Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Soma: Első jóni masszázsom

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. május 24. 16:47
Az orgazmust le lehet választani az érzelmi kötődésről – például a női nemiszerv masszírozásával, a jóni-masszázzsal.

Tovább a cikkre...
  1. 2017. augusztus 15. 09:1613.

    Sziasztok! Nekem mindig is fájt az együttlét a férfiakkal. Tinikorom óta komoly lelki gondot okozott, pszichológusnál is jártam, nem segített. Elmentem a www.yonimasszazs.wordpress.com masszőrjéhez, legalább 4-szer voltam nála, de utána szép lassan elkezdtek elmúlni a fájdalmaim és a következő párkapcsolatomban magabiztos lettem. Rengeteget beszélgetett velem, sok-sok hasznos tanácsot adott (sokkal jobbakat mint az egyetemet végzett pszichológus) és a masszázs is rengeteget segített. Szívből ajánlom.

  2. 2014. november 29. 16:4512.
    Sziasztok!

    Régóta gondolkoztam azon ,hogy kipróbálom a yoni masszázst.Pár napja meg is történt azóta a hatása alatt vagyok :)
    Először is fogalmam sem volt ,hogy kihez menjek ki számít jónak és ki rossznak.
    Ismerőseim egy olyan férfit ajánlottak aki kortól testalkattól függetlenül vállal nőket házhoz megy és nem reklámozza magát, úgymond szájhagyomány útján ajánlással terjed a neve és elérhetősége.
    Mivel több barátnőm is őt ajánlotta ezért felhívtam.
    Majdnem elfelejtettem írni , hogy ő pszichológusként csinálja a yoni masszázst. Testet és lelket egyszerre gyógyít.

    Pontosan érkezett és azonnal látszott rajta ,hogy tudja a dolgát.
    Barátnőim nem mondták , hogy a masszőr charme-os :)
    Érezte rajtam mennyire zavarban vagyok.Leültünk elmagyarázta mi hogyan fog történni mi miért lesz és ha meggondolnám magam szóljak.
    Beszélgettünk a problémáimról is.
    Dehogy szolok én, ha már nehezen is de rászántam magam.

    Az egész rituálé kőré volt építve.Első 20 percben minden addigi szégyenlősségem zavarom feszültségem elmúlt és teljesen át tudtam adni magam a kezelésnek.
    Az olajos részletekbe nem mennék bele azt Soma szépen leírta ,majd három órán keresztül tartott.
    Olyan érzéseket váltott ki belőlem amiről én magam sem tudtam.Eddig olyan nőnek tartottam magam aki ismeri önmaga testét és képességeit.Tévedtem :)
  3. 2014. október 16. 15:3411.
    Hát irigylem azt az embert aki intim masszázsban részesíthette Somát :) Én nem bírtam volna magammal ,mert engem felizgat Soma Mint nő. Mindenesetre a részletes leírás, felvillanyozó volt :) Köszönöm !
  4. 2012. május 25. 07:2910.
    Egyetértek szilvasgombóccal, én nem is akarom szétválasztani az orgazmust az érzelmektől, nem tudnék egy ilyen masszázsba belemenni egy olyan férfival, akihez fizikailag egyáltalán nem vonzódom. Ha pedig vonzódom, abból úgyis több lenne, mint puszta orgazmus. Maradok a pároknak készült "verziónál", még úgy is hatalmas élmény volt, hogy a férjem semmit nem konyított a masszázshoz korábban, ahogy én sem. Egy kis gyakorlással hová jutunk majd... :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2012. május 24. 22:469.
    Ha az en parom kapna ilyen masszazst egy holgytol, hiaba allitana hogy nincs koztuk kemia, nem biztos hogy en repdesnek az oromtol a hir hallatan es meg tapsikolnek is oromomben.  Forditva sem igazan klappolna a dolog, o sem orulne ha en elveznek fergetegeseket egy idegen ferfi kezei altal. De hat ahany haz, annyi szokas...
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-05-24  16:47
  6. 2012. május 24. 21:588.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-05-24  16:47
  7. Torolt_felhasznalo_256863
    Torolt_felhasznalo_256863
    2012. május 24. 18:057.
    Konkrétan az orgazmusnak semmi köze az érzelmi kötődéshez, ellentétben az izgalmi szinttel...Egy nő is képes pár másodperc alatt elélvezni, ha megfelelően be van indulva....és az is tény, hogy ez nem mindig a partneren múlik...Gondolom a vibrátorához sem minden nő kötődik , mégis az élvezet forrása lehet......akkor meg ???
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-05-24  16:47
  8. Torolt_felhasznalo_256863
    Torolt_felhasznalo_256863
    2012. május 24. 17:536.

    Látom, nem mondtam újat, mentségemre szolgáljon, hogy a cikket csak a hszom után olvastam el..

    Nos masszőrként engem elsőkézből érint ez a téma.

    A vendégaim kérésére végigjártam elejétől a végéig, utánaolvastam, oktatófilmeket néztem és bármennyire is próbálják sokan ezt a két masszázsfajtát csupán az érzékek kiteljesedésének, az impotencia gyógyításának, a belső gátlások felszabadulásának, egyfajta segítségnyújtásnak, vagy a gyógyításnak köntösébe bújtatni, azért valljuk be, hogy az intim testrészek masszírozása a masszőrben és páciensében is egyaránt megrezdíti a szexualitás nem túl magas lécét... Aki ezt nem ismeri be, az vagy nem mond igazat, vagy nem egészséges szexualitással rendelkező ember...

    Egyszerűen még felöltözve is képtelenség távolságot tartani, személytelenül végigvezetni egy másik embert és intim területeket érintő, értő kezekkel az extázis állapotába juttatni.. hát még ha a masszőr is meztelen..Ez  egy duplán izgató és egyértelműen szexuális játék kategóriába tartozó cselekvés...Ha otthon teszed akkor szex lesz belőle, ha idegennel akkor (is ) nem feltétlenül, de miután lazán szexuális függőséget okoz egy ilyen különleges élmény, nagy a valószínűsége, hogy mégis csak szexbe torkollik előbb, vagy utóbb ez a masszázzsal egybekötött erotikus játék.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_256863
    Torolt_felhasznalo_256863
    2012. május 24. 17:315.
    A viszonzásra nagyon jó a lingam masszázs...Nálunk ez volt napirenden pár napja...Érdemes megtanulni. Ha valaki jól el tudja sajátítani akkor ez is különösen intim és élvezetes lehet.
    előzmény:
    evik (2)
    2012-05-24  16:47
  10. Torolt_felhasznalo_294051
    Torolt_felhasznalo_294051
    2012. május 24. 17:124.
    Persze, mindent le lehet választani mindenről, csak kérdés, hogy ez-e a cél...
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-05-24  16:47
  11. Torolt_felhasznalo_572064
    Torolt_felhasznalo_572064
    2012. május 24. 17:073.
    Női nemi szervet masszírózni jó, ni!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-05-24  16:47
  12. 2012. május 24. 16:472.
    Kedves Soma! Nekem is volt nemrég hasonló élményem, a férjem beszerzett egy intim masszázs könyvet zenével és egy toll cirógatóval. Nevettem, mikor megláttam, de a cirógatás netovábbja volt, amit művelt vele... aztán a meleg olaj, a nyugtató zene,végül a legintimebb mozdulatok... annyira jóleső és izgató volt az a sokféle érintés és a törődés, amivel körülvett, hogy hamar fellapoztam én is a könyvet, hogy tanulhassak pár fogást, amivel neki szerezhetek hasonlóan érzéki perceket, sikerült is! Én is örülök az örömödnek, a pároddal biztosan még nagyobb élmény lesz majd! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top