Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szőnyegszagtalanítás

kiskunkli
Létrehozva: 2018. augusztus 17. 09:12

Sziasztok! 😊


Új albérletbe költöztünk a párommal, viszont az előző lakó állatokat tartott a lakásban és a nagyszobánkat erős vizeletszag lengte át, akkor ezt jeleztük a tulajnak aki kicserélte a szőnyeget, viszont még mindig érződik ez a szag, és elég kellemetlen. Azt tudni kell, hogy a szőnyeg alatt csak a beton van, es attól tartok, hogy beszívta az állatok vizeletét, és ez ontja magából ezt a szagot. Tudnátok ajánlani valami házi praktikát, szert vagy bármit amivel megszüntethetnénk ezt a szagot?


Előre is köszönöm nektek :)

  1. 2019. január 14. 19:335.

    Nekem bevált ez a termék, ráadásul ingyen szállítják házhoz: Érdemes kipróbálni mielőtt szakemberhez fordulnál, lehet ez a kb. 1700 forint is megoldja a problémádat - https://tisztitoszer.hu/termek/brilliance-szonyegtisztito -habzo-1l/

  2. 2018. augusztus 24. 11:204.

    Kiprobálhatsz mást is, esetleg hívhatsz szakembert innen és akkor nem kell bajlódnod vele:  https://www.fix24.hu/takarito

  3. 2018. augusztus 18. 20:163.

    Hypo  - nekem is volt kutyám ----előfordul a "baleset"...Én a szőnyegeket , bútorokat hypósvízzel keféltem át gyakran /szép színe is lesz/, a takarítógépbe is tettem hypót, szőnyeget -szőnyegpadlót tisztítani.  A követ is felmosod  többször /kicsit áztatod /hypós vízzel   - ebben a melegben mondjuk rászánsz egy napot....felmosod -megszárítod  , újra felmosod -szárítod. Végül valami jó illatos öblítős vízzel áttörlöd  - el kell hogy tünjön a pisiszag....

  4. 2018. augusztus 17. 15:352.

    Próba, cseresznye: szódabikarbóna. Ha pesti vagy, akkor a körúton van még egy AZÚR bolt, ott lehet olcsón venni kilóra is.


    B verzió: saját macska, majd felüljelöli;-)

Címlap

top