Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Panasonic kenyérsütő recep

normalize
Létrehozva: 2018. január 17. 12:45

Sziasztok


 


Vásároltunk egy Panasonic SD-ZB2512KXE gépet. Tudnátok olyan oldalt ajánlani, vagy linkelni ahol jó recepteket találhatunk hozzá?


Javarészt magunk szeretnénk sütni a kenyeret, teljes kiőrlésűt (cukorbeteg van a családban). Ilyen receptet is szivesen fogadnánk.


Köszönöm.

  1. 2018. január 17. 14:182.

    Hajdanában volt itt olyan topic is,ami kenyérsütéssel foglalkozott,sokat olvastam/sütöttem én is.


    Többek között Limara egyik kedvenc gépe Panasonic volt,ott lehet hogy találsz hozzá recepteket.Hidd el nekem hogy a gép modell száma teljesen mindegy,nekem még mindíg van vagy 10 gépem,abból tudom.


    Tehát kezdetnek olvassgass itt,mert úgy néz ki mostanában már nem érdekli az itteni fórumozókat a téma.


                limar péksége panasonic recept - Google Search

Címlap

top