Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ismet a Candida

Torolt_felhasznalo_760078
Torolt_felhasznalo_760078
Létrehozva: 2004. szeptember 11. 21:45
Szeretnem ha olyanok jelentkeznenek akik mar meggyogyultak....
mert nehany orvosnal jartam a betegsegemmel es mindegyik mast terapiat javasolt. Meseljetek hogyan dietaztatok es milyen gyogyszert szedtetek, milyen dozisban
Koszi a segitseget
  1. 2004. szeptember 12. 10:3410.
    Köszönöm a válaszod a tegnapi kérdésemre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214857 (9)
     
  2. Torolt_felhasznalo_214857
    Torolt_felhasznalo_214857
    2004. szeptember 12. 07:419.
    Ezt nem lehet nem észrevenni! Ég, viszket, folyik. . .
    :-((((( grrrrrrr. . . :-(
    Nemcsak a nemi életet lehetetleníti el, szinte létezni se lehet tőle! :-(
    Ha meg akarod előzni, étkezz egészségesen, igyekezz minél kevesebb fehércukrot, alkoholt, élesztős dolgot és penészes kaját (pl. camambert sajt) enni. Félévente iktass be egy bifidusz-kúrát. :-)
    előzmény:
    Prókátor13 (8)
     
  3. 2004. szeptember 11. 22:438.
    Milyen tüneteid voltak?
    Csak azért kérdem mert egy kicsit hipochonder vagyok, és szeretném azonnal megállapitani, hogy nekem is van olyan-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214857 (2)
     
  4. Torolt_felhasznalo_214857
    Torolt_felhasznalo_214857
    2004. szeptember 11. 22:237.
    Jobbulást mindenkinek! Most megyek, elteszem magam holnapra! Üdv!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_214857
    Torolt_felhasznalo_214857
    2004. szeptember 11. 22:166.
    Vita Crystal termékforgalmazók valószínűleg tudnak segíteni, én egy ismerősömtől vettem a gépet, így magamnak "gyártom" házilag az oldatot, saját használatra. Olyan bioboltokban, ahol kapható Flavin 7, valószínűleg ezügyben is tudnak tájékoztatást adni, vagy interneten is rá tudsz keresni a Vita Crystal-ra, biztos kihoz egy-két céget.
    előzmény:
    isidorae (4)
     
  6. Torolt_felhasznalo_214857
    Torolt_felhasznalo_214857
    2004. szeptember 11. 22:115.
    A KOLLOID EZÜST: A legerősebb, legbiztonságosabb széles körben alkalmazható természetes antibiotikum, amelyet az emberiség ismer. Az ezüst megbénítja azokat az enzimeket, melyek az egysejtű baktériumok, gombák és vírusok oxigén felhasználó anyagcseréjük során használnak. Így azok megfulladnak.
    Nem ártalmas viszont az emberi enzimekre. A Kolloid Ezüst használata megelőzés mindennemű fertőzéssel szemben. forrás: http://www. internetszaknevsor. hu/iyp/index. php3?mode=view&ID=44836
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_760078 (1)
     
  7. 2004. szeptember 11. 22:064.
    Ez a kereskedelmi neve is? Hol lehet beszerezni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214857 (2)
     
  8. 2004. szeptember 11. 22:043.
    Szia !

    Én most vagyok gyógyulófélben, de van egy másik topic: Ismét candida, segítsetek ! címmel, ott elég hosszan hozzászóltam, és van elég sok ötlet is, hogy kinek mi vált be.

    Engem azzal vígasztalt az orvos, hogy biztos terápia nincs, mert alkati kérdés kinél mi jó. Mindent, amit lehet ki kell próbálni, és megfigyelni a reakciót. De nagyon türelmesnek kell lenni. Nekem októberben lesz egy éve, hogy kezelnek, (márciusban lesz két éve, hogy beteg vagyok . . . ) és csak mostanra kerültem a gyógyulás útjára.

    Sokmindent kipróbáltam, a topicban elolvashatod miket . . .

    Sok sikert: Ginea
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_760078 (1)
     
  9. Torolt_felhasznalo_214857
    Torolt_felhasznalo_214857
    2004. szeptember 11. 22:032.
    5 évig folyton kiújult, már azt hittem megőrülök! Canesten, Pimaficort, Batrafen, Micosyst Gyno, stb. szinte folyamatosan. . . :-( diéta ezerrel, semmi cukor, élesztő, stb. Candcell csepp, Grapefruit mag csepp, Protexin, joghurtos tampon, tejsavas intim zuhany stb. 5 év alatt szinte mindent kipróbáltam, amit a hagyományos orvoslás és a természetgyógyászat ki tudott találni, végül az ezüst-colloid segített. Március óta nem jött elő az a rohadt gomba! Végre újra normálisan élhetek! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_760078 (1)
     

Címlap

top