Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megszégyenítette az Instagram a duci lányt

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 18. 13:54
  1. 2021. július 3. 12:0933.

    Arrol nincs topic hogy hurra megvan az 5 millio beoltott es a 30000 ezer halott a magyaroknal. Hurra vilagelsok halalozasban es most hurraznak hogy magvan az 5 millio beoltott es nem kell maszk Tenyleg a magyaroknak ez a legnagyobb oromuk ?


     


    Mit szolnak ehhez a hirhez a szakemberek ?


     


    Izrael bekemenyitett mert a magas atoltottsag hozta meg a kivant vart eredmenyt . Mi lesz a magyarokkal ?

  2. 2021. július 3. 12:0332.

    icsoda erdekfeszito bulvar hir

  3. 2021. július 3. 10:5831.

    Not all we think that Instagram account hack can be achieved but it is possible here for us.

    előzmény:
    remember.ezredes (2)
    2014-07-18  13:54
  4. 2014. július 21. 06:0230.
    Aki PCOS-IR miatt hízik, pajzsmirigy-alulműködés miatt hízik, az kezelhető.
    Nem lesznek soha nádszálkarcsúak, de aki akar és tesz érte, az tud normálisan kinézni.


    Csak ugye mennyivel egyszerűbb arra fogni, hogy "én beteg vagyok, ez ezzel jár, ez van", mint betartani szigorúan az előírt diétát és mozogni, sportolni rendszeresen.
    Mert ez a "recept", ami azt hiszem - néhány extrém kivételtől eltekintve - mindenkinél működik.




    Mondom ezt úgy, hogy rám is felkúszott észrevétlenül 10 kg 2 év alatt, miközben az életmódomon semmit nem változtattam, legalábbis én úgy érzem. Elmentem a háziorvoshoz, kértem első körben egy TSH-s labort, mivel anyának nem működik a pajzsmirigye, és nagyjából abban a korban kezdődött nála, mint én most. Egyelőre határértéken belül vagyok hál' Istennek.
    Elkezdtem odafigyelni a kajára, és hetente 2-3x sportolni. Ha pár hónapon belül ez nem hoz változást, akkor megyek csak tovább, hogy esetleg valami nőgyógy. hormon vagy mégis a pajzsmirigy okozza-e a hízást (és vannak még más gyanús tünetek is). 
    De érted?! Nem az az első, hogy ráfogom a betegségre, hanem hogy tenni próbálok ellen! És nem, még véletlenül sem tennék ki az internetre képet magamról, főleg nem bikiniben, pedig a férjem szerint súlyos instagramm-függőségben szenvedek 
    előzmény:
    vérmatska (29)
    2014-07-21  02:28
  5. 2014. július 21. 02:2829.
    "A bökkenő az, hogy egy ilyesfajta hormonzavart ha felfedeznek, már gyógyítható."
    Igen? Az endokrinológusok könyörögni fognak neked a receptért.
    előzmény:
    Alinee2 (25)
    2014-07-20  17:22
  6. 2014. július 21. 00:0828.
    cabron ott a pont ,)
  7. 2014. július 20. 18:0027.
    Ahogy mondod. Nem azzal fog foglakozni, hogy elfogadják, hanem ha ki is tesz hasonló képet, akkor segítséget kér.
    Két ilyen beteget ismerek, mindkettőt kislány korától. A növekedésük hosszában alig, viszont széltében túl gyors volt. Mindkettő gyógyszert szedett arra, hogy a csontjaik is nyúljanak, de sajnos minimális eredménnyel. Viszont, és ez a lényeg, látszott rajtuk a kövérségük ellenére hogy betegek, az arányaikkal gond volt. Nem törpék, de nem is az az arányos kövér ember tipus. És a gyerekeknek eszük ágában nem volt csúfolni őket, szemben a valóban kövér társaikkal. Valahogy ráérezhettek a különbségre.
    előzmény:
    soleluna (26)
    2014-07-20  17:50
  8. 2014. július 20. 17:5026.
    Ráadásul aki betegség miatt hizik meg vagy fogy le, az általában nem mutogatja magát. Erre a képre most azt kellett volna reagálni, hogy hajrá, gyönyörű vagy, csak igy tovább? 
    előzmény:
    Alinee2 (25)
    2014-07-20  17:22
  9. 2014. július 20. 17:2225.
    Az a sszánalmas hogy te természetesnek veszel egy ilyen túlsúllyal megáldott nő bikinis fotóját.
    Az idióta társadalomnak pedig azért van mércéje, hogy aki nem bírja elviselni a negatív kritikát, annak legyen mihez hozzámérnie önmagát.
    Érdekes módon a kövér emberek mind hormonzavarosak. A bökkenő az, hogy egy ilyesfajta hormonzavart ha felfedeznek, már gyógyítható.
    előzmény:
    balogheni21 (21)
    2014-07-20  11:51
  10. 2014. július 20. 16:3224.
    Teljesen egyetértek cabron-nal. Mire jó az,hogy a lányok fehérneműs képeket tesznek fel magukról fel az internetre?! Mindegy,hogy milyen az alkatod,hogy vékony vagy egy kicsit ducibb,akkor sem kell ezt az interneten mutogatni. Egyrészt azért mert nem illik,másrészt meg nem sok embert érdekel.
  11. 2014. július 20. 14:2123.
    Aki kiáll a sarokra, ne csodálkozzon  hogy megfaxolják..........
    Te hol tettél fel hasosló bűbájképet magadról?
    előzmény:
    balogheni21 (21)
    2014-07-20  11:51
  12. 2014. július 20. 13:5822.
    Pontosan, siman el lehetne fogadni, ha nem provokalna.
    előzmény:
    balogheni21 (21)
    2014-07-20  11:51
  13. 2014. július 20. 11:5121.
    És akkor végig lehet nézni a magyar kommenteket is. Szánalom, hogy ki tudtátok szűrni a szövegből a lényeget....mért zavarja az embereket, ha valaki ducibb az átlagnál?! nem olyan biztos hogy tehet róla, és ha mégis akkor sem kéne egyből lefikázni. Ennek a cikknek a lényege az, hogy az idióta társadalom nem tudja elfogadni azt, ha valaki nem megfelelő a mércéhez. Inkább letörli a saját fiókját, mintsem hogy annyiban hagyná, csak azért mert duci..
    Kicsit el kéne gondolkozniuk az ilyenfajta embereknek!
  14. 2014. július 19. 23:3220.
    Tényleg, lehet hogy a lelke szép.
    Így viszont nyilvánosan bocsánatot kell tőle kérni, hogy nem megszégyenítés miatt vették le a képét, hanem a megszégyenítéstől akarták megóvni.

    előzmény:
    semmiség (19)
    2014-07-19  23:14
  15. 2014. július 19. 23:1419.
    Valóban nem jó ilyen és ehhez hasonló képeket feltenni az internetre, mert mindig lesz legalább egy valaki, aki kikezdi a látottakat...nem is beszélve, mikor sajnos ennyire csúnyán bántják meg...viszont...függetlenül a képtől..nem biztos, hogy ez a leányzó azért néz így ki, mert a szülei nem figyelnek oda, mert esetleg mértéktelenül "zabál", stb, ahogy a hozzászólásokban olvastam...nem kell mindig a rosszra gondolni...én pl. genetikailag duci vagyok (mások szerint csak beképzelem magamnak) viszont gyermekem születése óta bármit teszek, nem megy le a hasam...s mivel anyagilag nem is engedhetem meg, így nem is eszem mértéktelenül...
    szegény leányzót épp elegen csúfolták, elszaladt vele a ló, túlságosan bekebelezte az önbizalom, amivel olyan sok bántás után elárasztották...s lehet ilyen a teste, de el tudom képzelni, hogy gyönyörű lelke lehet, melytől nem is látni a testét...
  16. 2014. július 19. 17:0118.

    Se sovanyan se koveren nem mutogatnam a pucer testemet. Kinek, meg minek.


    Emlekszem,amikor eloszor olvastam arrol, hogy Magyarorszagon puceran szerepelt eloszor valaki egy szinpadon, szinhazban, ugy nyilatkozott, hogy amikor "lepuceritotta" magat, szabadnak erezte magat. En meg akkor erzeznem rabnak magamat, ha tudnam, hogy az egesz vilag tudna, milyen a pucer fenekem. Egyesek kiprobaltak, hogy ezt eszi veszi-e a kozonseg. Ha igen, akkor hajra, mert penz van ebben az iparban,megpedig oriasi.


    Ez a no? Kepzavarban van. Hajra, meg tobb pucer ronda kepet, holgyike. A hozzaszolasok alapjan kivancsi voltam, hogy nez ki. Hat nem kellett volna kepet posztolnia magarol, ugy egyaltalan sem. En ki sem rakom a kepemet kozossegi oldalakra. Aki kivancsi ram, az ugyis tudja, hogy nezek ki, ruhaban, a tobbi meg maganugy. Aki nem igy gondolja, lelke rajta.


    Valaki milyen szep mucicit mutat, rozsaszin bikiniben. Ugy gondolja, ha mar olyan sokat koltott ra, hat mutogatja.Bibi


    Lelke rajta. Sok pasas meg maszturbal a kepe lattan


    Rajtam is vannak most kilok, amik nem kellenenek, de batoritast senkitol nem kerek. Akik szeretnek, azok szeretnek, de sem ok, sem en nem szeretem a plussz kiloimat. Azon vagyok, hogy megszabaduljak toluk.


    Arra azert kivancsi lennek, akik ot letiltottak, azok hogy neznek ki-ruhaban.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-18  13:54
  17. 2014. július 19. 10:3017.
    Úgy gondolom, hogy mindenkinek saját maga döntése, hogy milyen testtel él, s akar-e rajta változtatni. Megint más kérdés, hogy másoktól várja a megerősítést, mert ennyire nem magabiztos. De az azért elég beteg, hogy azt hiszi, attól lesz trendi, hogy kiposztolja magát fehérneműben. Ezért nem őt kell hibáztatni, hanem azt az eltorzult világot, amiben a mai tinédzserek élnek. Minden a külsőségeken alapul. Ez a szánalmas, és nem ez a lány, aki csak nem akar kitaszított lenni, ezért próbál hasonulni.
  18. 2014. július 19. 10:0516.
    Aki ilyen fotókat tesz közzé, az vagy kiröhögteti, vagy veszélyezteti magát.
    Az internet nem az önfeledt szórakozásról szól, ezt nem veszik figyelembe buta emberek.
    Igen, buta embereket írtam, s aki ágál ez ellen, hát üsse kő, vállalom a megmérettetést.....
  19. 2014. július 18. 18:5415.
    Hmmm...
    Van baj...

    Ha az egészségével való törődésre is annyi gondot fordítana, mint az önsajnálatra, jobban járna.
  20. 2014. július 18. 18:2414.
    Nagyjából egyetértek veled.
    De, van egy  szössznet a hsz-ban amivel nem.

    Igenis, az is baj hogy kövér ez a jány.Hogy néz ki?! Nincs szeme? Nem érdekli az egészsége?

    Nekem mindegy.Borzasztó és  rettenetes az egész. lehet itt nyafizni, hogy de amúgy így, meg úgy.
    Kövér, elhanyagolt és gusztustalan.
    Tudom, maga rakta fel a képet magáról.Felőlem fenn is maradhatott volna, nekem mindegy.
    De hogy más ne így nézzen ki, na, ezésrt maradhatotott volna, pédának milyen az amikor  egyszerűen visszataszító még egy fiatal is...........
    előzmény:
    Babrada (13)
    2014-07-18  16:56
  21. 2014. július 18. 16:5613.
    Én először a kép alapján azt hittem, van vagy 40 éves, utána olvastam csak, hogy 19 (!)...


    A cikkhez pedig:


    Ő tette ki magát annak, hogy "megszégyenítsék", a profilt nem lett volna szabad törölni, de a lánynak sem kellett volna a médiához fordulnia, és akkor semmilyen megszégyenülésről nem beszélhetünk.


    Aki pedig ilyen testalkattal felölt magáról a képet az internetre, az ne csodálkozzon, ha beszólogatnak. 


    Nem azzal van a baj, hogy kövér, hanem azzal, hogy ez a fotó így izléstelen... 
    előzmény:
    Csendike (10)
    2014-07-18  15:35
  22. 2014. július 18. 16:4212.
    Mégis mi volt a célja ezzel a képpel? Dicsekedni akart vagy bizonyitani? Nem értem..Ha mindig bántják a kövérsége miatt,akkor ez nagyon rossz ötlet volt! Inkább egy edzőtermi képet posztolt volna.és akkor látható lenne,hogy igenis érdekli a dolog és le akar fogyni..
  23. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2014. július 18. 16:3211.
    Jajj, szegényke de csúnya. Még ha a feje jól  mutatna, de még az sem...
    De belül biztosan gyönyörü, és az a lényeg, nem? 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-18  13:54
  24. 2014. július 18. 15:3510.
    Jaj, ez rettenetes.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-18  13:54

Címlap

top