Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Méregtelenítés Segítség!

szancsi1996
Létrehozva: 2019. február 27. 13:21

Sziasztok!


Azert inditom el ezt a forumot, mert szakdolgozatomat a Meregtelenitesi programokrol irom.


Akinek van valami tapasztalata, esetleg volt mar böjt taborban, avagy vegez meregtelenitest, megosztana velem a tapasztalatait?



Illetve halas lennek, ha kitoltenetek a kerdoivemet is:


 


docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc82Ul6WhPF9j_OqNQjdPVrwbrXOhbnMoYqKGHYITSeldWk...


 


Koszonettel!


Szep napot kivanok! :)

  1. 2019. március 7. 11:1423.

    Érdemes lenne blogokoni s keresgélned hogy ki milyen diétát használ méregtelentéshez, fogyáshoz. Szintén érdemes megnézni hogy ezek vajon mennyire egészségesek vagy ki miért csinálja, már ha érdekel. Nekem a legjobban a vegán étrend jött be testileg-lelkileg. Ha a rostra nem tudok odafigyelni hogy miből mennyit veszek magamhoz naponta ugyanúgy ahogy a vitaminoknál is ha nem tudom figyelni naponta akkor a legegyszerűbb a C-vitamin multivitamin és lepicol minden nap ezzel mindent megtettem úgy érzem. Ha nem csak egyszeráen arra vágysz hoyg kitöltsék elegen a kerdővet és azt összegezd hanem a táma is érdekel akkor szeritem ezeket érdemes végiggondolni. A saját tapasztalatokat (és a rosszindulatot vagy szarkazmust elkerülve) blogokon fogsz hasznos infókat kapni pl lelkesdietazo blog vagy itt a nlcafen is vannak blogok de a google biztos sokat kidob majd. 

  2. 2019. március 3. 20:1122.

    Elolvastam. es ket dolog jutott eszembe.


    1 : a kerdoiv keszites tudomany.


     


    2. "... A szakdolgozatom témája Magyarország méregtelenítési programokat kínáló intézményeinek, és magának a módszer eredményességének a vizsgálata.  "


     


    "...és magának a módszer eredményességének a vizsgálata.  "


    A dolgozatirojanak igazolni vagy cafolnia kell a cimben feltett hypoteziset.


    Na ez az amirekivancsi lennek 


     

    előzmény:
    cool (15)
    2019-02-27  20:27
  3. 2019. március 3. 20:0521.

    " .... A rendszerváltás előtt ilyen nem létezett. Ha okot keresel, keress arrafele..." 


    Ez most elony vagy hartany ? Nem ertem.


    ezt nem igazan ertem es nem tudom hogy most ez nalad erv vagy mi a penesz.


    Mikor is volt az a rendszervaltoztatas vagy mi ?


     


    ...

    előzmény:
    cool (15)
    2019-02-27  20:27
  4. 2019. március 3. 09:4820.

    Igen nepszeru a laikusok koreben, de hogy egy egyetemen ilyen cimmel lehet irni szakdolgozatot az mar elgondolkodtato. A meregtelenites divatos es altudomanyos es meg kellene szolalnia a veszcsengonek , mert ebben az esetben nincs szo mergrol sem meg meregeltavolitasrol sem.


     

    idézet:
    sabangela (9)
    2019-02-27 18:42:21

    Olvastad a kérdőívet?
    Te a magyar egészségügyet, a magyar oktatást, a magyar egyetemeket, Magyarországot diszkréditálod és hülyézed.
    Valójában a kiscsaj arról ír dolgozatot, Turizmus-Vendéglátás szakon, hogy milyen plusszal lehet több embert bevonzani vendéglátóiparban.
    Bizonyitatlan marhaság, idő egészség és pénzlopás a méregtelenítés.
    De Neked miért csípőből Magyarország és a magyar egyetem és a magyar oktatás a ludas?
    A rendszerváltás előtt ilyen nem létezett. Ha okot keresel, keress arrafele



    Méregtelenítési programok kereslete

    Kedves Kitöltő!


    Török Alexandra, a Debreceni Egyetem Turizmus-Vendéglátás szak végzős hallgatója vagyok.


    A szakdolgozatom témája Magyarország méregtelenítési programokat kínáló intézményeinek, és magának a módszer eredményességének a vizsgálata.

    idézet:
    cool (15)
    2019-02-27 20:27:03

    Olvasva Teged en elovastam. Nalunk ilyen kerdeseket a kerdezobiztosok nagy bevasarlo kozpontban tesznek fel utazasi irodak megbizasabol , es a valaszadokat reklamanyagokkal jutalmazzak / reklamtoll , csoki, kepeslapok ,szatyor , pendrive ../ TI mit ad a kitoltoknek ?   Marketing szabalyok szerint nem valaszolunk arra a kerdesre amivel  kerdezo elveszi a draga idonket es nem jutalmaz semmivel

    előzmény:
    cool (15)
    2019-02-27  20:27
  5. 2019. március 3. 09:3819.

    En  is elolvastam bar ne  tettem volna 

    előzmény:
    cool (15)
    2019-02-27  20:27
  6. 2019. március 2. 09:1218.

    Nahát  . micsoda vélemények, pedig fpofon egyszerű   ! Egy jó izzadás /munkától, tornától vagy szaunától /   és egy jó mályvatea utáni   üreshasi állapot már alapos méregtelenítés!

  7. 2019. február 27. 21:1817.

    Olvassad újra a topikindító szöveget. Vagy "csak úgy" jópofizol?

    idézet:
    cool (8)
    2019-02-27 17:46:09

    Nagyítóval keresem a véleményed a témáról,vagy csak engem baszogatni jöttél?Nem az első eset.

    előzmény:
    cool (8)
    2019-02-27  17:46
  8. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. február 27. 21:0116.

    Szólj a témavezetődnek,hogy aktualitását vesztette a dolog.

  9. 2019. február 27. 20:2715.

    Igen nepszeru a laikusok koreben, de hogy egy egyetemen ilyen cimmel lehet irni szakdolgozatot az mar elgondolkodtato. A meregtelenites divatos es altudomanyos es meg kellene szolalnia a veszcsengonek , mert ebben az esetben nincs szo mergrol sem meg meregeltavolitasrol sem.


     

    idézet:
    sabangela (9)
    2019-02-27 18:42:21

    Olvastad a kérdőívet?
    Te a magyar egészségügyet, a magyar oktatást, a magyar egyetemeket, Magyarországot diszkréditálod és hülyézed.
    Valójában a kiscsaj arról ír dolgozatot, Turizmus-Vendéglátás szakon, hogy milyen plusszal lehet több embert bevonzani vendéglátóiparban.
    Bizonyitatlan marhaság, idő egészség és pénzlopás a méregtelenítés.
    De Neked miért csípőből Magyarország és a magyar egyetem és a magyar oktatás a ludas?
    A rendszerváltás előtt ilyen nem létezett. Ha okot keresel, keress arrafele



    Méregtelenítési programok kereslete

    Kedves Kitöltő!


    Török Alexandra, a Debreceni Egyetem Turizmus-Vendéglátás szak végzős hallgatója vagyok.


    A szakdolgozatom témája Magyarország méregtelenítési programokat kínáló intézményeinek, és magának a módszer eredményességének a vizsgálata.

    előzmény:
    sabangela (9)
    2019-02-27  18:42
  10. 2019. február 27. 19:3314.

    előzmény:
    sabangela (5)
    2019-02-27  16:35
  11. 2019. február 27. 18:5813.
    idézet:
    antironia (2)
    2019-02-27 13:31:55

    Erre gondoltal ?


    Az összes méregtelenítő kúra átverés, ilyen baromsághoz soha nem adnám a nevem! - mondja dr. Zacher

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=R0iQ13H4FAc


     


    https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=R0iQ13H4FAc

    előzmény:
    antironia (2)
    2019-02-27  13:31
  12. 2019. február 27. 18:4712.

    szancsi1996,


    A veséd meg a májad már elvégezte a méregtelenitést,neked már csak pisilni meg k@k@lni kell,és teljesen rendbe leszel.Ha pedig rám leszel mérges ezért a kijelentésért,akkor sajnálom,de az pedig vállon felűl fog történni.Esetleg bolond gombát evett valaki?


    Vagy kígyó méregről van szó?

    idézet:
    Sheriff-2 (3)
    2019-02-27 13:55:30

    Igen  .


    Jo lenne vegre tudni hogy a meregtelenitest a vesek es a maj  vegzi =a legjobb  meregtelenito.  Igy meregtelenito kurak helyett a teljeskiorlesu gabonak, a gyumolcsok , zoldsegek ,sovany feherjeforrasok  fogyasztasa igencsak celszeruek lennenek.

    előzmény:
    Sheriff-2 (3)
    2019-02-27  13:55
  13. 2019. február 27. 18:4411.

    Igen a detox etrend nepszeru de semmi bizonyitek nincs arra hogy  a szervezetbol a „mereganyagokat „ kiuriti. Vatozatos etrendek vannak bojt kornyeken.vizdieta, gyogynoveny dieta, vastagbel tisztitas, beontes , a belek un kiuritesere , dehidratcio , zsir kikuszobolese, cukor tilalom…….…es sokan mondjak jol vagy jobban erzik magukat. noha aprogramokpuffadast hanyasis eloideznek….Azok a „meregtelenito”programok amik ehezest vagy ehgyomorra  savas italokat visznek be vagy csokkentik a feherje bevitelt faradsagot okoznak es asvanyi anyag a vitamin hianyt okoznak.


     

  14. 2019. február 27. 18:4310.

    Detox etrend ? Most komolyan mi az a konkret mereg amit kiurit ? Mondjal mar valami biokemiai ertelmes magyarazatot erre. Mondj valamit  a biotransformaciorol.

  15. 2019. február 27. 18:429.

    Igen nepszeru a laikusok koreben, de hogy egy egyetemen ilyen cimmel lehet irni szakdolgozatot az mar elgondolkodtato. A meregtelenites divatos es altudomanyos es meg kellene szolalnia a veszcsengonek , mert ebben az esetben nincs szo mergrol sem meg meregeltavolitasrol sem.


     

    előzmény:
    cool (7)
    2019-02-27  17:42
  16. 2019. február 27. 17:468.

    Olvassad újra a topikindító szöveget. Vagy "csak úgy" jópofizol?

    előzmény:
    Sheriff-2 (3)
    2019-02-27  13:55
  17. 2019. február 27. 17:427.

    En mindig mondtam hogy rohadt nagy baj lehet a magyar termeszettudomanyos oktatassal


    Miért is? 
    Melyik ország oktatásánál rosszabb a magyar oktatás?
    A méregtelenités Amerikából jött ide.

    előzmény:
    sabangela (5)
    2019-02-27  16:35
  18. 2019. február 27. 16:446.
  19. 2019. február 27. 16:355.
    idézet:
    antironia (2)
    2019-02-27 13:31:55

    En mindig mondtam hogy rohadt nagy baj lehet a magyar termeszettudomanyos oktatassal


     


    ":::::a Debreceni Egyetem Turizmus-Vendéglátás szak végzős hallgatója vagyok. ....."

    előzmény:
    antironia (2)
    2019-02-27  13:31
  20. 2019. február 27. 16:184.

    Milyen intezmenyben tanulsz ? Valami mereg ivas vagy gyogyszer bevitel mergteleniteserol irsz ?

  21. 2019. február 27. 13:553.

    szancsi1996,


    A veséd meg a májad már elvégezte a méregtelenitést,neked már csak pisilni meg k@k@lni kell,és teljesen rendbe leszel.Ha pedig rám leszel mérges ezért a kijelentésért,akkor sajnálom,de az pedig vállon felűl fog történni.Esetleg bolond gombát evett valaki?


    Vagy kígyó méregről van szó?

Címlap

top