Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bük, Piroska Hotel

zimzum
Létrehozva: 2011. Április 9. 10:24

Sziasztok!

Léci írjatok ha jártatok itt, milyen hely, mi volt a tapasztalat?

Egy hétre mennénk, és gyerekekkel.

  1. 2011. június 30. 21:0511.

    No, friss a tapasztalatunk:)!

     

    A múlt hét előtti héten töltöttünk ott 2 éjszakát, akcióban. Még ez volt a szerencsénk, mert ha ezért teljes árat kellett volna fizetnünk, akkor meg is őrültem volna.

     

    Egyetlen tuti dolog volt, az étkezés, arra a legjobbakat tudom mondani. Teljes panziónk volt, az elmúlt 5 év legjobb salátáját ott ettem, ez is biztos. 

     

    Maga a hotel nagyon szedett-vedett. Szerintem volt először a főépület, aztán jól ment az üzlet, épült hozzá egy kis rész, majd egy újabb, és így tovább...

     

    Ez abból látszik, hogy voltak sehova nem néző ablakok, meg kőporos részek belül, ahol nem kellett volna, hogy legyenek.

     

    A szobánk földszinti volt, alacsony mennyezettel, és kb. 20 éves kinyitható kanapéval, ami át volt húzva modern szövettel, de nyikorgott alattam. A karfás fotelek dettó retro darabok, áthúzva, de a fa karfa elárulja a valódi korát.

     

    A honlapjuk alapján magasabb színvonalat gondoltam, de nyilván az akciósoknak ez járt.

     

    A wellness 2 benti medence, meg egy kint, meg 3-4 féle szauna, ahova csak pucéran lehetett volna bemenni (x helyen kiplakátolva), de egy árva kabin, vagy valami kis vetkőző sem volt előttük, így mindenki lelkesen kucorgott a fürdőruhájában.

     

    Szóval az egészet a kaja mentette meg, mert mint kiderült, kicsikkel a helyi fürdő nem a legjobb, ezért Sárvárra kellett mennünk, ami viszont fantasztikus gyerekparadicsom.

     

    Ami viszont még nagyon kellemes volt, az a vacsoránál az élő zene mindkét este.

     

    Összességében, amennyiért mi voltunk, pont annyit ért meg nekünk, és csak egyszer. Biztosan nem leszünk visszajáró vendégek.

     

    előzmény:
    zimzum (1)
    2011-04-09  10:24
  2. 2011. Április 11. 15:2710.

    Igen, mi is ugy tervezzük, hogy majd a gyógyfürdőben töltjük időnk nagy részét!

     

    előzmény:
    kisvila123 (9)
    2011-04-11  12:23
  3. 2011. Április 11. 12:239.

    én 3 éve ősszel voltam ott 3 napot, hétköznap. akkor nem volt tömeg, kellemesen éreztük magunkat. életem egyik legjobb masszázs-élménye oda kötődik! a kaja átlagos, semmi különösebb, de nem is volt rossz.

     

    csak a hotelben én nem tudnék több (5-6, vagy több) napot eltölteni, mert ahhoz kicsi, egy idő után unalmas. de nyáron át lehet járni a büki starndra/gyógyfürdőbe, úgy talán már jó.

     

    előzmény:
    zimzum (1)
    2011-04-09  10:24
  4. 2011. Április 10. 14:578.

    Amikor mi voltunk június elején nem voltak tömegek.A szobák és a medencék is tiszták voltak.A reggeli svédasztalos volt azt ettél amit szerettél volna nagyon bőséges a válaszék, a vacsoránál egy étlapről lehetett rendelni bőséges adagokat adtak.

    Mi a hűvösebb idő miatt csak a benti medencét használtuk, nem tudom van-e kint is. 

    előzmény:
    zimzum (7)
    2011-04-10  11:44
  5. 2011. Április 10. 11:447.

    Az érdekelne, hogy tömeg nyomor van-e általában a szállóban, illetve a wellnessben.

    Milyenek az ételek, és a szobák.

    Tiszta-e a víz, és a környezet, mert egy két helyen erre panaszkodtak.

    Ahogy a képeken láttam, mintha egy gyerek, és egy felnőt medence lenne bent, és egy kint???

    Igy van?

     

    előzmény:
    gyike71 (3)
    2011-04-09  14:20
  6. 2011. Április 10. 11:406.
    Júliusra szeretnénk lefoglalni!
    előzmény:
    *sziget* (2)
    2011-04-09  14:19
  7. 2011. Április 9. 15:435.

    Sziasztok,

     

    mi 4 éve jártunk ott, és nagyon szimpatikus volt a hely. Családias hangulat, jó volt a wellnes rész is, kedves volt a személyzet, és nagyon kulturált a környezet.

    Csak ajánlani tudom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. Április 9. 15:264.

    Én kb.4 éve voltam gyerek nélkül és csak jót tudok mondani.Maximálisan megvoltam elégedve, mind a felszereletséggel mind a kiszolgálással. Félpanzióban voltunk és nagyon bőséges választék volt reggelinél és vacsoránál is.

    Nem tudom milyen lenne gyerekkel,de felnőttként 5*. 

    előzmény:
    zimzum (1)
    2011-04-09  10:24
  9. 2011. Április 9. 14:203.
    mi imádtuk, mi érdekel?
    előzmény:
    zimzum (1)
    2011-04-09  10:24
  10. 2011. Április 9. 14:192.

    Én is kiváncsi vagyok rá. Hónapok óta hirdetnek, akcióznak a neten.

     

    Mikor mentek? Ha hazajöttök, légy szíves meséld el, hogy milyen volt!

    előzmény:
    zimzum (1)
    2011-04-09  10:24

Címlap

top