Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90napos újból

Torolt_felhasznalo_198756
Torolt_felhasznalo_198756
Létrehozva: 2010. Április 27. 17:14

Sziasztok!


Tudom,hogy indult már jópár topic a 90napos diétáról,de én ma kezdtem el és szeretnék egy kis segítséget és támogatást kérni  persze aki szeretne fogyni Ő is csatlakozzon és fogyunk együtt .


Várom a fogyni vágyokat!!!

  1. 2010. július 5. 17:31158.

    Szia Mindenki!


    Én a sportolással egybekötött étrendváltásra esküszöm. Kipróbáltam, azért mondom. Először 14 kg-ot fogytam, aztán meg 10-et. Mindkettő 3 hónap alatt volt.


    Mivel időm nem volt, korán keltem (fél 6) futni, minden másnap reggel 30-40 percet. Ez ingyenes és a kapuban is el lehet kezdeni. Mindenkinek ajánlom. Persze hozzá kell szoktatni magad, ez 1-2 hét alatt lehetséges is. Utána kellemes reggeli, kiadós ebéd, este pedig kolbász (felvágott, virsli stb.) sajttal, főtt tojással, paradicsommal.


    Sosem voltam éhes és olvadtak a kilók.


    Én nem bírtam a 90 naposnak a gyümölcsnapját, azért találtam ezt ki.


    Sok sikert!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198756 (1)
     
  2. Torolt_felhasznalo_923582
    Torolt_felhasznalo_923582
    2010. június 30. 16:59157.
    Ha javasolhatom, a vizesedés ellen igyál több vizet. Lehet, hogy keveset iszol és a szervezeted tartja vissza. Elvileg 10 testsúlykilogrammonként 4 dl vizet kellene inni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (155)
     
  3. Torolt_felhasznalo_149548
    Torolt_felhasznalo_149548
    2010. június 29. 16:15156.
    Szia!
    Hús napon szerintem nem is nagyon ettem húst...
    Legtöbbször főtt tojást eszem, kockára vágom, teszek hozzá
    paradicsomot, paprikát, uborkát,salátát, lila hagymát, sós sajtot...hmmm...
    Szeretem a halat is, bepakolom a kiolvasztott,besózott halat a kivajazott (vajjal megijesztett) tepsibe, leöntöm egy pici tejföllel, amibe szórok fűszerkeveréket, tetejére egy kevés reszelt sajt, isteni finom.
    Vagy: paradicsomos hal, ez is kockára "vágva" + paradicsom, paprika, lila hagyma,saláta.
    Csirkemáj: kivajazott tepsibe, befűszerezve, megsütni, megenni.
    Ma kefíres sütit sütöttem, édesítőszerrel, teljes kiőrlésű liszttel...fincsi.
    Naaa, szép napot nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (155)
     
  4. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 29. 06:06155.
    Szia Rea!

    Azt hittem hogy velem van a baj, hogy ennyire nem potyognak a kilók. MOst még jön vissza ez a nagyon meleg akkor újra kezdődik a vizesedés és még jobban nem fogom érezni a leadott kilókat.
    Régebben mikor csináltam akkor 33 nap alatt, ekkor beiktattam egy víz napot is 9 kiló ment le. De itt be is fejezetem nem volt kitartásom tovább csinálni. Persze akkor nem 97ről kezdtem, hanem 82ről. Most meg örülnék, ha 82 lennék. Na mindegy. Remélem, hogy július végéig azért még lemegy 4 kiló.
    A baj, hogy kezd kimerülni az ötlet készletem és nem tudom milyen kajákat csináljak, hogy ne legyen unalmas. A keményítő napokra már vannak új ötletek, mert már olcsó lett a paradicsom és a paprika (lecs&oacute és tököt is fogok tudni csinálni. De nekem a 4 naponkénti hús nagyon sok, de kitartok, mert le akarok fogyni.

    Kitartás csajok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149548 (154)
     
  5. Torolt_felhasznalo_149548
    Torolt_felhasznalo_149548
    2010. június 28. 21:09154.
    Szia Sibyl!
    Ugyanakkor kezdtünk, eddig ugyannyit adtunk le!
    Én is úgy érzem,hogy ezen a héten nem ment le
    semmi...
    Én sem mértem magam, sem az elején sem most...
    Érzem és látom magamon, na meg a ruhákon!!!
    Kitartás!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (153)
     
  6. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 28. 19:15153.
    Sziasztok!

    Nekem az 50. napom volt ma! Most ismét megtorpantam, mert egy hete nincs változás -7 kiló és kész! Most olyan mintha alakulnék át egy kicsit, mert már többen észrevették, hogy valami történt.
    Én azt látom, hogy ha behúzom a hasam, akkor a gyomromnál beesik, de csajon alhasnál ott a nagy zsírpárna. Ezt nem tudom hogy fogom leadni. Lehet már most kellene elkezdenem tornázgatni erősíteni a hasizmot és mindent.

    Sajnos én centire nem mértem magam mikor elkezdtem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_950682 (152)
     
  7. Torolt_felhasznalo_950682
    Torolt_felhasznalo_950682
    2010. június 26. 22:51152.
    Sziasztok!
    Remélem még mindenki kitart. Nálunk lakásfelújítás volt, úgyhogy azokban a napokban örülök, hogy ettem, de hogy mit azt nem néztem. Így is jól haladok, hétfőtől folytatom.
    Rajtam is eloszlik, amikor pl. a védőnő terhesen mérni akart, akkor 70-re tette a súlyt, mondtam neki ohgy dobjon még rá egy 20ast, csak legyintett, hááát sajna nekem lett igazam. Szóval senki nem hiszi el, hogy majdnem 100 kiló voltam. Olyan max. 80-nak gondolnak. De most ott tartok, hogy derékban már lement 16 centi. Tökre meglepődtem. A mindmegettén is vezetem a fogyinaplómat, és ott szembesültem ezzel. Csípő most -11 cm. Ma volt a 27. napom és mínusz 5 kilónál tartok. 95,8 kilóról indultam és reggel 90,8 voltam. Gondolom a sittcipelés és az egész napos rámolás-takarítás testmozgásnak számít. Azért 2 liter cukros valamit megittam és össze-vissza ettem, de nem számít, ledolgoztam és hétfőtől - az eleve fehérjenap - újult erővel belevágok. Remélem 1-jére nyolcassal kezdődik majd a súlyom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. június 25. 09:53151.

    Sziasztok!


    Üdv az újjonnan jövőknek!!!!!!!!!!   


    Végetért a nyaralásunk, újra benéztem, gratula a centi és a súlyelhagyókank      , csak így tovább!


    A leírt kajaelkészítések csúcsok!!!!!!!!!!!!! Ahogy elolvastam összefutott a nyál a számban. De a gyümölcsös koktél sem volt rossz!   


    Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149548 (150)
     
  9. Torolt_felhasznalo_149548
    Torolt_felhasznalo_149548
    2010. június 24. 00:21150.
    Szia!
    Egy napon kezdtünk, eddig ugyannyi kilót is adtunk le.
    Szerintem jól haladunk.
    Mindenkinek kitartást!!!
    Megéri a "szenvedés".
    Na pá!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (149)
     
  10. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 20. 19:21149.
    Sziasztok!

    A 42 napnál tartok és 7 kiló minusznál. Teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, mert mintha sokkal bővebb lenne a nadrágom, amit a fogyi előtt vettem és éppenhogy be tudtam gombolni behúzott hassal. Most pedig már derékban lötyög.
    Az utóbbi 3 napban egy kicsit bűnöztem, mert gyümölcsnapon pont nagy saláta gyártásban voltunk és kóstolni kellett. Persze tényleg csak és kizárólag kóstolás volt. Tegnap fehérje napon, meg volt anyós bulija és ott a salátából nagyon kóstólólag ettem és ittam pár sört, ma pedig sült krumplit ettem. Szóval holnaptól egy kicsi szigor lesz.

    Ti hogy álltok? Tartjátok még?

    Hegegabi: Nekem már csak 20 kilótól kell megszabadulnom karácsonyig!

    Kitartás!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 16. 18:41148.
    Britte: Én valahogy a centiket nem látom és nem is érzem magamon. Az igazság az, hogy ha hízok akkor arányosan mindenhova és ha fogyok akkor is arányosan mindenhonnét. Mondjuk még "csak" 6 kiló ment le. Állandóan rá szeretném venni magam arra, hogy tornázzak, de nem visz rá a lélek. Gyenge vagyok. Meg igazából nem is tudom, hogy mit is tornázhatnék ekkora súllyal. Ugra-bugra kizárva, futás kizárva. Lehet beszerzek egy Norbi DVD-t.
    Ma van a 38 napom! Majdnem félidő. Mindenki bíztat, hogy jól haladok és már mintha valami látszana, de vágom, hogy csak azért mondják, hogy erőt adjanak.
    Víz napot még én sem iktattam be, mert úgy számolgattam, hogy majd most pénteken, de pénteken még gyümi napom lesz, szombaton pedig bulizunk. Akkor inkább nem tartok víz napot, majd legközelebb!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_950682 (147)
     
  12. Torolt_felhasznalo_950682
    Torolt_felhasznalo_950682
    2010. június 16. 11:45147.
    Szia!

    Megint sikerült centiket ledobnom, annak ellenére, hogy gyüminapon fasírtos zsömlét ettem. Akaratgyenge vagyok! De eddig -3,5 kiló! 17 nap alatt! És már -8 cm derék és -10 cm csípő. sokkal jobb lennék kilóban, ha nem ennék ezt-azt mindig. Ja tegnap még megette a gyerek maradék sültkrumpiját mondván, ennyi csak nem árt meg. A kávé nálam alap, mást nem szeretek csak azt és megiszom és kész! Az a napi örömforrásom.
    Víznapot nem tartok, régen se tartottam. Ugyan már, a gyüminapot sem bírom, nemhogy víznapot!

    Sybil ilyen csirkét csináltam a múltkor a férjemnek. Én nem szeretem a gombát és azt a szószt, úgyhogy én kihagyom. Amit viszont csinálok: csirkekockák megpirítva, ráteszek 1 tömlős füstöltsajtot és egy sonkásat + 1 snidlingeset, majd öntök hozzá főzőtejszínt, összeforralom és kis petrezselyemmel díszítem. Ehhez a rizs menne, de mivel azt nem lehet ezért kipróbálom valami salival. De lehet csak úgy magában megeszem :D:D

    Mariann én szülés után - mikor már nem szoptattam - kezdtem a diétát. Amikor a nagyobbik született szépen lefogytam tőle és tartani is tudtam a súlyom egész sokáig, csak én imádok sütni-főzni és folyton édességet ennék. Az a baj, hogy el is szállok a mennyiségekkel, úgyhogy nem nehéz visszahíznom. Terhesség után most is ez volt, csak ettem és ettem. Minden nap sütöttem és megettem.... Hát ez a fő baj nálam, de ez a diéra leglább rendszert hoz az életembe és remélhetőleg legalább a mennyiségeket betartom a diéta után.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149548 (145)
     
  13. Torolt_felhasznalo_73471
    Torolt_felhasznalo_73471
    2010. június 15. 18:01146.
    Szia . Olvastam a történetedet, hasonló az enyémhez.Én 58kg voltam 1998-ban terhes lettem a lányommal 101kg-mal mentem szülni akkor 10kg le is ment. Sokat fogyóztam 2000.augusztusban 75kg voltam. Utána felment 95-re, fogytam 80kg-ig felment 100kg-ra ez ment 107kg-ig ez az igazi jó-jó diéta. Tavaly terhes lettem a fiammal először lement 6kg de utána híztam húszat most 120kg vagyok szülés után . 123.7kg voltam múlt hét hétfőn kezdtem a diétámat mert eddig szoptattam. Kíváncsi lennék erre a 90napos diétára . De már tudom megtartani nehéz az eredményt.!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (136)
     
  14. Torolt_felhasznalo_149548
    Torolt_felhasznalo_149548
    2010. június 15. 10:54145.
    Britte!
    Köszi!
    Na és hány kg ment le összesen?
    Nem szakadtál meg a diétába az tuti!
    Nekem néha lelkiismeret furdalásom van,ha
    lecsúszik a 3in1, pedig van belőle 2-es is.
    Tegnap a gyümölcs napon, este már rosszul
    éreztem magam, mondjuk fájt a fejem egésznap.
    Pedig azt hittem ettől is meg tudok szabadulni,
    májusban végig esett az eső és akkor nem fájt max. egyszer.
    ...és a víz nappal hogy állsz???Akkor mi csúszik le???A vízen kívül?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_950682 (143)
     
  15. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 14. 20:01144.
    Sziasztok!

    Gratulálok a leadott kilókhoz.
    Én ma vagyok a 36 napon és mivel két hete nem ment le semmi minden nap mérem magam. Reggel 91,5 voltam vagyis 0,5 kilóval kevesebb mint eddig és ma gyümölcs napom van. Ma igazából délben ettem kettő banánt, majd utána még kicsi dinnyét és 3 almát. Most viszont iszonyú éhes vagyok, mert most csináltam meg a holnapi ennivalót. Isteni illata van és ilyen lesz az íze is.
    Egy jénai tálba tettem egy réteg sajt egy réteg vastagra szeletelt gomba, majd vékonyra vágott olajon fehérített csirke mell, majd gomba, sajt és ismét csirke, majd gomba és a tetején sajt. Tepsis, gombás pulykamell knorr szósz tejföllel és egy pici vízzel összekeverem és az egészre ráöntöm. Alufóliával letakarva kb 30 percet sütöm majd leveszem és még kb 15-20 percig.
    Isteni finom. Ezt eszem holnap és hozzá veszek salátát a mekiben 250.-ért.
    Hogy ezt leírtam csak kínzom magam. De eszek egy kicsi dinnyét, kárpótlásul.

    Kitartás mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_950682 (143)
     
  16. Torolt_felhasznalo_950682
    Torolt_felhasznalo_950682
    2010. június 14. 14:25143.
    Rea boldog szülinapot a kisfiadnak!
    De jó, hogy nálunk nyáron nincs családi ünnep.
    Én szerintem igen jól állok ahhoz képes, hogy még egy gyüminapot sem tudtam betartani. Valamit mindig muszáj ennem, de két hét alatt -3,5 kiló, derékban -6cm és csípőben -8 cm az eredményem, úgyhogy ennyi szerintem belefér. Ja és napi két nagy jeges-tejeskávé szigorúan cukorral. Ennyi jár! Remélem mire nyaralni megyünk legalább 10 kiló lemegy. Arra nagyon büszke lennék. Akkor jár le pont a 90 naposom Most tuti nálam is lesz egy kis megtorpanás súlyügyileg, de most nem adom fel, megcsinálom!!!

    Ja gyüminapon olyan isteni finomat ettem!!!
    Összeturmixoltam 2 banánt, egy pici sárgadinnyét, 1 almát és egy pici 100%-os narancslevet. 2 adag kaja kijött belőle, jéghidegen frenetikus volt ebben a nagy melegben!!! Próbáljátok ki, iszonyat laktató és finom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149548 (141)
     
  17. Torolt_felhasznalo_205306
    Torolt_felhasznalo_205306
    2010. június 13. 09:27142.
    Bocsi, hogy csak így ismeretlenül írok ide hozzátok, de ti tudjátok, hogy a NAPLÓINKAT nem kapjuk vissza
    Ha bővebbet akartok erről tudni olvassatok el a legújabb topicot
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149548 (141)
     
  18. Torolt_felhasznalo_149548
    Torolt_felhasznalo_149548
    2010. június 13. 01:28141.
    Szia Mindenkinek!

    Végre!!! 3 heti próbálkozás után sikerült bekapcsolódni a beszélgetésekbe!
    El sem hiszem...

    Sibyl! Amikor megláttam,hogy május 10-én kezdted a diétát ,nagyon megörültem mert én is ezen a napon kezdtem. Ekkor ünnepeltem a 34.szülinapomat.Előtte már begyűjtöttem sok-sok receptet, infót, kiokosítottam magam a témában.
    Azóta az egyik barátnőm is kedvet kapott tőlem és két héttel később már együtt diétáztunk... igaz,hogy 5 nap után abbahagyta de utána átbeszéltük a dolgokat és folytatta tovább.Együtt könnyebb, minden! Meg tudjuk beszélni ki,mit főzött. Minden csütörtökön csajos napot tartunk, együtt járunk turizni,
    már nem kaja,hanem "ruhafüggők" lettünk.Tök jó,hogy 1-1 darab ami kicsit szűk az egyik héten, az pár nap múlva már jobban áll rajtam, ez erőt ad a folytatáshoz.Jó lenne már mérekezni, de nincs itthon csak a sütis mérleg, arra meg nem hiszem,hogy ráférnék...
    Ma volt a kisebb fiam 3.szülinapja (zöldség napon) alig várom,hogy a szelet tortámat megegyem,Főztem olyan fini kajákat,hogy csak na...de csak néztem őket és nem csábultam el.Igazi fakír vagyok!!!
    Nagyon késő van már...jó éjt mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (140)
     
  19. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 7. 19:35140.
    Sziasztok!

    Ma reggel elkeseredtem egy kicsit, mert lemértem magam és nem ment le semmi. 91,5 kiló vagyok. Egy hét alatt semmi! Remélem, hogy most be fog indulni egy kicsit. Csak nem most van a "stagnálás". Ekkora súlyfeleslegnél szerintem ennyire hamar nem jön el.

    Kitartás mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (139)
     
  20. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. június 6. 22:07139.
    Sziasztok!

    Csajok! Csak ügyesen! Valamikor én is 56 kg voltam, aztán fogamzásgátlás, tunyulás így felment 65-re, majd terhes lettem, eleinte sokat hánytam, fogytam egy pár kilót, de végül 20 kilót hiztam. Szülés után nem sok ment le, majd családi tragédia után 1 hónap alatt 10 kiló majd még 10 így lettem újra 65-60 kg. Pár év múlva köv. terhesség, sok hányás, fogyás, majd egy tizest híztam. 75 kilóval mentem szülni. 1 év alatt lement - tornával és nem vacsorázással - 65 kilóra ismét. Majd elkezdtem dolgozni, ülő munka, a kilók elkezdtek visszakapaszkodni. Ha nem tornázom mai napig, csak úgy gördülnek felfelé. Mint irtam, most 78 kilónál fejeztem be én is a 90 napost.
    Most egy kis szünet, de júliustól újra fogyi!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hendegabi! szorítunk, hogy minél előbb legyen géped!!!!!!!!!!!!!!
    Sibyl, Britte!!!!!!!!! Nem feladni, annyira nem vészes fogyikúra, vannak ennél sokkal rosszabbak is Én megőrülnék, ha számolnom kellene például a kalóriákat, sőt bele sem fognák!

    Nah kitartást Mindenkinek, jövök még!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_950682 (137)
     
  21. Torolt_felhasznalo_950682
    Torolt_felhasznalo_950682
    2010. június 4. 13:48138.
    hendegabi a szomszédasszonyod hány kilóról kezdte? Mondd, hogy legalább 80!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (135)
     
  22. Torolt_felhasznalo_950682
    Torolt_felhasznalo_950682
    2010. június 4. 13:47137.
    Sibyl én majdnem ugyanígy vagyok.
    Anno modell voltam, na ez ma már nem látszik.
    178 cm és 55 kiló. Ez mondjuk nem normális, itt túl sovány voltam. Aztán jött a férjem és elkényelmesedtem. Meghíztam, de nem volt mérlegem, nem tudom, hogy hány kiló voltam, az tény, hogy nagyon sok.
    Amikor 2006-ban teherbe estem először akkor voltam 87 kiló. Terhesen a sok hányás miatt lefogytam 12 kilót és csak az jött vissza, tehát szülés után kevesebb kiló voltam, mint amennyivel kezdtem. Aztán megint eltunyultam, itthon ültem és csokit meg sütit ettem. És az első 90 naposom előtt már 92 kiló voltam. Nekem az ideális olyan 70 körül lenne. Akkor 2 hónap alatt lefogytam 9 kilót. Aztán abbahagytam, de fél év múlva újra belekezdtem, de akkor nem voltam kitartó és nem nagyon tartottam be. Aztán megint terhes lettem és megint soványra hánytam magam - bocsi a kifejezésért, de így volt - és 75 kiló voltam, mikor megkezdtem a 2. trimesztert. Szülés után 85 kiló voltam, +2 kiló maradt rajtam az eredetihez képest. És megint elkezdtem itthon sütni, szinte minden nap sütöttem valamit, és persze ette és ettem. Így májusban mikor rá mertem állni a mérlegre 95 kilót mutatott. Majdnem elájultam. És itt volt az a pont, hogy ez így nem mehet tovább. Én is 40 kilót híztam pár év alatt. Úgyhogy most a célom kb. 75-78 kiló.
    Amúgy egész jól haladok. Így az elején mondjuk könnyebb, ilyenkor gyorsabb a fogyás. Hétfőn kezdtem - én hetente 2x járok step aerobikra - és már -2 kiló meg is van. A tegnapi gyüminapon egy gyümit sem ettem meg, de egy
    gyros lecsúszott. Ma reggel mégis kevesebb a súlyom! Ja, nekem egy 55 kilós képem van a hűtőajtón, ha netán el akarnék csábulni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (136)
     
  23. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 2. 18:53136.
    Sziasztok!

    Ma van a 24. napom. A naptáromba, csak eddig volt beszámozva, mert magam sem hittem abban, hogy így ki fogok tartani. De most tovább írom, hogy tudjam hanyadik napnál is tartok. Gyümölcsnapom van és elég nehezen bírom ezt a mai napot.
    Ma összesítettem a hízásomat a kezdetektől.
    1999. aug. letettem a cigit ekkor voltam 58 kg
    2003-ra elértem a 75kg ekkor a fogamzásgátló tablettát is letettem és egy hónap alatt újabb kilók, júniusban 82 kiló voltam. Felfedezték a pajzsmirigy alulműködést kaptam a gyógyszert és sikerült diétával fogynom. 2004 év elején 72 kiló vagyok. Összeismerkedtem a férjemmel, majd állapotos lettem 75 kilóval. 2005. februárja szülés előtt 92 kiló. Nyárra ismét 75 kiló vagyok. Valamikor ekkor visszaszoktam a cigire.
    2009 nyarán 85 kilósan ismét leteszem a cigit. 2010 májusa 97 kiló vagyok.
    Szóval röpke 11 év alatt rám jött 40 kiló. A legrosszabb, hogy én magamat nem is látom kövérnek. Persze ha tükörben nézem magam vagy fényképen látom akkor elszőrnyülködöm. Meg érzem, hogy nehéz a mozgás, de belül még a vékony fiatal magamat érzem aki gátolva van a zsír által.
    De most tuti le fogok menni 65 kilóig. Ha tovább is megy annak csak örülni fogok.

    Kitartás mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. június 2. 17:38135.
    Sziasztok!

    Liz! Üdv a klubban

    Jázmin: persze, hogy maradjál!!!!

    Bocs, nagyon felületesen olvastam, és nem is nagyon tudok jönni, mert a gépem meghalt. Alaplap és winchester gondjai vannak.
    szomszéd néni gépén jelentkeztem be, de hát hamar mennek a percek, épp csak egy fél órám van a gyerekek mellett.
    Lányok meggyógyultak végre, rajtam is végigment a hasmenéses vírus. Kilóimon nem látszik.
    Tegnapi mérlegeléskor 92 kg voltam!
    Szomszédasszonyom 68!!!!

    Voltam lukdoktornál.... minden ok ott is, és megjegyezte, mintha fogytam volna

    Na megyek, tartsátok a frontot!

    Igyekszem jönni, szurkoljatok, hogy mielőbb legyen gépem!
    Pussz
    Gabi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_531730 (134)
     

Címlap

top