1)
    2015-02-05  15:06
  4. 2015. február 5. 23:0813.

Mukics Adél doktornő,Evidental fogászat,Móricz Zsigmond körtérnél.

A város másik végéből járuk hozzájuk,hihetetlenül rendes doktornő,kedves,figyelmes és nagyon jól dolgozik.A rendelő is barátságos,vidám.

Árak átlagosak.

előzmény:
    It's me (1)
  5. 2015. február 5. 18:2212.

Csak nyugodtan szólj hozzá, sőt, megköszönöm!

Nekem alapjáraton fehérköpeny-szindrómám van, mikor legutoljára a háziorvosomnál voltam torokfájással, akkor is majdnem rosszul lettem.

Ehhez társul még két nagyon kellemetlen emlék, az egyik sajnos pont gyökérkezeléssel kapcsolatban, azóta én is úgy vagyok, mint Szisza, megkérdezi a fogorvos, hogy mi a panaszom, már bőgök. Ezért is keresek olyan dokit, aki már látott ilyet :)

Annyival vagyok talán jobb helyzetben nálad, hogy a fúró nem idegesít :) Az viszont annál inkább, hogy közben érezni fogok valamit. Annál semmi nem fáj jobban, mint mikor az ideget piszkálják az ember fogában :(

előzmény:
    ladybird65 (11)
    2015-02-05  18:09
  6. 2015. február 5. 18:0911.

Bocs, hogy hozzászólok. Én sajnos nem tudok neked ajánlani, mert nem Pesten élek.

Abszolút megértelek, hidd el, nem vagy egyedül, ahogy Szisza sincs.

Én el sem tudom képzelni, hogy valaki nálam jobban féljen a fogorvostól, szóval higgyétek el, a pálmát én viszem!!

Ami azért érdekes, mert gyerekkoromban nem féltem ennyire, pedig abban az időben aztán nem is nagyon adtak érzéstelenítőt, kivéve a húzást.

Nekem is van egy nagyon érzékeny fogam. Lehet, hogy jó lenne gyökérkezelni, de már a gondolattól is inkább kiugranék az ablakon. Pedig állítólag az én fogorvosom is nagyon tuti - itt ajánlotta valaki. Az a baj, hogy már a fúró hangja is annyira irritál, hogy ha nem is fájna, már a hangtól feláll a szőr a hátamon. Viszont itt sajnos altatásban nem végeznek ilyet, mert nincs anesztes. A doki egyedül van, csak asszisztense van kettő. Így én is nagyon nehezen szánom rá magam a dologra. (Igaz, mikor legutoljára megy úgy mentem oda, hogy akkor essünk túl rajta, mégse csinálta meg.)

7. 2015. február 5. 17:5710.

Valamilyen szinten megnyugtat, hogy nem vagyok egyedi eset :)

előzmény:
    Szisza. (9)
    2015-02-05  16:19
  8. 2015. február 5. 16:199.

Én csak ajánlani tudom, én nagyon rettegek a fogorvostól, konkrétan már az állapotfelmérésre is sírva mentem, holott ott még csak a számba néztek bele, semmit nem csináltak   A doktornő és az asszisztensnő is nagyon kedvesek voltak és még csak egy pillantásukkal se árulták el azt, hogy szerintük viselkedhetnék nagylányhoz illően

előzmény:
    It's me (8)
    2015-02-05  16:06
  9. 2015. február 5. 16:068.

Köszi szépen az "élménybeszámolót", nagyon elgondolkodtam az altatáson!

előzmény:
    Szisza. (7)
    2015-02-05  15:59
  10. 2015. február 5. 15:597.

Az én altatásos beavatkozásom így nézett ki:

Az altatás árát (20 ezer) előre kell kifizetni, ha ez megvan, utána már nem lehet változtatni a kezelés időpontján, különben ugrik ez az összeg.  Elmondták, hogy altatás előtt mikortól nem lehet már enni, inni. Kísérővel kell menni. Az altatást intravénásan végzi egy aneszteziológus, akik végig ott van. Viszont az altatástól függetlenül adnak érzéstelenítőt is, persze mikor már alszol :)

Előzetes orvosi vizsgálatra nincs szükség, hacsak nincs valami betegséged, ami ezt szükségessé teszi. De mikor először mész, úgy is kitöltetned veled egy papírt, hogy milyen betegségeid vannak, stb.

Magából a kezelésből semmi sem rémlik, komolyan, arra se emlékszem, hogy mi volt az utolsó emlékem, a következő pillanatban meg már kint ültem a váróban :) kb. 45 percet töltöttem bent, de volt fogkő eltávolítás is. Kaptam egy szép kis listát, hogy miket nem ehetek/ihatok az elkövetkező héten ill. az első pár napban napi 5x kellett fogat mosni.

Nekem csinált úgynevezett ínyplasztikát is, összevarrta az ínyemet vésés után, így mondhatni egész hamar gyógyult, az elkövetkező egy-két napban vettem be cataflamot, utána már egyáltalán nem fájt. Viszont szépen feldagadt az arcom és lett némi véraláfutás is, de ez is max. két napig tartott persze jegelés mellett :) mondjuk én vettem ki előre szabadságot, így nem riogattam a népeket :D  Utána pedig pár hét múlva volt varratszedés, ami kb. egy pár másodperces művelet volt és nem fájt (azt nem mondom, hogy nem lehet érezni :) )

Hát hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem nem lett nagyon hosszú :) Ha lenne még kérdésed, szólj nyugodtan. Én legközelebb is hozzá szeretnék majd menni, személy szerint nekem minden pénzt megért, hogy végig aludtam az egészet :)

előzmény:
    It's me (3)
    2015-02-05  15:39
  11. 2015. február 5. 15:506.

Nem tudok még privit írni, de köszönöm szépen!

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_163973 (4)
    2015-02-05  15:44
  12. 2015. február 5. 15:485.

én senki máshoz nem mennék!

http://www.furstnerdentistry.hu/rolunk

előzmény:
    It's me (1)
  13. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. február 5. 15:444.

Küldtem privit.

előzmény:
    It's me (1)
  14. 2015. február 5. 15:393.

Szia!

Köszönöm a tippet! Nem ragaszkodnék az altatáshoz, de ahogy nézem "annyira" nincs vészes ára annak sem... 

Esetleg leírnád, hogy hogy néz ki egy ilyen? Szükséges-e előtte bármilyen vizsgálat, utána rosszul voltál-e, stb.

előzmény:
    Szisza. (2)
    2015-02-05  15:27
  15. 2015. február 5. 15:272.

Szia!

Én őket tudom ajánlani:

http://www.fehergyongy.hu/

Igaz, én "csak" vésésen voltam (még), de én is nagyon parás vagyok és számomra az volt a legfontosabb, hogy amit lehet, azt altatásban végezzék el. Viszont nem olcsó, de nagyon profi a doktornő és nem fog rossz szemmel nézni a parázókra :)

A honlap alapján végeznek fogpótlást is, azt nem tudom, hogy olyat is amilyet te szeretnél.

előzmény:
    It's me (1)

Címlapról ajánljuk

Legnépszerűbb cikkek