Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Immunrendszer erősítése

Torolt_felhasznalo_961305
Torolt_felhasznalo_961305
Létrehozva: 2005. július 7. 16:30
pár napja tudtam meg, hogy súlyos vírusfertőzésem van, amiből több hónap lesz valahogy kilábalni... kaptam gyógyszereket, ezen túlmenően az immunrendszerem megerősítése lenne a lényeg, arra lennék kíváncsi, tudtok-e valamit javasolni nekem, hogy az immunerősítő gyógyszer, egészséges táplálkozás, mozgás mellett mi segíthetne még, hogy erőre kapjak... gondolok itt esetleg homeopátiás szerekre, gyógynövényekre, bármire, ami valakinek bevált...

aki tud segíteni, kérem, írjon...
  1. 2017. december 3. 23:2327.

    Hello,


     


    a mi családunknál ez vállt be: www.mehpempomagyarorszag.hu - termelői méhpempő- az oldalon mindent el tudsz olvasni róla.


    Mielőbbi gyógyulást!

  2. 2005. július 8. 13:4326.
    Szia!

    Minden nap reggel igyál meg 3 deci frissen facsart gyümölcslevet. Nekem bevált. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (7)
     
  3. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 8. 13:3325.
    köszi!!

    igen, Béres csepp, vitaminok már mennek, Echinace-át is mindenképp szerzek még most, mert már többen javasolták.

    érzelmileg igyekszem. . . nagyon pofáncsapott a hír :(( de most egy hétig pihenek, nincs meló, nincs stressz, és remélem, utána már jobb híreket közölhet a doki a kontroll alkalmával. . .
    előzmény:
    pikpik (24)
     
  4. 2005. július 8. 08:1824.
    Szia Poka!
    Sok jó tanácsot kaptál, meg néhány naivat is.
    Nem mindegy, hogy milyen a vírus. Más kezelés kell a herpeszre, és más a HPV-re.
    Általános szabály, hogy a vírus elpusztíthatatlan, a cél a vírus szaporodásának a megakadályozása = az immúnrendszer erősítése.
    1. / Szükséges anyag: a gyógyszer Béres csepp + C vitamin.
    2. / Az érzelmi veszteségek feloldása lelki kezeléssel, hogy az immúnrendszer működöképes legyen.
    3. / Az immúnrendszer teljesítményének fokozása Echinacea (bíbor kasvirág) tinktúra (gyógyszertárban kapható) csppekkel.
    Antibiotikum vírusfertőzésre nevetséges, csak akkor indokolt, ha a legyengülés miatt bakteriális fertőzés IS fellép.
    Más megoldás is lehet valamilyen szinten hasznos, de a felsoroltak hoznak valódi, és mindenki számára érdemi eredményt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (1)
     
  5. Torolt_felhasznalo_306905
    Torolt_felhasznalo_306905
    2005. július 8. 08:0223.
    Ja, homeós dolgokat sokat használok, de nálam-visszaesőnél-már nem segít. Szoktam a Homogene9-et, Stodalt , stb. használni. Máésr sajna nem segít. Folyamataosan arcüregyuszim van, ami be-be lobban rendszeresen.
    előzmény:
    Krisztimam (19)
     
  6. Torolt_felhasznalo_306905
    Torolt_felhasznalo_306905
    2005. július 8. 08:0022.
    Szia. Én nem kísérleteztem, hisz ezt ovos írta föl nekem. ma vettem be az elsőt. Nagyon sűrűn v. ok beteg, valamit tenni kellett.
    előzmény:
    Krisztimam (19)
     
  7. ppp
    ppp
    2005. július 7. 22:0221.
    Mi az a vírus, amiből több hónapba telik meggyógyulni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_597241
    Torolt_felhasznalo_597241
    2005. július 7. 21:5620.
    Szia Poka!
    Ha a virusaidtól szeretnél minnél hamarabb megszabadulni akkor tudok neked ajánlani természetes alapanyagú terméket (svájci teafa olaj) ami 4-6 hét alatt virust, baktériumot. , gombát megöl egyben minden belső gyulladástól is megszabadit.
    Egyébként az Echinacia (kasvirág) kitűnő immunerősitő is. (a svcájci termékcsaládban az is megtalálható).
    A két termék ára kb lo. ooo, -Ft (egy havi adag)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (1)
     
  9. 2005. július 7. 21:4819.
    A Broncho VAxom nem éppen jó ha vírusfertőzése van. Az ugyanis nem más mint tulképp oltás bizonyos bacik ellen. Különösen légúti fertőzéseket okozók ellen, ezért is "broncho". Ráadásul az kimondottan gyógyszer, még csak nem is gyógyhatású készítmény.

    Az orvos nem javasolt valamit? Esetleg egy jó homeos orvost? Szerintem ne kísérletezz saját magad, mindenképp bízd szakemberre. Hiszen te nem csak sokat vagy beteg, hanem egy komoly dolgot kell a szervezetednek legyűrnie.
    Jobbulást kívánok!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_306905 (15)
     
  10. Torolt_felhasznalo_688021
    Torolt_felhasznalo_688021
    2005. július 7. 19:0418.
    Ha megteheted állj át bio étrendre - tudom, hogy nem olcsó, de nekem valóban hatásos volt. Ezzel kapcsolatban javaslom a Gerson diétát.

    Ha valami egyszerűbbet szeretnél, akkor van néhány hatásos gyümölcs, zöldség és egyebek:
    - fokhagyma, amennyit meg tudsz enni belőle, napi 1 fej is akár,
    - kivi nagyon jó hatással van a fehérvérsejtek osztódására, ami ugye az immunrendszer alapja,
    - ha teheted vegyszermentes zöldséget, gyümölcsöt vegyél. ha ezt nem tudod megtenni, akkor lehetőleg magyar termékeket, és semmiképpen ne vegyél spanyol gyülölcsöket, mert ott használják a legtöbb vegyszert,
    - semmi csoki, alkohol, fehérlisztből készült kenyér stb. ,
    - minimális tartósítószer - a csomagolást olvasd el,
    - sok alvás, pihenés, no stressz!
    - kezdj el relaxálni, agykontroll vagy autogén tréning nagyszerű.
    Sok sikert!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (16)
     
  11. Torolt_felhasznalo_306905
    Torolt_felhasznalo_306905
    2005. július 7. 18:5517.
    Próbáld ki a Bronchot. Ártani tuti nem ártasz. Neked is jobbulást:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (16)
     
  12. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 7. 18:2616.
    jobbulást neked is!!

    én eddig nem nagyon voltam beteges, de ez a vírus szétzabálta a testem titokban :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_306905 (15)
     
  13. Torolt_felhasznalo_306905
    Torolt_felhasznalo_306905
    2005. július 7. 18:1415.
    Bronchovaxon. Én pont ma írattam fölEléggé húzós az ára, remélem segít(30db. 5600Ft!!). Én is állandóan beteg vagyok, alig lábalok ki az egyikből, már jön a másik. Mostz is épp visszestm, ezért mentem el orvoshoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (1)
     
  14. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 7. 17:5414.
    oké, sztem is inkább úgy értette az orvos, hogy ne szedjek be gyógyszertárnyi mennyiségű csodaszert :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_503640 (12)
     
  15. 2005. július 7. 17:5013.
    Echinácia csepet én is szedtem, csak ajánlani tudom, nagyon szupi. Egy üveggel nyeltem be és egész télen nem voltam beteg!Jobbulást:)!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_503640
    Torolt_felhasznalo_503640
    2005. július 7. 17:4412.
    A gyogyszer melle ne nagyon szedjel vitaminokat??? Ez azt is jelentene, h ne egyel semmit, m pl. a zoldsegekben is vannak vitaminok. A vitaminok nem gyogyszerek, jogilag gondolom ok is a gyogyhatasu keszitmenyek koze tartoznak.

    En a helyedben mindenkepp szednek vitaminokat es asv. anyagokat, m meg egy jo etrendbol is nehez hozzajutni a szukseges tapanyagokhoz, raadasul a te esetedben lehet, h meg tobbre van szukseged.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (7)
     
  17. 2005. július 7. 17:4211.
    Szia, én is egy homeopátiás bogyót (bár van cseppben is) ajánlok, ECHINACEA CH5. Ez kifejezetten immunerősítő. És jobbulást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (8)
     
  18. 2005. július 7. 17:4010.
    szia, jó, hogy említetted a homeopátiás szereket, én ilyen immunerősítőt szedek, de sajna a nevét nem tudom, mert alkati szer, tudod, és nem olyan, amit meg tudok venni, mindig a doki adja aszerint, ahogy éppen vagyok. szerintem ha kifejezetten ilyesmit szeretnél, menj el ilyen dokihoz, mert ez tényleg segít. ha meg más mellett döntesz, gyógyszertárban segítenek, biztos van sokféle. Vagy tán még drogériákban is. . gyógynövényből pedig kasvirág és kakukkfű (keverj össze 2rész kasvirágtinktúrát 1 rész kakukfűtinktúrával. egyél meg naponta kétszer egy teáskanálnyit egy kevés vízzel. . (gyógynövényes könyvből:)
    vagy a régi jó fokhagyma:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (1)
     
  19. 2005. július 7. 17:399.
    Egyik sem gyógyszer, amit ajánlottam. Mindegyik gyógyhatásu szer. A vitaminkészletre pedig nagyon is szükség van egy immunrendszer erősítésnél. De ahogy gondolod! Jó gyógyulást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (7)
     
  20. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 7. 17:288.
    egyébként teljesen igazad van, a legfontosabb az lenne, hogy legyen sok lelkierőm. . . csak nagyon nehéz, a doki nagyon elkeserített, hogy súlyos a helyzet. . . de próbálom összeszedni magam :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_922602 (2)
     
  21. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 7. 17:277.
    nem igazán vitaminkészítményekre, gyógyszerekre gondoltam, mert arra figyelmeztettek, hogy a gyógyszerem mellé ne nagyon szedjek ilyesmit, azért gondoltam inkább gyógyhatású készítményekre, egyéb trükkökre.

    a cseppekről mindenképp tájékozódom!

    hál istennek csak pár hónapja lehetek fertőzött. . . de sejtem, hogy nagyon sokáig fog tartani a teljes felépülés :(
    előzmény:
    trálálálá (4)
     
  22. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 7. 17:256.
    köszönöm, igyekszem! :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753645 (3)
     
  23. 2005. július 7. 17:225.
    Igen, protexint én is szedtem még. 30 napig, valóban nagyon jó!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. július 7. 17:214.
    Szia, vírusfertőzés miatt nekem is kellett egy ilyen kúrát csinálnom. Amit én szedtem az egyik egy vitaminbomba volt. Az ára 11 ezer forint, és nagyon jó. A teljes vitaminszükségletet pótolja. A nevét csak akkor írom le, ha érdekel, mert nem akarok itt reklámot csinálni neki. 30 napi adag van benne. Nekem sokat segített. A másik amit ettem még az echinácia csepp volt, az adagolása rajta van a dobozon. És vettem ginseng ampullát. Lehet ismered, 10 ampulla van egy dobozban. És még ittam propur cseppet. A legjobb vírusölő, nagyon tudom ajánlani! Pár hónapos kúrát kell belőle csinálni. Én most vagyok másfél hónapnál, és a folyamat a gyógyulásra még csak most indult meg. Tehát, lassú, de az immunrendszert nem lehet másként erősíteni. Főleg, ha évek óta megvan a fertőzésed.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (1)
     

Címlap

top