Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Naturadent fogászat Bp.

olajbogyo11
Létrehozva: 2014. augusztus 6. 19:09
Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék,hogy aNaturadent fogászattal kapcsolatban(Bp,Váci utca)van e vkinek tapasztalata?
Mindenképpen érdekelne:)
Vagy bármely olyan fogorvos,aki mostanában nincsen szabadságon és jól dolgozik,Bp-en vagy környékén.
  1. 2022. február 4. 19:029.

    Én a naturadentet senkinek sem ajŕnlom, nem arra mennek,hogy meggyógyulj,hanem hogy csengess le szép összeget csomó felesleges kezelčssel.


    Szerencsére čn nem mentem bele a kezelčsi tervükbe,kicsit irreŕlis volt,hŕromnegyedčre szükség se volt.
    Valahogy nekem elsőre lejött,hogy itt valami nagyon nem kerek.


    Nagyon adnak a reklŕmra,ennek nem szabad bedőlni, rŕadŕsul nem igen szeretik a negatív kritikát,volt ahol le is tiltották a včleményeket, vagy fenyegetőztek :D


    Rengeteg a velük kapcsolatos negatív tapasztalat mŕsoknak is,szóval szerintem ha jót akar magŕnak az ember nem keresi fel őket,egy egészsčgünk van.


     

  2. 2021. február 23. 11:248.

    Ozsvár Andrea doktornőt említette valaki. Ő nagyon lelkiismeretes, profi, abszolút ajánlom! Saját rendelőt nyitott, a Mosoly Dental Kozmetikai Fogászatot a Váci utcában: https://www.mosolydental.hu/

  3. 2019. március 28. 09:487.

    Idealis az lenne , hogy olyan fogaszatot talalj , ahol ugy apolnak , hogy ne kelljen rendszeresen visszajardogalni problemakkal...
    Az lenne "cuki" , ha a meregdraga fogorvosod nem hagyna semmit "magnak" .

    előzmény:
    kmariann6 (6)
    2019-03-28  09:35
  4. 2019. március 28. 09:356.

    Sziasztok!


    Én teljesen elégedett vagyok a rendelővel és az orvosokkal is. Tény, hogy a felsőbb árkategóriába tartozik, de cserébe egyszer sem kellett még csalódnom, bármi problémám volt nagyon jó minőségű munkát végeztek. Ha egy kicsit szétnéz az ember, akkor látja hogy gyakorlatilag bármelyik igényesebb pesti fogászaton ilyen árakon dolgoznak már. Itt legalább tudom, hogy mit kapok a pénzemért. 

  5. 2019. február 7. 01:255.

    Egyetértek tixy83-vel.


    Sajnos nekem is gyanús, hogy pár fogamat indokolatlanul tömték be, de volt egy elszíneződés, amit nem hagytam betömetni, és szerencsére azóta sincs semmi baja annak a fogamnak. Volt egy fogam, amit rosszul csináltak meg, de már máshol javíttattam ki. Ezen kívül futószalagos az egész, csak egy darab húsnak érzed magad, sok esetben a recepción ülő hölgyek flegmák, rosszkedvűek. Egynémely fogorvos stílusa is kifejezetten barátságtalan. Nem szabad bedőlni a látványos reklámoknak.

    előzmény:
    tixy83 (4)
    2017-08-05  09:23
  6. 2017. augusztus 5. 09:234.

    Én a Naturadent - et csak olyanoknak ajánlanám, akik szeretnék minél hamarabb és minél több pénzért elveszíteni a fogaikat. Nagyon csúnyán kihasználják, hogy az emberek elkeseredésükben képesek nagyobb összegeket is kifizetni a fogaik megmentéséért. Arra mennek rá, hogy minél hamarabb elfogyjon a foganyag, hogy aztán jöhessenek a méregdrága koronák, fogpótlások. Minden apró elszíneződést már azonnal fúrni akarnak. Szóval sztem a szürreálisan magas árak nincsenek egyenes arányban a szolgáltatás minőségével. Nekem két fogam is tönkretették. Óvakodjatok tőlük. Na higgyétek el a honlapjukon olvasható csupa pozitív véleményt, azok nyilván cenzúrázva vannak, és lehet hogy nem is valósak. 

  7. 2014. augusztus 7. 00:323.
    Szia,


    Nagyon szépen köszönöm!
    Nekem is szimpatikus a rendelő,nagyon ideje lenne már találnom egy jó fogászati rendelőt,de sehogy sem sikerül,remélem most.
    Egy másik doktornőhöz kaptam időpontot konzultációra,bízom benne,hogy ő is hasonlóan jól dolgozik.
    Árakat nézve tényleg nem olcsó,de ahogy látom már átlagosnak számít
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736884 (2)
    2014-08-06  23:25
  8. Torolt_felhasznalo_736884
    Torolt_felhasznalo_736884
    2014. augusztus 6. 23:252.
    Szia! Ozsvar doktornohoz jarok, meg vagyok elégedve. Ajanlom oket, szerintem felkeszultek, lelkiismeretesek,jol dolgoznak. Kicsit talan dragak. :-(

    előzmény:
    olajbogyo11 (1)
    2014-08-06  19:09

Címlap

top