Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ionizációs konyhagép

Lapos Elemér
Létrehozva: 2018. március 11. 11:43

Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata ionizálós páraelszívóval?

  1. 2018. Április 24. 09:336.

    Szia Elemér!
    Be kell valljam, nem olvastam az előttem lévő kommenteket, így bocsi ha esetleg már volt .
    Páraelszívók közül ajánlanám neked, ezeket az extracsendes elszívókat. A mai világban szerintem már nem csak a design, a hatékonyság számít, de az is , hogy csendes legyen a gép, és ne zavarjon a hangjával. Legtöbb helyen már amerikai konyhás nappali van ugye, amíg az egyik főz a másik nem hallja a tv-t vagy nem tud beszélgetni mert nem hallják a saját hangjukat se, az szerintem tök gáz... úgyhogy nézz be ha érdekel :)
    Üdv. Rebi

  2. 2018. Április 4. 06:205.

    Érdemes itt utánna nézni 

  3. 2018. március 23. 19:044.

    Igen ,ez jó , nem ionizációs ugyan,de olyat  is találsz az oldalon, de itt szerezhetsz infót arról, hogy milyen gépet válassz :)

  4. 2018. március 19. 09:383.

    Kedves Elemér!
    Én ezt használom, bár még csak pár hete, eddig csupa pozítív tapasztalataim vannak :) Érdemes utánna járni :) Mellékletben rakok egy képet , nem saját, de az enyém is ugyanilyen.
    link

  5. 2018. március 19. 09:252.

    Szia!
    Ismerni nem ismerem annyira ezeket a gépeket, tapasztalatom nincsen, de itt találhatsz infókat róla :)

Címlap

top