Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Miért vagyok még mindig szűz?"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. július 5. 14:01
A szexualitás, a nőiesség megélése nem mindenkinek jön természetesen, rengeteg gát és trauma akadályozza a gyönyört...

Nők Lapja Café: \"Miért vagyok még mindig szűz?\"
  1. 2013. július 6. 14:4221.

     Van, aki piához, droghoz, vagy éppenséggel sok-sok szexuális kapcsoolathoz menekül olyankor. Szerintem semmivel sem jobb az, aki üres, érzelem néküli dugásokban éli ki magát, mint aki félénken keresi az igazi érzelmeket.

     

     

     

     

     

    Ó,mindig ezek a végletek,szeritnem a 26 éves kori szüzességnek nem az a jó ellenpontja,hogy valaki 14 évesen félrészegen....hanem pl az,hogy 18 évesen barátságból.

     

     

    pl., 43 éves, és még nem volt lánnyal. Jóképű, kedves, szeretetreméltó, finom lelkű, érzékeny pasi, csak úgy esett, hogy mindig foglalt nőkbe szeretett bele. És mivel komoly érzelmei szoktak lenni, évekig elnyűglődik egy ilyen plátói "kapcsoloatban", közben meg fut az idő....

     

     

    Nem hiszek a vélettlenekben,miért midnig pont fogllatakba szeret bele?Lehethogydirekt.Ilyeneket akar bevonzani,hogy aztán legyen oka megfutamodni.

    A vlág legédesebb pasija sem érdekelne,ha 43 évesen szűz,tarts felületesnek,de nem. 

     

    előzmény:
    ardian (20)
    2013-07-06  06:43
  2. 2013. július 6. 06:4320.

    Nekem és ennek a lánynak is valószínűleg nem az a baja, hogy szűz, hanem hogy nem talált magának szerető társat.

     

    A szüzesség csak egy velejárója, később esetleges gátja (mert cikinek érzi), bár megjegyzem, hogy azl a pasi, akivel erről nem tud őszinte lenni, valszeg úgysem az igazi a számára, ezért nem kár érte. Aki igazi szeretettel, érzelmekkel közelít feléje, az inkább értékelni fogja ezt, és nem úgy tekint rá, mint defektesre, meg jujj, nem tud izgalmas gyakorlatokat a hüvelyével, hanem azt látja benne, ami: finom lelkű teremtést, aki nehezen talált rá a szerelemre, mert félénk, netán válogatós.

     

    Meglepődnél egyébként, hogy hány ember él közöttünk ezzel a "stigmával". Azért az idézőjel, mert te annak tekinted.

     

    Nekem van egy férfi kollégám pl., 43 éves, és még nem volt lánnyal. Jóképű, kedves, szeretetreméltó, finom lelkű, érzékeny pasi, csak úgy esett, hogy mindig foglalt nőkbe szeretett bele. És mivel komoly érzelmei szoktak lenni, évekig elnyűglődik egy ilyen plátói "kapcsoloatban", közben meg fut az idő....

     

    Igen, neki is volt problémája kamaszkorában, de kinek nem... Van, aki piához, droghoz, vagy éppenséggel sok-sok szexuális kapcsoolathoz menekül olyankor. Szerintem semmivel sem jobb az, aki üres, érzelem néküli dugásokban éli ki magát, mint aki félénken keresi az igazi érzelmeket.

    előzmény:
    Szoljanka (19)
    2013-07-06  01:05
  3. 2013. július 6. 01:0519.

    Édesanyám meg egyedül dolgozott értünk, nem sok ideje maradt arra, hogy neveljen lelkileg. Soha sem mondtuk egymásnak, hogy szeretlek, legalábbis nem emlékszem és ahogy cseperedtem az érzelmek kinyilvánítása még inkább megrekedt. Gyerekkoromban sokszor mondogattam, h nem megyek férjhez, akkor még nem tudtam, hogy mit is jelent magányban élni. A magány miatt most rengeteget szenvedek, és nem bírom áthágni ezt a gátat, ami elzár az emberektől. 

     

     

    Ardian, a kérdésekben ott vannak a válaszok.Lehet,hogy Te amellett,hogy 29 évesen szűz voltál egy boldog,kiegyensúlyozott nő voltál(bár beszámoltál Te is lelki megalázottságról),de ez a lány--erről a nőről lerí,hogy szenved,hogy nem érzi jó magát,nem büszke a szüzességére,hanem kínnak érzi.

    Szóval nem kell elbagatellizálni,hogy na és 26 éves és szűz,akkor mi van?

    Nem ő az egyetlen 25

    Ja és azon lépjünk túl,hogy szüzesség és bombázóság,semmi közük egymáshoz,a nők 99 %-a nem bombázó,aztán mégis elvesztik a szüzességük. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-07-05  14:01
  4. 2013. július 5. 23:2618.

    A lány levelet írt  a lapnak,ebből arra következtetek,hogy ő is úgy érzi ,ez a helyzet nem jó és változtatni kell rajta.

     

    Magabiztosnak tettetem magam őt utánozva. Egyszer azon kaptam magam, hogy nemlétező expárkapcsolatomat ecsetelem neki. Szinte mindenkinek hazudok, mert szégyenlem magam...

     

     és 

     

    Nem szívesen mesélek a szüzességemről senkinek (teher számomra, szégyen). De természetes, hogy munkatársak, barátok közt állandóan jelen levő téma

     

    és

     

    Azt még megjegyezném, hogy édesapám alkoholista volt, egész gyerekkoromban részegen láttam.

     

     

     

    és

     

    Azt még megjegyezném, hogy édesapám alkoholista volt, egész gyerekkoromban részegen láttam.

     

     

     

     

    Ardian,még mindig minden rendben ezzel a lánnyal?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-07-05  14:01
  5. 2013. július 5. 23:2117.
    ??Baj,hogy kimondom mit gondolnak az emberek?Minél tovább halogatja a 26 éves lány,annál nehezebb lesz és igen sokan úgy néznek rá,hogy jujj.
    előzmény:
    tamtamtam (16)
    2013-07-05  23:02
  6. 2013. július 5. 23:0216.
    Te jól vagy? Ki beszélt rólam? És milyen kérdés az, hogy mi legyen az átlag? Miért? Az lesz az átlag, amiben megegyezünk? Na megyek inkább...
    előzmény:
    Szoljanka (13)
    2013-07-05  22:37
  7. 2013. július 5. 22:4915.
    Én 37 évesen találkoztam  végülis azzal a férfival,akit nekem szánt az ég,akivel teljesen összeillünk, sajnos nem 17 és nem 27 évesen,ezek szerint 37 éves korig szűznek kellett volna lennem:))
  8. 2013. július 5. 22:4114.
    Hát de, szerintem fontosak az érzelmek a szexhez. És nem mindig könnyű, mert van az úgy, hogy a nő szeret, van, hogy a férfi, ritka, szerencsés együttállás, ha mindkettő.
    idézet:
    ardian (10)
    2013-07-05 20:21:28
    Persze,kellenek érzelmek,csak nem kell túldrámázni,nem kell azt hinni,hogy ez lesz életed legnagyobb élménye.Te figyelj,ha csak 38 évesen jön el a férjed,akkor addig szűz maradsz?
    előzmény:
    ardian (10)
    2013-07-05  20:21
  9. 2013. július 5. 22:3713.

    "a szüzesség elvesztésének átlagos kora 16,7 év,ez kb normális is"

     

    Attól normális, hogy átlagos? Vagy mitől?

    idézet:
    tamtamtam (9)
    2013-07-05 19:53:17

    Miért,mi legyen az átlag?25 év?

    Ja,értem,mindenki egy kis lotyesz volt a környezetedben,csak Te a szentlány:)) 

     

    ha egy 25 éves szűz,akkor ott leki gubanc van,akármi okból kifolyólag

    előzmény:
    tamtamtam (9)
    2013-07-05  19:53
  10. 2013. július 5. 22:2512.
    Én is ilyen voltam.
    idézet:
    Mondjuk Béla (2)
    2013-07-05 14:01:48
    Hát, mit mondjak...... Ügyesen túltetted magadat rajta. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572064 (2)
    2013-07-05  14:01
  11. Torolt_felhasznalo_572064
    Torolt_felhasznalo_572064
    2013. július 5. 21:3411.
    Szerintem attól, hogy kb. ebben az életkorban már elég érett hozzá az ember.
    előzmény:
    tamtamtam (9)
    2013-07-05  19:53
  12. 2013. július 5. 20:2110.
    Hát de, szerintem fontosak az érzelmek a szexhez. És nem mindig könnyű, mert van az úgy, hogy a nő szeret, van, hogy a férfi, ritka, szerencsés együttállás, ha mindkettő.
    előzmény:
    Szoljanka (8)
    2013-07-05  15:53
  13. 2013. július 5. 19:539.

    "a szüzesség elvesztésének átlagos kora 16,7 év,ez kb normális is"

     

    Attól normális, hogy átlagos? Vagy mitől?

    előzmény:
    Szoljanka (3)
    2013-07-05  15:16
  14. 2013. július 5. 15:538.

    hallgattam az anyukámtól, hogy csúnya vagyok és én elhittem. 

     

    Nalátod,máris tetten értem a szülői nevelést,ami ellen tiltakoztál. 

    Ha egy nő nincs 70 és egy fokkal szebb az ördögnél,bármikor találhat pasit.

    Ja,még valami:nem kell az első gyüttment,de arra sem kell várni,hogy a legnagyobb szerelem és majd az első lesz a legjobb,helyén kell kezelni a dolgokat.

    De ha belátod,mi nők,illetve,magamról beszélek,mi is ilyenek vagyunk,szeretjük a készet és nem mi akarjuk megoldani a pasika gyerekkori lelki traumáit,elvileg párkacsoaltról beszélünk,nem védangyali szerepkörről. 

    előzmény:
    ardian (6)
    2013-07-05  15:40
  15. 2013. július 5. 15:437.

    ...ui: jelen cikkben sincs szó arról, hogy a lány ne tudna lángra lobbanni... szerelmes is volt, csak nem viszonozták, vagy ő hitte úgy... ki tudja.

    Az önbizalomhiány nagyon romboló tud lenni, s a kisugárzást is porig rombolja, s akkor tényleg csak az a férfi mer közelíteni, aki nagyon akar valamit, a többi a könnyebb utat választja... egy másik nőt.

    előzmény:
    Szoljanka (5)
    2013-07-05  15:35
  16. 2013. július 5. 15:406.

    ...hát, pedig van ez így...

    én is 29 éves koromig így voltam (pont azon okokból, mint a lány)

    nincs baj a szenvedélyességemmel, nagyon is temperamentumos, nőies nő vagyok, csak egész gyerekkoromban azt hallgattam az anyukámtól, hogy csúnya vagyok és én elhittem. Mint kiderült, csak "jót akart", hogy ne legyek beképzelt. 

    Nem kellett más, csak egy olyan férfi, akiben hittem és bíztam, s neki kinyíltam.

     

    előzmény:
    Szoljanka (5)
    2013-07-05  15:35
  17. 2013. július 5. 15:355.
    Visszahúzódó természet szex terén---mert túlterhelték tabukkal.
    minél tovább húzza,annál cikibb lesz
    Tudod,bizonyos korig a szüzesség elvárás,utána erény,utána pedig ciki.
    Ez van.
    26 évesen pedig már inkább az utóbbi.
    Meg tuddo,az is eszébe jut a pasinak,hogy az a nő,aki 26 éves koráig nem tudott lángra lobbani,az ha valaha el is vezti,hát biztos nem a legvérmesebb szerető lesz.
    26 éves kori szüzességre az emberek normális inokként azt fogadják el max,ha valaki nagyon vallásos,de ők meg nem húzzák 26 -ig,mert akkora már rég szülnek.
    előzmény:
    ardian (4)
    2013-07-05  15:20
  18. 2013. július 5. 15:204.

    Olvastad a cikket?

     

    A cikkben szereplő lány nem idealizálja túl, csak éppen visszahúzódó természete miatt huszonéves koráig nem tudott normális kapcsolatot teremte a férfiakkal.

     

    Huszonévesen már eljutott a flörtig, de akkor azon torpant meg, hogy ciki, hogy még szűz.

     

     

    előzmény:
    Szoljanka (3)
    2013-07-05  15:16
  19. 2013. július 5. 15:163.
    Két dolgot ne tegyen a szülő a gyereke nemi nevelése során:ne bagatellizálja el és ne is idealizálja túl a szüzességet.
    Természetesen ne úgy fogja fel a gyerek,hogy a szüzesség elvesztése az olyan,hogy bárki,aki szembejön,de túl sem legyen idealizálva,hogy még 25 évesen is azon töprengjen a lány,hogy akkor most mi legyen.
    Magyarországon a szüzesség elvesztésének átlagos kora 16,7 év,ez kb normális is.
    Mondjuk 23-25 éves korig beelfér,ha valaki halogat,afelett már káros lehet.
    Régen azért is idealizálták túl a szüzességet,hiszen nem tudtak védekezni a nem kívánt terhesség és a nemi bajok ellen,illetve DNs sem volt,miközben minden férfi biztos szeretett volna lenni abban,hogy legalább az elsőszülöttje az övé.
  20. Torolt_felhasznalo_572064
    Torolt_felhasznalo_572064
    2013. július 5. 14:012.
    Én is ilyen voltam.

Címlap

top