Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ajándékok minden alkalomr

Torolt_felhasznalo_915868
Torolt_felhasznalo_915868
Létrehozva: 2004. október 6. 12:19
Biztos sokan gondolkoznak ajándékötleteken, ha közeleg valamilyen családi vagy baráti esemény. Szeretnék olyan ötletes ajándékötleteket összegyüjteni, amik mindenki dolgát megkönnyítenék. Szóval, ha van valami kreatív, ritka, nem agyoncsépelt ötleted szülinapra, névnapra, vagy csak úgy, írd meg!
  1. 2004. október 6. 13:456.
    Én mindig igyekszem a barátoknak, ismerősöknek saját kezűleg ajándékot készíteni. Gyakran van, hogy festek üvegre (pohár, borosüveg, átjátszó váza) vmilyen egyéni mintát, vagy szalvétaragasztóval kerámiára.
    Páromnak évfordulóra csináltam már üvegbe rejtett szerelmes üzenetet (persze az üvegre is festettem egy mozaikmintát), ami a dugó kihúzásával vehető ki egy a dugóhoz erősített madzaggal.
    Virággyűjtő barátnőimnek is egyénibb, hozzájuk illő kaspókat szoktam csinálni, díszíteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_915868 (1)
     
  2. Torolt_felhasznalo_506459
    Torolt_felhasznalo_506459
    2004. október 6. 13:275.
    Tuti ajándék kismamáknak! Egy szép kis fonott kosárba tegyél mindenféle különleges gyümölcsöt. Ez jól jön a "folyton koplaló" kismamócának, mert büntetlenül élvezheti a finomságokat. Kevés kalória, sok vitamin!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. október 6. 13:204.
    SZIASZTOK!

    A párommal 2 hét múlva leszünk fél évesek, és szeretnék vmi aprósággal kedveskedni neki!
    Ha vkinek van valami frappáns, egyedi ötlete, írja meg lécci!!! Köszike a segítséget!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_123145
    Torolt_felhasznalo_123145
    2004. október 6. 12:433.
    Szia!
    Én meg szoktam sütni például az illető kedvenc sütikét vagy tortáját, esetleg különleges formájú tortát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_915868 (1)
     
  5. 2004. október 6. 12:412.
    A páromat befizettem meglepiként masszásra a szülinapja alkalmából. (plusz kapott parfümöt is)
    Két évvel ezelőtti szülinapján a páromat megleptem az ismerőseivel.
    Összehívtam titokban az összes barátját, meg a közös ismerőseinket, egy beülős helyre, voltunk vagy 25-en. Mondtam hogy mindenki legyen ott mire leérünk, és én meg gyanútlanul elvittem a páromat, és akkora jóleső döbbenet, meglepi volt a számára, hogy máig emlegeti a párom. (mindenkitől kapott valami apróságot, meg volt tűzijátékos torta, pezsgő. . stb)

    Ajándéktárgyként a díszkardokat tudom még ajánlani férfinak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_915868 (1)
     

Címlap

top