Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miskolcon barátnőt keresek

Andi026
Létrehozva: 2018. június 1. 21:39

Sziasztok!
Én egy 27 éves nő vagyok. Pár éve költöztem Miskolcra a kedvesemhez, és szeretnék barátnőket találni. Jó lenne egy olyan lány, akivel néha találkozhatnék, beszélgetnék.


Láttam, hogy jó pár éve volt itt egy hasonló topik, amire nagyon sok válasz érkezett. Ez kicsit megnyugtatott, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Csajok, írjatok nyugodtan!

  1. 2018. június 8. 18:515.

    Ó de szuper! Nagyon örülök hogy írtál! 

    előzmény:
    eszter_1123 (4)
    2018-06-06  22:01
  2. Torolt_felhasznalo_362686
    Torolt_felhasznalo_362686
    2018. június 6. 22:014.

    Szia Andi!


    Én is itt lakom, de nem idevalósi vagyok. Írj  nyugodtan.Amúgy egyidősek vagyunk, sajna a hónapban nagyon sok dolgom van (munka egyetem). Majd igyekszem válaszolni. :)


     

  3. 2018. június 6. 19:463.

    Köszönöm a tanácsot. Ezekre már én is gondoltam. Edzőterembe mentem, de oda kettesével vagy csapatostól járnak a lányok. Nehéz odamenni egy összeszokott társasághoz idegenként.

    előzmény:
    Kövesdiági (2)
    2018-06-05  08:54
  4. 2018. június 5. 08:542.

    Látom , nem tolonganak a barátnő jelöltek...Csak azért keltetted fel a figyelmemet, mert a közelben lakom, de  unokám lehetnél...Csak ötleteket adnék  - járj Könyvtárba, jógázni...,a Művelődési Házakba -szakkörökbe....ahol előfordulhatnak korodbéliek....

Címlap

top