Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Emag kuponért egyéb kupon

Vik
Vik
Létrehozva: 2021. december 3. 03:27

Sziasztok! EMAG kupont keresek, ami napokon belül lejár 10000/3000 ft


Nyáron minden vásárlójának küldött az Emag 10000 ft felett beváltható 3000 ft-os kupon kódot. Ezek pár nap múlva lejárnak, elvesznek. Ha van aki nem fogja felhasználni, én nagyon örülnék neki ha elküldené nekem privát üzenetben! 


Nézzétek meg kérlek az emailjeitek közt. Fejlődésben tartunk néven található. Cserém is vannak ha kéred érte, ezekből akár többet is szívesen odaadok annak, aki tud Emag kupont küldeni :) Köszönöm ha küldesz!! 


Ezeket tudom adni érte :


Spar  15% végösszegit


Lidl 5000/700 ft


Asti  15%


Book24   30%


Shein 15 % (Nincs értékhatár)


Takko 30 % 


Orsay 25%/ 1 termék 


Mömax 10000/2000 ft 


Philips webshopba 20 %


Hervis 3000 ft 


Sinsay 10 %


Líra 27 %


Douglas 3000 ft


Playersroom 10 %


Jysk 2000 ft (ha mostanában van a születésnapod 14 napon belül tudod használni) 


Jateksziget 10%


Cewe fotókönyvre 3000 ft


Jateknet szállításra 50%


(+egyéb apróbb kuponok, Tesco, lidl stb.) 


 

  1. 2021. december 8. 05:413.

    Nekem volt kuponom.. Beváltottam, az Emag oldalon a pénztárnál le is vonták. Sajnos utánvéttel vásároltam, két forgalmazótól, két csomagban. Azonban amikor a futárok jöttek, csak a fiam volt otthon, ő átvette a csomagokat. Úgy látszik, az érintett forgalmazó nem tudott a kedvezményről, teljes áron küldte a csomagot... Azért megkérdeztem e-mailben, hogy történt ez, válaszra várok.. 

  2. Vik
    Vik
    2021. december 3. 03:432.

    kuponjaim3@gmail.com


     


    Erre a címre küldd kérlek ha van amit át tudsz adni nekem 🤗🤗🤗


    Kommentben jelezd ha kérsz cserébe más kupont!


     


    Nagyon köszönöm 🤗


    (Régebben volt privát üzenet gomb :( most ez hiányzik) 

Címlap

top